% Zľavy na hry %

Jane McGonigal

autor

Nepredstaviteľné


Naučte sa vidieť do budúcnosti a pripraviť sa na čokoľvek, čo prinesie.Nežilo by sa vám ľahšie bez obáv z budúcnosti?Práve to vás naučí Jane McGonigalová, oceňovaná herná dizajnérka,výskumíčka a celosvetovo uznávaná prognostička, ktorá vo svojom jedinečnom titule spája svoje skúsenosti s predpovedaním budúcnosti so znalosťami s tvorbou hier. Čerpá pritom z najnovších výskumov v oblasti psychológie a neurovied, aby vás naučila tvorivo premýšľať o tom, čo prinesie práve tá neznáma budúcnosť, s ktorou sa nám často spájajú strach, neistoty či obavy. Pandémia COVID-19, čoraz častejšie prírodné pohromy, ale aj vypuknutie vojny u našich susedov - všetky tieto udalosti by sme ešte donedávna označili ako niečo nepredstaviteľné. Dnes sú však realitou, a preto je čoraz náročnejšie hľadieť do budúcnosti s optimizmom. Ako si teda máme plánovať život, keď netušíme, ako bude svet vyzerať o týždeň, o rok alebo o celé desaťročie? Nikto presne nevie, čo nás čaká, ale Jane McGonigalová vás prostredníctvom rôznych cvičení a postupov naučí premýšľať ako profesionálny futurista a pripraviť sa na čokoľvek, čo príde.Tvorivo, kriticky, startegicky.Otvorte svoju myseľ, predstavte si nepredstaviteľné a nazrite do sveta zajtrajška.
Na sklade > 5Ks
16,06 € 16,90 €

dostupné aj ako:

Nepredstaviteľné


Naučte sa vidieť do budúcnosti a pripraviť sa na čokoľvek, čo prinesie Nežilo by sa vám ľahšie bez obáv z budúcnosti? Práve to vás naučí Jane McGonigalová, oceňovaná herná dizajnérka, výskumníčka a celosvetovo uznávaná prognostička, ktorá vo svojom jedinečnom titule spája svoje skúsenosti s predpovedaním budúcnosti so znalosťami s tvorbou hier.Čerpá pritom z najnovších výskumov v oblasti psychológie a neurovied, aby vás naučila tvorivo premýšľať o tom, čo prinesie práve tá neznáma budúcnosť, s ktorou sa nám často spájajú strach, neistoty či obavy.Pandémia COVID-19, čoraz častejšie prírodné pohromy, ale aj vypuknutie vojny u našich susedov – všetky tieto udalosti by sme ešte donedávna označili ako niečo nepredstaviteľné. Dnes sú však realitou, a preto je čoraz náročnejšie hľadieť do budúcnosti s op - timizmom. Ako si teda máme plánovať život, keď netušíme, ako bude svet vyzerať o týždeň, o rok alebo o celé desaťročie?Nikto presne nevie, čo nás čaká, ale Jane McGonigalová vás prostredníctvom rôznych cvičení a postupov naučí premýšľať ako profesionálny futurista a pripraviť sa na čokoľvek, čo príde. Tvorivo, kriticky, strategicky. Otvorte svoju myseľ, predstavte si nepredstaviteľné a nazrite do sveta zajtrajška.
Na stiahnutie
11,90 €

dostupné aj ako:

Reality is Broken: Why Games Make Us Better and How They Can Change the World


We are living in a world full of games. More than 31 million people in the UK are gamers. The average young person will spend 10,000 hours gaming by the age of twenty-one. The future belongs to those who play games.In this ground-breaking book, visionary game designer Jane McGonigaI challenges conventional thinking and shows that games - far from being simply escapist entertainment - have the potential not only to radically improve our own lives but to change the world.
Vypredané
13,78 € 14,50 €

Imaginable


War in Ukraine, the COVID-19 pandemic, double-digit inflation, climate disasters - events we might have called unimaginable in the past are now reality.How can we be confident about making plans? How might we feel secure despite the future being unknown? How do we learn to feel at peace with the unexpected?World-renowned future forecaster, game designer and NEW YORK TIMES bestselling author Jane McGonigal gives us the tools to imagine the future without fear.Today it feels more challenging than ever to feel unafraid, hopeful, and equipped to face the future with optimism. How do we map out our lives when it seems impossible to predict what the world will be like next week, let alone next year or next decade? What we need now are strategies to help us recover our confidence and creativity in facing uncertain futures.By learning to think the unthinkable and imagine the unimaginable you can better plan for a future you'd like to see. And by seeing what's coming faster, you can adapt to new challenges, reduce anxiety, and build hope and resilience."Jane McGonigal is unusually adept at anticipating events that most of us can't even fathom. In this eye-opening, actionable book, she teaches you how to widen your peripheral vision, extend your imagination farther into the future, and conceive of the inconceivable." Adam Grant, #1 Bestselling Author of Think Again
Vypredané
18,00 € 18,95 €