! Doprava ZADARMO už od 20 € !

Beverly McMillan

autor

Žraloky


Kde vyhľadáva potravu žralok obrovský? Koľko zubov môže žralok stratiť počas života? Ako vobegong splýva so svojím prostredím? Čo môžeme urobiť pre ďalšie prežitie žralokov? Na vlastné oči objav svet žralokov a im príbuzných živočíchov. Dozvieš sa najnovšie poznatky z ich života a vďaka trojrozmerne pôsobiacim ilustráciám na každej stránke tejto knihy ich uvidíš takmer naživo
Vypredané
9,45 € 9,95 €

Oceány


Ako kedysi žili námorníci? Ako vznikajú obrovské vlny? Ktorá morská ryba je najrýchlejšia? Ako lovia žraloky? Kniha z edície Na vlastné oči oživuje oceány podľa najnovších vedeckých poznatkov za pomoci trojrozmerne pôsobiacich ilustrácií, ktoré mladým čitateľom pomôžu utvoriť si obraz o živote v oceáne.
Vypredané
9,45 € 9,95 €

Veľký ilustrovaný atlas ľudského tela


Táto kniha časť po časti a veľmi podrobne v každej vrstve odhaľuje činnosť a stavbu ľudského tela, jeho mechanizmy a závislosti. Moderný a aktuálny sprievodca po ľudskom tele obsahuje podrobné nákresy tela, farebné fotografie, informačné panely, prehľadné tabuľky, názorné grafy a aktuálne anatomické údaje. Rozsiahla časť o chorobách a možnostiach ich liečby vykladá, čo sa v tele napadnutom neduhom odohráva. Ďalej o tom, čo sa deje pri obmedzení, alebo až zlyhaní niektorých dôležitých životných funkcií. Vysvetľuje ako funguje prirodzená obrana tela a čo priniesli najnovšie lekárske objavy.
Vypredané
32,21 € 33,90 €

Lidské tělo


Tento velký obrazový průvodce se zabývá procesy v lidském těle, které z něj činí zázrak přírody. Popisuje, jakou úlohu hraje kůže a jak spolupracuje kostra se svaly. Vysvětluje, jakým způsobem poskytují smysly údaje o světě, jak nervy a hormony umožň ují komunikaci jednotlivých částí těla, a v čem spočívá řídicí funkce mozku. Objasňuje fungování dýchacího procesu, krevního oběhu, zažívací a vylučovací soustavy, obranných mechanismů či rozmnožování. Tato kniha zkrátka čtenáře provede vzrušujícím p oznáním nejpozoruhodnějšího organismu na Zemi.
Vypredané
17,81 € 18,75 €

Az emberi test atlasza


Az emberi test felépítését és működését egyaránt lenyűgöző részletességgel mutatja be. A testtérképekben, pazar fényképekben, információs diagramokban és naprakész anatómiai tényekben bővelkedő könyv az emberi test átfogó atlasza. Mindegyik alfejezet külön bemutatja, hogy mi történik, amikor a szervezetet támadás éri, vagy működésében zavar támad, megismertet a természetes védekezési módokkal, a legújabb diagnosztikai módszerekkel és tudományos innovációkkal.
Vypredané
23,75 € 25,00 €

Oceány


V knize jsou aktuální informace o podmořském světě a 3D obrázky, které doslova vystupují z každé stránky a budou podněcovat tvoji představivost úplně novým způsobem.
Vypredané
11,12 € 11,70 €