Daisy Meadows

autor

Jazmína, darčeková víla


Darčeková víla Jazmína nevie vyčarovať perfektné ceny na uličnú párty, lebo nemá svoj čarodejnícky meštek. Stihnú jej Rebeka s Tinou pomôcť skôr, ako bude neskoro?
Vypredané
2,80 € 2,95 €

Violetta, fialová víla


Violetta, fialová víla, sa ukrýva v maľbe na kolotoči. Vari pestrofarebné kone dokážu zaviesť Rebeku a Tinu k poslednej víle?
Vypredané
3,79 € 3,99 €

Emily, víla vianočných želaní


Blížia sa Vianoce a s nimi čas pekných tradícií. Pri príprave vianočného pudingu ľudia nezabúdajú na tajné želania. Víly zas nezabúdajú na ľudí, preto dávajú pozor, aby sa v predvianočnom čase niečo nepokazilo, nestratilo a podobne... Veď ako by to bolo, keby sa váš vianočný pozdrav nedostal k svojmu adresátovi? Vianočná víla Emily prichádza do sveta ľudí, aby ukryla tri čarovné veci... Keby sa niečo stalo, Tina so svojou najlepšou priateľkou Rebekou jej určite pomôžu.
Vypredané
5,65 € 5,95 €

Nika, diskotéková víla


V Tininej škole sa koná diskotéka. Stuha diskotékovej víly Niky sa ešte stále nenašla a diskotéka bez nej bude hotová katastrofa. Tina a Rebeka musia rýchlo niečo vymyslieť!
Vypredané
3,79 € 3,99 €

Ria, džezová víla


Džezová víla Ria musí nájsť svoju čarovnú stuhu, lebo bez nej nikto netancuje na džezovú hudbu tak, ako sa má. Stuha je určite niekde nablízku, ale pomôžu jej ju Rebeka s Tinou vystopovať?
Vypredané
3,79 € 3,99 €

Hanka, baletná víla


Nezbední škriatkovia Zloľada Mrazivého ukradli tanečným vílam čarovné stuhy a ukryli sa vo svete ľudí. Znamená to, že všetky tance sa pokazia! Rebeka a Tinou musia pomôcť Hanke, ale nebude to jednoduché, lebo Zloľad dal škriatkom novú čarovnú moc.
Vypredané
3,79 € 3,99 €

Sandra, rokenrolová víla


Sandra musí získať späť svoju stuhu, lebo keď ju nemá, sú aj najlepší tanečníci rokenrolu stratení. Tentoraz musia Rebeka s Tinou prejsť cez rozum až dvom škriatkom.
Vypredané
3,79 € 3,99 €

Triša, stepujúca víla


Rebeka s Tinou hľadajú čarovnú stuhu víly Triše. Ukradol ju škriatok, ktorý si myslí, že stepuje najúžasnejšie na svete. Nájdu dievčatá spôsob, ako prinútiť protivného škriatka, aby stuhu vrátil?
Vypredané
3,79 € 3,99 €

Saskia, víla tancov na ľade


Zdá sa, že pri hľadaní poslednej čarovnej stuhy sa naše hrdinky natrápia najväčšmi – najmä ak sa jeden protivný škriatok rozhodne, že sa nedá chytiť. Saskia, Tina a Rebeka musia byť pripravené na všetko...
Vypredané
3,79 € 3,99 €

Rozalína, červená víla


Tina sa počas plavby na Dúhový ostrov spriatelila s Rebekou. Obe majú s rodičmi stráviť na ostrove sedem dní dovolenky. Ostrov nie je hocaký, no priam čarovný a priateľky, ktoré majú rady dobrodružstvo, musia každý deň nájsť jednu zo siedmich Dúhových víl. Ak sa im to nepodarí, svet škriatkov a víl zostane sivý a smutný. Pri hľadaní víl majú dievčatám pomôcť čarovné vrecká, ktoré dostali od kráľovnej Titanie, pretože pátranie po vílach im sťažujú pomocníci Zlolada Mrazivého, protivní zmokovia. Na pomoc im prichádza aj lokaj kráľa Oberona, žabiak Kvído, včielka Kráľovnička a ďalšie zvieratká. Priateľky počas hľadania víl zažijú nezabudnuteľné dobrodružstvá.
Vypredané
3,79 € 3,99 €

Astra, oranžová víla


Astra, oranžová víla, zostala uväznená na nezvyčajnom mieste. Naozaj ju Rebeka a Tina zachránia iba pomocou drobného pierka?
Vypredané
3,79 € 3,99 €

Narcisa, žltá víla


Žltá víla Narcisa sa ocitla vo veľmi lepkavej situácii. Aby ju Rebeka a Tina našli, musia nasledovať špirálovitú stopu citrónového čarovného prachu.
Vypredané
3,79 € 3,99 €

Oliva, zelená víla


Oliva, zelená víla, sa stratila v dutine stromu. Dokážu Rebeka s Tinou vyriešiť tajomstvo záhady a zachrániť ju?
Vypredané
3,79 € 3,99 €

Hyacinta, indigová víla


Hyacinta, indigová víla, sa chystá vyparatiť zvyčajné huncútstvo. Rebeka a Tina musia letieť do voňavej Krajiny sladkostí a previesť ju späť do kotla.
Vypredané
3,79 € 3,99 €

Malvína, šlahačková víla


Každý v Krajine víl má plné ruky práce. Pripravuje sa tisícročné jubileum kráľa a kráľovnej. Ale Zloľad Mrazivý chystá niečo zlé. Chce ukradnúť večierkovým vílam ich zázračné mešteky. Dokážu mu v tom Rebeka a Tina zabrániť? V každom dúhovom príbehu je jeden zázračný večierkový meštek. Pomôžte dievčatám nájsť ich a uchrániť pred Zloľadovými škriatkami
Vypredané
2,80 € 2,95 €

Evelína, módna víla


Módna víla Evelína prišla o svoj čarodejný meštek, a preto nevie pomôcť očistiť zafarbené večierkové šaty. Pomôžu jej Rebeka a Tina získať ho späť skôr, ako sa začne oslava ich priateľky Šarloty?
Vypredané
2,80 € 2,95 €