Daisy Meadows

autor

Evelína, módna víla


Módna víla Evelína prišla o svoj čarodejný meštek, a preto nevie pomôcť očistiť zafarbené večierkové šaty. Pomôžu jej Rebeka a Tina získať ho späť skôr, ako sa začne oslava ich priateľky Šarloty?
Vypredané
2,80 € 2,95 €

Ella, hravá víla


Veselá víla Ella nevie deťom pomôcť nájsť stratený balík hier, lebo prišla o svoj meštek s hrami a dobrou náladou. Stihnú jej Rebeka s Tinou pomôcť a zachránia deň plný hier a zábavy?
Vypredané
2,80 € 2,95 €

Kamila sladká víla


Sladká víla Kamila nevie robiť cukrovinky bez svojho čarodejného mešteka s večierkovým prachom. podarí sa Rebeke a Tine dostať ho z rúk zlého škriatka, aby Kamila napravila, čo treba?
Vypredané
2,80 € 2,95 €

Stella, trblietková víla


Zloľadov škriatok sa pokúša zničiť narodeninovú oslavu Jakuby Medenáka. Trblietková víla Stella pomôže Tine a Rebeke škriatka chytiť a oslava môže pokračovať.
Vypredané
2,80 € 2,95 €

Amélia, pesničková víla


Zloľadov škriatok chce prekaziť Tinino baletné vystúpenie. Pokazený cédeprehrávač nikto nevie opraviť. Podarí sa Rebeke spolu s vílou Améliou zachrániť vystúpenie?
Vypredané
2,80 € 2,95 €

Flóra, karnevalová víla


Tinin bratranec organizuje maškarný bál a Rebeka s Tinou na ňom nemôžu chýbať. No v tom istom čase a na tom istom mieste chystajú oslavu aj škriatkovia a sú pripravení všetko prekaziť. Dokáže Flóra s dievčatami zabrániť katastrofe?
Vypredané
5,65 € 5,95 €

Bella, víla s králikom


Belle sa stratil jej čarovný králik Belka. Zloľad Mrazivý poslal svojich škriatkov, aby ju uniesli. Podarí sa Tine s Rebekou Belku zachrániť?
Vypredané
2,80 € 2,95 €

Laura, víla so šteniatkom


Tina s Rebekou majú plné ruky práce so šteniatkom z útulku. Možno im pomôže nájsť Laurinho čarovného psíka. Ale podarí sa dievčatám vytrhnúť šteniatka z pazúrov nezbedných škriatkov?
Vypredané
2,80 € 2,95 €

Grétka, víla s poníkom


Rebeka s Tinou musia pomôcť víle Grétke nájsť strateného poníka Jasného skôr, ako ho škriatkovia prinesú Zloľadovi. Zdá sa však, že Zloľadovi sa nakoniec splní sen a bude mať vlastné zvieratko.
Vypredané
2,80 € 2,95 €

Kitty, víla s mačiatkom


Tina s Rebekou majú aj cez prázdniny plné ruky práce. Pomáhajú priateľkám vílam, ochrankyniam mačiatok, králikov, morčiatok, šteniatok, škrečkov, akváriových rybičiek a poníkov. Zloľad nemá domáceho miláčika, lebo v Krajine víl si zvieratká samy vyberajú svojich pánov a Zloľada si žiadne nevybralo. Preto sa rozhodne, že si z čarovných zvieratiek siedmich víl urobí rukojemníkov, ktorých bude väzniť na svojom hrade. Uskutočňovaním svojich podlých plánov poverí prefíkaných škriatkov. Na rozdiel od Zloľada víly s dievčatami robia dobré skutky. Vo svete ľudí sa nachádza veľa zvieratiek, ktoré túžia po domove. Kitty je celá nešťastná. Zloľad Mrazivý ukradol vílam ich čarovné zvieratká. Ešteže sú tu Tina s Rebekou. Určite im pomôžu.
Vypredané
2,80 € 2,95 €

Henrieta, víla so škrečkom


Zlí Zloľadovi škriatkovia chcú ukradnúť Henrietinho zázračného škrečka Hrajka. Aby ho prilákali, ukradnú najprv iného škrečka z krajiny ľudí. Podarí sa Tine s Rebekou zvieratká zachrániť?
Vypredané
2,80 € 2,95 €

Lucy, víla vianočnej hviezdy


Víla Lucy sa stará o to, aby ľudia každý rok prežili čarovné Vianoce. Potrebuje na to tri vianočné ozdoby – čarovnú sviečku, čarovnú guľu a čarovnú hviezdu. Najdôležitejšia je hviezda, bez ktorej sa na Vianoce nerozžiari večerná obloha. Všetky tri veci sa dostanú do rúk Zloľadových škriatkov. Víle pomôžu priateľky zo sveta ľudí – Tina a Rebeka. Vďaka dobrým nápadom a víliemu kúzlu zase všetko dobre dopadne.
Vypredané
5,65 € 5,95 €

Olivka, zelená víla


Ráchel a Kristýna, které jsou na prázdninách na Dešťovém ostrově, už našly červenou vílu Rubínku a oranžovou vílu Klementýnku. Ve třetím a čtvrtém díle musejí najít žlutou vílu Šafránku a zelenou vílu Olivku. Hledání jim však znepříjemňují šotkové Serváce Mráze. Jestlipak se dívky i víly dokážou s těmito zlomyslnými kazisvěty vypořádat?
Vypredané
2,59 € 2,73 €

Manuela, salsová víla


Vo Veternove sa koná španielska ľudová slávnosť – s jedlom, hudbou a, samozrejme, aj s tancom! Salsová víla Manuela je zúfalá – ak sa nenájde jej čarovná stuha, ľudia sa nezabavia. Prídu jej Rebeka a Tina na pomoc?
Vypredané
3,79 € 3,99 €

Varázslatos állatbirodalom extra - Fifi bátor küldetése


Lili és Luca alig várják, hogy újra visszatérhessenek a Barátság-erdőbe és találkozhassanak kedves állatbarátaikkal. Ám alighogy megérkeznek, Grizelda, a gonosz boszorkány átkot szór Pötyire, a kiskutyára, aki mély álomba merül. Testvérére Fifire, és a két barátnőre vár a feladat, hogy megtörjék az átkot és felébresszék Pötyit, mert egyébként Grizelda megkaparintja magának az egész varázslatos birodalmat. Vajon megtalálják az ellenszerhez szükséges három hozzávalót? Olvasd el ezt különkiadást, melyben három mesét is találsz, és megtudod!
Vypredané
5,05 € 5,32 €

Varázslatos Állatbirodalom 10. - Kóci nagy meglepetése


Lili és Luca újra ellátogat a Barátság-erdőbe, mert Bizsu szeretné, ha ők is ott lennének a Virágzás ünnepén. Grizelda azonban megint gonosz tervet forral. Kóci, a kiskutyus kedves meglepetései egyszeriben csúfos tréfák lesznek. A barátnőkre vár a feladat, hogy ismét megtörjék a lila szikrák átkát.
Vypredané
3,36 € 3,54 €