Lia Middleton

autor

Až ji najdou


Naomi vždycky chtěla být matkou. Před třemi lety ji však opustil manžel a vzal s sebou i jejich dítě. Nyní její dcera přijela a Naomi ví, že je to její jediná šance, jak znovu vybudovat rodinu. Stane se však nehoda a Naomi vyřkne lež, kterou už nikdy nebude moci vzít zpět: JEJÍ DCERA SE POHŘEŠUJE. Během několika hodin je Naomin dům v obležení novinářů. Policie prohledává les a její bývalý manžel chodí sem a tam jako lev v kleci. A Naomi to rve srdce, protože jediná věc, která je horší než lež, je pravda: NEMÁ NEJMENŠÍ TUŠENÍ, CO SE S JEJÍ DCEROU SKUTEČNĚ STALO…
U dodávateľa
16,92 € 17,81 €

Keď sa nájde


Pavučina z klamstiev je lepkaváNaomi vždy túžila po rodine, ale pre ťažké popôrodné depresie prišla o všetko. Manžel Aiden od nej odišiel a vzal so sebou aj dcérku Freyu. Naomi ostala len farma po rodičoch a lieky na spanie, od ktorých sa stala závislou. Po troch rokoch dostáva druhú šancu a Freya u nej môže stráviť celú noc. Všetko sa vyvíja dobre až do nasledujúceho rána, keď nájde Freyu pod schodiskom mŕtvu. Naomi sa v panike premietnu pred očami všetky možné scenáre. Zúfalá zavolá Aidenovi, namiesto pravdy však tvrdí, že ich dcéra zmizla. Než si stihne uvedomiť následky, podobne vypovedá aj na polícii. Čoraz viac sa zamotáva do vlastných lží a pochybností. Čo sa v tú noc naozaj stalo? Mohla nejako zapríčiniť dcérinu smrť alebo je pravda desivejšia než jej klamstvo? Jedno je isté. Každá lož raz vyjde na povrch.Z anglického originálu When They Find Her (Penguin Michael Joseph, an imprint of Penguin Random House, UK 2021) preložila Martina Šturcelová.
Na sklade > 5Ks
15,11 € 15,90 €

dostupné aj ako:

Keď sa nájde


Naomi vždy túžila po rodine, ale pre ťažké popôrodné depresie prišla o všetko. Manžel Aiden od nej odišiel a vzal so sebou aj dcérku Freyu. Naomi ostala len farma po rodičoch a lieky na spanie, od ktorých sa stala závislou. Po troch rokoch dostáva druhú šancu a Freya u nej môže stráviť celú noc. Všetko sa vyvíja dobre až do nasledujúceho rána, keď nájde Freyu pod schodiskom mŕtvu. Naomi sa v panike premietnu pred očami všetky možné scenáre. Zúfalá zavolá Aidenovi, namiesto pravdy však tvrdí, že ich dcéra zmizla. Než si stihne uvedomiť následky, podobne vypovedá aj na polícii. Čoraz viac sa zamotáva do vlastných lží a pochybností. Čo sa v tú noc naozaj stalo? Mohla nejako zapríčiniť dcérinu smrť alebo je pravda desivejšia než jej klamstvo? Jedno je však isté. Každá lož raz vyjde na povrch.
Na stiahnutie
11,10 €

dostupné aj ako: