Miklos Malvina

autor

Vianočné rozprávky pri kozube


7 krásnych vianočných rozprávok ako sú: Hviezdni anjeli, Znovu nájdený darček, Zázračný naštrbený hrnček, Zabudnuté salónky, Stolík, Strieborné sánky, Medvedík našiel domov.
Na sklade
4,37 € 4,60 €

Stvoření světa


Seznam se s nejproslulejší legendou o stvoření světa a vyzkoušej si, co všechno dokážeš zjistit o světě pomocí jednoduchých pokusů. Naučíš se třeba zvážit vzduch nebo si vyrobíš ovocnou tiskárnu! Nejznámější citáty a ponaučení z biblických příběhů ti budou inspirací pro první vzrušující fyzikální pokusy, nápady pro šikovné ruce a hry.
Vytvoř si svůj vlastní svět!
U dodávateľa
3,13 € 3,29 €

Štedrovečerné rozprávky


Štedrovečerné rozprávky nie len na vianočné sviatky.
U dodávateľa
4,37 € 4,60 €

Rozprávky zo Zimnej krajiny


Zaujímavá, vzrušujúca rozprávková knižka, ktorá rozpráva o zaujímavostiach, o ktorých si si doteraz len myslel, že ich poznáš. Po prvé, oficiálne uznaným správcom Zimnej krajiny je Mikuláš. V Zimnej krajine sa môžu medvedie rodinky, ktoré spia svoj zimný spánok, ubytovať v hoteli pre medvede. Žije tu aj veselá Mikulášova žena, teta Silvia. Z plodov strieborného orecha, ktorý rastie na hranici krajiny, sa možno nejaký dostane aj do tvojich čižmičiek, ak ich pred cestou soby Filip a Kazimír nezjedia... Krátke, zábavné rozprávky tejto bohato ilustrovanej knižky sú mimoriadne vhodné na samostatné čítanie. Veselé, často aj poučné príbehy bradatého, starého Mikuláša podnietia a zároveň obohatia predstavivosť malých školákov. Veríme, že po prečítaní knižky si deti zachovajú viac spomienok na obľúbenú postavu svojho detstva: na Mikuláša.
Vypredané
4,66 € 4,90 €