Knižné kamarátstva

Jenő Nagy

autor

Rastliny pre naše zdravie


Kto by nepoznal známe a skutočne pravdivé príslovie: V zdravom tele zdravý duch! Často však nerobíme ani to najzákladnejšie pre to, aby sme si na seba našli chvíľku času. Za svoje zdravie sme zodpovední my sami a je predsa v našom záujme, aby sme naň dávali pozor. Cieľom knihy je čitateľov informovať o tom, čo kupovať, úrodu ktorých poľnohospodárskych plodín si zadovážiť, ako variť a pripravovať jedlá pre zachovanie zdravia rodiny. Okrem toho kniha šíri poznatky o liečivých účinkoch rastlín, no nie je cieľom, aby podávala podrobné informácie o liečbe alebo prírodnom liečiteľstve.
U dodávateľa
7,13 € 7,50 €

Növények az egészségért


Mindenki ismeri azt a mondást: Ha egészség van, minden van! Ez valóban így igaz. Ennek ellenére - mondhatni következetesen - a legalapvetőbb dolgokat sem tesszük meg azért, hogy időt fordítsunk magunkra. A könyv célja, hogy segítse tájékoztatni az olvasót, hogy mit vegyen, melyik mezőgazdasági növény terméséből vásároljon, főzzön, készítsen folyamatosan egészségvédő ételeket a családnak.
U dodávateľa
6,13 € 6,45 €

Növények az egészsségért


Mindenki ismeri azt a mondást: Ha egészség van, minden van! Ez valóban így igaz. Ennek ellenére-mondhatni következetesen- a legalapvetőbb dolgokat sem tesszük meg. hogy időt fordítsunk magunkra. A könyv célja, hogy segítse tájékoztatni az olvasót, hogy mit vegyen, melyik mezőgazdasági növény terméséből vásároljon, főzzön, készítsen folyamatosan egészségvédő ételeket a családnak.
Vypredané
7,88 € 8,29 €