Layton Neal

autor

Bobky, lajná a iné hovienka


Hrochy sa podľa toho orientujú, leňochy vďaka tomu udržiavajú susedské vzťahy, zajace sa tým kŕmia a väčšina dospelých o tom vôbec nehovorí! Mysli si, čo chceš, no trus je pravdepodobne najužitočnejší materiál na Zemi. Líši sa veľkosťou a tvarom, každé zviera má svoj vlastný. Ak sa chceš dozvedieť, na čo slúži, čo sa s ním v prírode deje, čo sa z neho môžeš dozvedieť, ale ešte oveľa viac, zalistuj si v tejto zábavnej knihe plnej informácií a prírodopisných faktov. Aj ty zmeníš názor na trus.
Na sklade 3Ks
12,30 € 12,95 €

Bobky, lajná a iné hovienka


Mysli si, čo chceš, no trus je pravdepodobne najužitočnejší materiál na Zemi. Líši sa veľkosťou a tvarom, každé zviera má svoj vlastný. Hrochy sa podľa neho orientujú, leňochy vďaka nemu udržiavajú susedské vzťahy, zajace sa ním kŕmia a väčšina dospelých o ňom vôbec nehovorí! Ak sa chceš dozvedieť, na čo slúži, čo sa s ním v prírode deje, ale ešte oveľa viac, zalistuj si v tejto zábavnej knihe plnej informácií a prírodopisných faktov. Aj ty zmeníš názor na trus!
Vypredané
6,60 € 6,95 €

The Sunday Blues


Overcome back-to-school worries with this charmingly funny tale. What's good about Sundays? Walking the dog, splashing in puddles, visiting Auntie Vera and yummeroony food! So why has Steve got Sunday Blues? Could it be because Monday morning is just around the corner... This gently funny tale about overcoming back-to-school anxiety is perfect for anyone who finds Monday mornings worrisome. From Neal Layton, the award-winning illustrator behind the much-loved Emily Brown series.
Vypredané
9,45 € 9,95 €