Allan Pease

autor

Why men can only do one thing at a time and women never stop talking


In this hilarious book, Allan and Barbara Pease highlight the differences between men and women in the way they think and act. Why are women radar detectors; why do men hate to be wrong? Each page features a snippet of wisdom, bound to produce laughter fr
Vypredané
8,80 € 9,26 €

The Definitive Book of Body Language


What people say is often very different to what they think or feel. Now, with THE DEFINITIVE BOOK OF BODY LANGUAGE, you can learn to read others people's thoughts by their gestures. It sounds implausible, but body language is easy to pick up and fun to use. Find out: How to tell if someone is lying How to make yourself likeable How to get co-operation from other people How to interview and negotiate successfully How to choose a partner Learn the secrets of body language with Allan and Barbara Pease, bestselling authors of WHY MEN DON'T LISTEN AND WOMEN CAN'T READ MAPS.
Vypredané
9,42 € 9,92 €

Why He'S So Last Minute


As the festive season comes round once more, it can so easily be a time of increased stress for everyone - a time when the differences between men and women are never more apparent! Renowned relationship experts Allan and Barbara Pease tackle the Christmas Season to give a uniquely informative and fascinating guide: The battle of the sexes, made worse by the festive season Kids at Christmas - how to get them to do what you want Why women get upset at men's solutions to Christmas catering And why men always get lost on the way to the in-laws Thank goodness Christmas only comes once a year...
Vypredané
7,86 € 8,27 €

Why women can't read maps and won't stop talking


After the runaway success of "Why Men Won't Listen And Women Can't Read Maps", the Peases have now come up with these two little books each designed to help the sexes understand each other a bit better. A six-part television programme based on the original title is planned for October 1999.
Vypredané
6,28 € 6,61 €

Prečo muži nepočúvajú a ženy sa nevyznajú v mapách


Allan a Barbara Peasovci zhromaždili najnovšie poznatky z výskumu mozgu, evolučnej biológie, psychológie a sociológie a zhrnuli ich do vtipnej, miestami šokujúcej, ale aj poučnej knihy, v ktorej sa pokúšajú vysvetliť dôvod existencie napätia a rozporov medzi príslušníkmi oboch pohlaví a hľadajú spôsob, ako sa s nimi vyrovnať.
Vypredané
7,86 € 8,27 €

Prečo muži klamú a ženy plačú


Pokračovanie mimoriadne úspešného bestselleru Prečo muži nepočúvajú a ženy sa nevyznajú v mapách – odzbrojujúco nenapodobiteľná kombinácia vedeckých poznatkov, výsledkov dlhodobého pozorovania medziľudskej komunikácie a neodolateľného humoru...
Vypredané
7,86 € 8,27 €

Prečo muži nemôžu robiť viac vecí súčasne, a ženy


Manželia Allan a Barbara Peasovci to vedia, a preto napísali túto knihu plnú humorného pohľadu na rozdiely medzi mužmi a ženami...
Vypredané
6,28 € 6,61 €

Kniha testov - Prečo muži nepočúvajú a ženy sa nev


Veľký partnerský test k úspešnému bestselleru „Prečo muži nepočúvajú a ženy sa nevyznajú v mapách“! Základný problém je, že ženy a muži sú odlišní. Napriek tomu sa zakaždým vydáme na dobrodružnú cestu zvanú partnerstvo. Mnoho vzťahov sa rozpadne preto, lebo muži nechápu, že žena nikdy nebude ako muž a ženy od svojich manželov očakávajú, že budú reagovať rovnako ako ony. Máte odvahu pozrieť sa na svoj vzťah pod lupou? Táto zábavná kniha testov vám neobyčajným spôsobom otvorí oči a umožní vám pochopiť svoju povahu, ako aj povahu vášho partnera a rozdiely medzi nimi. Pomôže vám tak prežiť plnohodnotný a harmonický život vo dvojici
Vypredané
1,55 € 1,63 €

Veľká kniha reči tela


Veľká kniha reči tela vám pomôže naučiť sa čítať myšlienky iných podľa ich gest. Znie to neuveriteľne, no reč tela sa dá ľahko naučiť a je zábavné ju používať. Zistite ako: -rozoznať, že niekto klame, -pôsobiť sympaticky, -presvedčiť ľudí, aby s vami spolupracovali, -úspešne viesť rozhovory a rokovania, -si zvoliť partnera. Naučte sa tajomstvá reči tela spolu s Allanom a Barbarou Peasovcami, autormi bestsellerov Prečo muži nepočúvajú a ženy sa nevyznajú v mapách, Prečo muži klamú a ženy plačú a Prečo muži nemôžu robiť viac vecí súčasne a ženy stále rozprávajú.
Vypredané
11,00 € 11,58 €

Proč ženy neumí číst v mapách ...a neustále mluví


Humorné dílko autorů knihy Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách vychází právě z tohoto světového bestselleru. Allan a Barbara Peaseovi na základě vědeckých poznatků objasňují myšlení a chování žen. Na stránkách této knížky najdete humor i výroky k zamyšlení.
Vypredané
3,49 € 3,67 €

Why Men don´t Have a Clue and Women Always Need More Shoes


Do you know the top seven things that drive women mad? Or the real reason why women cry more than men? Or what men are looking for in a woman, both at first sight and for the long-term relationship? WHY MEN DON'T HAVE A CLUE AND WOMEN ALWAYS NEED MORE SHOES gives the low-down on some of the issues that have confused men and women for centuries. From channel-hopping to toilet seats, communication to shopping, relationship experts Allan and Barbara Pease show how you can make the most out of your relationships - or at least understand where your partner is coming from. Already an international No.1 bestseller, this is the essential - and highly entertaining - must-read guide to the opposite sex.
Vypredané
11,00 € 11,58 €

Reč tela


To, čo ľudia hovoria, sa často veľmi líši od toho, čo si myslia alebo cítia...
Vypredané
9,42 € 9,92 €

Úspešné komunikačné stratégie


Obdivujeme ľudí, ktorí dokážu pristúpiť k neznámemu hlúčiku a spontánne sa zapojiť do rozhovoru. Majú v sebe čosi, čo nazývame charizmou. Niektorí ľudia nevychádzajú z údivu, ako to robia, niektorí predpokladajú, že to je vrodený talent. V skutočnosti je to schopnosť, ktorej sa väčšina charizmatických ľudí naučila. A zvládnete to aj vy! Že ako? Základné pravidlo znie: Čím silnejší pocit dôležitosti v niekom vyvoláte, tým pozitívnejšie na vás bude reagovať. V tejto knihe nájdete také komunikačné stratégie, ktoré by mali dopomôcť k úspechu každému!
Vypredané
5,64 € 5,94 €

Prečo muži klamú a ženy plačú


Pokračovanie mimoriadne úspešného bestselleru Prečo muži nepočúvajú a ženy sa nevyznajú v mapách – odzbrojujúco nenapodobiteľná kombinácia vedeckých poznatkov, výsledkov dlhodobého pozorovania medziľudskej komunikácie a neodolateľného humoru...
Vypredané
9,41 € 9,90 €

Řeč těla


To, co lidé říkají, se velmi často liší od toho, co si myslí nebo co cítí. Kniha o hře lidských gest, mimiky a dalších neverbálních projevů nabízí možnost naučit se lépe porozumět sobě i druhým. Je určena čtenářům se zájmem o populárně psychologickou literaturu a všem, kdo chtějí zlepšit své komunikační dovednosti. Naučíte se rozeznávat gesta dlaní, rukou a paží, oční signály, gesta a signály dvoření i další záhady neverbální komunikace.
Vypredané
8,88 € 9,35 €

Řeč těla


K aktualizovanému a podstatně rozšířenému vydání knihy Řeč těla (kniha je rozšířena zhruba o dvě třetiny) si Allan Pease přizval svou manželku Barbaru a novým způsobem pojednali všechna témata, která se nacházejí už v první verzi této knihy (teritoria a zóny, gesta rukou, polohy nohou, oční signály, společenská gesta atd.). Knihu zároveň rozšířili o nová témata (úsměv a smích, kulturní odlišnosti, prosémické vzdálenosti, hlídání teritoria, interview a politické mocenské hry apod.). Kniha je přehledně strukturovaná, napsaná zábavnou formou. Nezbytným doprovodem knihy jsou ilustrativní fotografie a kresby.
Vypredané
18,53 € 19,50 €