Anna Pfeiffer

autor

Moje telo


Rastieme, beháme, jeme a cítime - naše telo je skutočne zázrak. Ako sa volajú jednotlivé časti tela? Čo sa deje s potravou, keď ju zješ? Aké máš kosti? Umývaš si správne zúbky? A usmievaš sa, keď si šťastný? Kniha plná zaujímavého textu, obrázkov, hádaniek, básničiek a výsuvných a výklopných záložiek ti odhalí tajomstvá fungovania ľudského tela a navyše sa dozvieš, čo je pre teba zdravé.
Vypredané
8,08 € 8,50 €

Moja prvá kniha o lese


S odkrývacími a posuvnými dielmi, pre deti od 3 rokov. Ktoré rastliny rastú v lese? Aké zvieratká v ňom môžeš vidieť cez deň a ktoré lovia v noci? Ako sa les mení počas jednotlivých ročných období? Prečo sa oňho musíme starať? Pomocou čoho môžeš ľahko rozlíšiť stromy? Odkry okienka a odhaľ tajomstvá okolo seba. Zabav sa s hádankami, básničkami a skrytými obrázkami. Spriateľ sa s Lukášom a vyber sa s ním a jeho starým otcom na výlet do lesa.
Vypredané
7,86 € 8,27 €

Moja prvá kniha o ročných obdobiach


Jar, leto, jeseň a zima - s Mirkom a Káťou je spoznávanie štyroch ročných období jednoduché. Ktoré stromčeky a kríky kvitnú na jar? Ako žijú zvieratká? Poznáš ich mláďatká? Aké ovocie môžeš ochutnať v lete? Do akého farebného plášťa sa prezliekajú stromy na jeseň? A ktoré zvieratká sa ukladajú na zimný spánok? Zaujímavá interaktívna kniha pre najmenších s výsuvnými a výklopnými záložkami...
Vypredané
7,86 € 8,27 €

Moje první knížka o lese


Které rostliny rostou v lese? Která zvířátka v něm můžeš spatřit ve dne a která loví v noci? Jak se les mění v průběhu jednotlivých ročních období? Proč se o něj musíme starat? Jak můžeš snadno rozlišit stromy? Otevři okénka a odhal tajemství kolem sebe. Pobav se hádankami, básničkami a skrytými obrázky. Spřátel se s Lukášem a vydej se s ním a jeho dědečkem na výlet do lesa. Objevujte spolu s dětmi kouzlo lesa v interaktivní knížce plné barevných obrázků a zajímavého textu pro nejmenší.
Vypredané
9,90 € 10,42 €