Laura Phillips

autor

Rodeo - Love story 249


Melody Williamsová, výtvarníčka na voľnej nohe, sa spolu so svojím priateľom Craigom vyberie do Kansasu. Ako podklad pre knihu o rodeu, ktorú Craig píše a ona ju má ilustrovať, si chce urobiť sériu fotografií z rôznych súťažných disciplín. Hneď v prvý deň si však z nej v hľadisku vystrelia dvaja rodeoví klauni. Keď sa Dee spamätá zo šoku, rozhodne sa klaunov vyhľadať, aby jej ako odškodné za posmech pózovali pred objektívom. Prvý šok však vystrieda ďalší, keď zistí, že jeden z klaunov je jej nevlastný brat Nick Ramsey, do ktorého bola pred rokmi beznádejne zamilovaná. Dee netuší, čo sa skrýva za širokým úsmevom klauna, ale aj Nick sa len ťažko vyrovnáva so skutočnosťou, že dospela v príťažlivú ženu. Nebezpečnú arénu naďalej od hľadiska oddeľuje bariéra, ale pomyselná bariéra medzi Dee a Nickom spred desiatich rokov padá...
Vypredané
2,49 € 2,62 €

Chyť šťastie za pačesy - Love story 247


Beth Thompsonová vyrástla na zeleninárskej farme svojej starej mamy. Po tom, ako jej otec odišiel od rodiny a matke sa podarilo uloviť bohatého podnikateľa a presťahovala sa do veľkého mesta, ona dala prednosť životu na vidieku. Stará mama jej v závete farmu odkázala, pretože jedine v nej videla záruku, že ju nepredá a bude podračovať v rodinnej tradícii. Bethina matka však nepokladá dcérino rozhodnutie za správne a želá si, aby nasledovala jej príklad a výhodne sa vydala. Preto ju zoznamuje so solventnými mladými mužmi a pre dosiahnutie svojho zámeru neváha použiť ani úskok a citové vydieranie. Tak sa Beth zoznámi so známym hercom Justinom Kylem.
Vypredané
2,49 € 2,62 €

Nové začiatky - Love story 248


Abby Monroe, ambiciózna cvičiteľka delfínov v zábavnom parku Amerikaland, je nespokojná so svojím životom. Niečo jej neustále chýba. Keď zdedí po svojej tete väčšiu finančnú čiastku, rozhodne sa ju použiť veľmi originálnym spôsobom - chce vlastné dieťa. Ale nové začiatky nikdy nebývajú ľahdé. Abby sa o tom presvedčí, keď jej skríži cestu Matt Gardner, ktorého vyslali na kontrolu zábavného parku. Predchádza ho povesť nekompromisného človeka a Abby sa obáva, že zistí také nedostatky, ktoré povedú k zatvoreniu parku. Hoci Matt má o Abby aj iný záujem než len pracovný, ich vzťah naruší jeho minulosť poznačená rodinnou tragédiou.
Vypredané
2,49 € 2,62 €

Dedička - Love story 250


Hilary Neillová zdedila po svojom starom otcovi farmu s historicky cenným sídlom, postaveným v časoch občianskej vojny Juhu proti Severu. Hilary žije v Chicagu a jej snúbenec Kyle, dravý realitný agent, ju nahovára, aby dedičstvo výhodne speňažila. Po smrti pôvodného majiteľa sa o farmu stará jeho sused, profesor histórie Sam Langford, milovník starých časov, ktorý je šokovaný podnikateľským zámerom Hilarinho snúbenca. Stretnutie Hilary a Sama však nezostane bez odozvy.
Vypredané
2,49 € 2,62 €

Nikdy nehovor nikdy - Love story 254


Výchovnú poradkyňu Kelly Smithovú jedného dňa požiada o pomoc Ryan Matthews, ktorý sa po tragickej smrti svojej sestry a jej manžela z večera do rána stal opatrovníkom ich troch malých detí. Kelly poznala Ryana ako ambiciózneho televízneho spravodajcu, takže ju prekvapilo, že sa vzdal zaujímavej profesie a podujal sa vychovávať cudzie deti. Po počiatočnom váhaní Kelly zistí, že Ryan má predpoklady stať sa dobrým otcom, a tak sa dokonca podujme pomáhať mu v súdnom spore o opatrovníctvo sirôt. Medzi životom ťažko skúšanou Kelly a Ryanom už pri prvom stretnutí preskočí iskra. Ich vzťah má však jeden háčik – Kelly sa už nemieni znovu vydať...
Vypredané
2,49 € 2,62 €