% Zľavy na hry %

Alexandra Potter

autor

Going La La


Of course Frankie is happy. Happy with her estate agent boyfriend Hugh, happy that her career is finally going somewhere. Happy with her flat and her two cats, Fred and Ginger. Until Hugh tells her that he's not. Happy that is. He needs space. Space that apparently Frankie is not allowed to fill. Of course Frankie is unhappy. So unhappy that when she's fired from her job, it seems to fit in with the rest of her life falling apart. So unhappy that she decides to quit her life in London and go to L.A.. To the land where her best friend Rita is trying to make it as an actress, and Dorian is living upstairs and is free to amuse her whenever she needs a friend. And finally there even seems to be space in her thoughts for Reilly, a contemporary version of the classic marlboro man. Who might, just might, be the one to make her happy again.
Vypredané
9,98 € 10,50 €

What`s that Girl?


If only you knew then what you know now...Imagine if you could go back ten years and meet your younger self - would you recognise her? And what advice would you give? Wear sunscreen! Back away from those PVC trousers? DON'T give that idiot your phone number? Lemon juice won't bleach your hair - it just attracts wasps...He's the one - don't let him go! For Charlotte Merryweather, there's no need to imagine. She's about to find out for real. With surprising consequences...Alexandra Potter's deliciously funny and enchanting romantic comedy looks at life, love and what might happen if you could turn back time.
Vypredané
9,98 € 10,50 €

Hľadám Rómea


Juliet sa práve na Valentína prihodia všetky tri veci naraz. Má pocit, že jej ľúbostný život už ani nemôže byť horší. Pravda je však taká, že práve začína byť oveľa komplikovanejší... Ukáže sa totiž, že šofér športového auta je jej rival z konkurenčnej reklamnej agentúry. Vie, že by sa mala držať bokom, ale nie je to také jednoduché. Sykes je atraktívny, sexy a šarmantný. A keď ju pozve na víkend do Verony – dejiska najznámejšej Shakespearovej tragédie – začína Juliet veriť, že našla konečne svojho Rómea. Ale stojí za to, aby riskovala absolútne všetko? Sú si naozaj súdení? Alebo má skutočného Rómea rovno pod nosom?Rozkošne vtipný román Alexandry Potterovej je o vášni, pravde a o tom, že cesta k pravej láske môže byť poriadne tŕnistá. Alexandra Potterová (1970) je známa svojimi ľúbostnými románmi, ktoré slávia úspech po celom svete. Vo vydavateľstve NOXI vyšli jej tituly Dokonalé rande, Daj si pozor na želania a Kto je to dievča?
Vypredané
11,31 € 11,90 €

dostupné aj ako:

Der Wunschzettel


Heather Hamilton wünscht sich andauernd Unmögliches: Schokoladeneis ohne Kalorien, einen Platz in der U-Bahn, einen Sechser im Lotto und den perfekten Mann. Leider erfüllen sich diese Wünsche nie, bis ihr eines Tages eine Zigeunerin einen kleinen Strauß Weidenkraut schenkt, der ihr Glück bringen soll. Und plötzlich findet sie nicht nur einen Parkplatz direkt vor dem Haus, sondern hat auch noch ein Date mit ihrem Traummann. Heathers Glück müsste perfekt sein - wenn da nicht ihr neuer Untermieter wäre ...
Vypredané
10,26 € 10,80 €

Der Wunschtraummann


Wenn der Traummann zweimal klingelt ...Soll er doch bleiben, wo der Pfeffer wächst! Am Silvesterabend hat Tess wenig gute Wünsche übrig, vor allem nicht, wenn sie an ihren Exfreund Sebastian denkt, der sie so schmählich verlassen hat. Dumm nur, dass sie eigentlich an nichts anderes denken kann. Am liebsten wäre es ihr, sie wäre ihm nie begegnet! Doch als sie am nächsten Morgen aufwacht und feststellt, dass genau dieser Wunsch auf wundersame Weise in Erfüllung gegangen ist, dämmert ihr allmählich, dass es gar nicht so einfach ist, beim zweiten Mal alles besser zu machen ...
Vypredané
11,59 € 12,20 €

Träumst du noch, oder küsst du schon?


Alle suchen die wahre Liebe. Doch wie wird man sie wieder los? Wie werde ich meinen Traummann nur wieder los? Genau das fragt sich Lucy, obwohl sie einmal dachte, dass Nate ihr Mr. Right sei. Unter der Seufzerbrücke in Venedig küssten sie sich, um ihre Liebe für immer zu besiegeln. Trotzdem verloren sie sich aus den Augen. Doch jetzt, zehn Jahre später, ist Nate zum gesundheitsfanatischen Schnösel mutiert, der ihr nicht einmal den Kaffee am Morgen gönnt. Nur das Schicksal scheint das nicht einzusehen. Immer wieder führt es die beiden zusammen. Schlussmachen ist da gar nicht so einfach...
Vypredané
11,59 € 12,20 €

Me and Mr. Darcy


He's every woman's fantasy. After a string of nightmare relationships, Emily Albright has decided she's had it with modern-day men. Shed rather pour herself a glass of wine, curl up with Pride and Prejudice and step into a time where men were dashing, devoted and honourable, strode across fields in breeches, their damp shirts clinging to their chests...So when her best friend invites her to Mexico for a week of margaritas and men, Emily decides to book a guided tour of Jane Austen country instead. She quickly realises she wont find her dream man here. The coach tour is full of pensioners, apart from one Mr Spike Hargreaves, a foul-tempered journalist sent to write a piece on why Mr Darcy's been voted the man most women would love to date Until she walks into a room and finds herself face-to-face with Darcy himself. And every woman's fantasy suddenly becomes one woman's reality...
Vypredané
9,98 € 10,50 €

Love Detective


In a way, I'm a bit of a love detective. Because what's a greater mystery than love?'Meet Ruby Miller. A writer who makes happy-ever-afters happen. Until she discovers her fiance is a lying cheat and loses her faith in love. So when her sister invites her on a beach holiday to Goa to forget about him, Ruby jumps on a plane . . . and into an extraordinary adventure.Stolen bags, a runaway sister and a handsome American stranger sweep Ruby into a magical mystery tour across India. Amid fortresses and fortune tellers, and a whirlwind of weddings, she uncovers fascinating stories of love, lost and found.But as the mysteries deepen, secrets are revealed that turn Ruby's life upside down. And what started as a journey to find her sister, becomes a journey to find herself - and love - again.
Vypredané
9,03 € 9,50 €

Nezabudni na mňa


Tess zažila nečakaný rozchod. Veľmi rýchlo si uvedomí, že za stroskotanie vzťahu so Sebom je zodpovedná práve ona. Neustála sa obviňuje a ľutuje, až si nakoniec opitá počas silvestrovskej noci v kostýme sexi mačičky želá, aby Seba nikdy nestretla. Ráno ju okrem hroznej opice zobudí veľmi divný pocit. Nový rok, nová šanca. Čo bude Tess robiť, keď zistí, že sa jej želanie splnilo? Zrazu môže žiť prežiť svoj vzťah ešte raz, bez chýb a tak, aby sa skončil podľa jej očakávaní. Podarí sa Tess napraviť to, čo už raz spackala? Aké to bude prežívať znovu všetky okamihy zaľúbenosti s človekom, ktorého už dokonale pozná? Je vôbec život so Sebom to, čo v živote hľadá?
Vypredané
11,31 € 11,90 €

dostupné aj ako:

Čo je nové, kočka?


Čo by ste robili, ak by vás priateľ požiadal o ruku? - Povedali áno a hodili sa mu okolo krku - Napísali túto skvelú novinu každému, koho poznáte - Predplatili si časopis Brides Dalila neurobí nič z toho. Namiesto toho si zbalí kolekciu CD svojho milovaného Toma Jonesa a zamieri do Londýna nájsť nový život a nového muža. Akurát, že stretne dvoch. Charlieho, sexy mediálneho magnáta a Sama, najlepšieho kamoša a dôverníka. Všetko sa zdá perfektné. Vo svete lesklých party, päťhviezdičkových reštaurácií a štýlových mezonetov, Dalila nemôže byť šťastnejšia. Na koniec, je na milión míľ vzdialená od svojho starého života, a od svojho starého ja. A to je presne to, čo hľadala. Je?Prvý román Alexandry Potterovej je čarovný a neodolateľný príbeh o hľadaní samej seba, nasledovaní svojich snov a o tom, aké neočakávané je zaľúbiť sa. Do hocikoho.
Vypredané
11,31 € 11,90 €

dostupné aj ako:

Lásce na stopě


Spisovatelka Ruby Millerová ztratila nejen víru v lásku, ale i jakoukoliv invenci ke psaní. Na radu své agentky a sestřino pozvání odjíždí na dovolenou do Indie. To co začíná jako poklidná dovolená na romantických plážích, se náhle mění na nevídaná dobrodružství… Ztracená zavazadla, sestra na útěku a pohledný americký návštěvník přivedou Ruby na magickou a spletitou cestu napříč Indií. V prostředí pevností, věštců a nesčetných svatebních obřadů, Ruby poodhalí tajemné příběhy o lásce, nabyté i ztracené. Přesto, že se tyto tajuplné příběhy všelijak zamotávají, nakonec všechna tajemství stejně vyplouvají na povrch a Ruby nachází klíč poznání. To co začalo jako cesta k nalezení sestry, stává se cestou k objevení sama sebe – a k opětovnému nalezení lásky.
Vypredané
12,45 € 13,11 €

The Love Detective


In a way, I'm a bit of a love detective. Because what's a greater mystery than love?' Meet Ruby Miller. A writer who makes happy-ever-afters happen. Until she discovers her fiance is a lying cheat and loses her faith in love. So when her sister invites her on a beach holiday to Goa to forget about him, Ruby jumps on a plane ...and into an extraordinary adventure. Stolen bags, a runaway sister and a handsome American stranger sweep Ruby into a magical mystery tour across India. Amid fortresses and fortune tellers, and a whirlwind of weddings, she uncovers fascinating stories of love, lost and found. But as the mysteries deepen, secrets are revealed that turn Ruby's life upside down. And what started as a journey to find her sister, becomes a journey to find herself - and love - again.
Vypredané
10,93 € 11,50 €

Ten pravý, ktorého nechcem


Ako viete, že je TEN PRAVÝ? Lietajú vám motýle v bruchu, keď naňho pomyslíte? Snívate, že sa zaňho vydáte? Alebo to proste viete? Keď Lucy stretla Natea v Benátkach, hneď vedela, že je to ON. A tak lapená vo víre prvej láske, ho pobozkala pod Mostom Vzdychov pri západe slnka. Čo - podľa legendy – ich spojí na veky. Ale o desať rokov neskôr, úplne stratia kontakt. Tak je to do doby, kým sa Lucy nepresťahuje do New Yorku a legenda ich nezvedie dokopy. Znovu. A znovu. A znovu. Ale čo ak Nate nie je ten pravý? Ako sa ho zbaví? Pretože navždy môže byť veľmi dlhá doba ... Vtipná a čarovná romantická komédia o tom, že nájsť TOHO PRAVÉHO nemusí vždy znamenať žili šťastne až do smrti.
Vypredané
13,21 € 13,90 €

dostupné aj ako:

Tentokrát to bude jinak


Znáte nejnovější recept Alexandry Potter na zlomené srdce? Stačí k tomu pradávný rituál. Až budou na silvestra hodiny odbíjet půlnoc, hodíte do ohně všechno, co vám připomíná ztracenou lásku, a nahlas vyslovíte přání: „Kéž bych ho nikdy nepotkala“. Tess Connellyová vyzkoušela na vlastní kůži, že tenhle recept funguje! Když si ani po třech měsících po rozchodu se Sebem, na něj nedokáže vzpomenout, aniž by se rozbrečela, rozhodne se uchýlit k magii. Ráno ji ale čeká zklamání. Nejen že ji po silvestrovské noci třeští hlava, ale vzpomínek na Seba se pořád nezbavila. Ještě téhož dne ho potká ve Starbucksu, ale tentokrát ji pro změnu čeká šok. Seb se chová, jako by ji neznal. Náhoda jí ho pošle do cesty ještě jednou a tentokrát to zařídí tak, aby ji Seb pozval na rande. Tess nemůže uvěřit, co se stalo. Osud jí dal druhou šanci a Tess je připravená ji využít. Tentokrát ale bude všechno jinak, slibuje. Nedám Sebovi jedinou šanci, aby si postěžoval, co mu na mně vadí. Tess sice sport moc nevoní, ale protože je Seb zapálený sportovec, rozhodne se k radikální změně a zapíše se do boot campu. Potřebuju tvrdou vojenskou přípravu, abych to nemehlo v sobě zlomila, přesvědčuje se. Se stejným odhodláním se chystá porazit alergii na chilli, protože Seb si libuje v orientálních pochoutkách. Když se Sebovi zasteskne po surfování, vyrazí s ním uprostřed ledna k moři. A protože Seb vášnivě rád jezdí na snowboardu, Tess hodlá propadnout tomuhle sportu stejně jako on. Jenže všechny její pokusy změnit sebe sama končí fiaskem. Při prvním tréninku si natáhne šlachu, návštěva v restauraci jí přivodí urputné střevní potíže, na moři si užene rýmu jako trám a v lyžařské škole zjistí, že se na prkno v životě nedokáže postavit. K čemu to všechno odříkání bylo, trápí se znovu. Seb ji sice miluje víc než poprvé, ale Tess už ví, že by musela zapřít svoji povahu, aby si ho udržela. Kamarádství s Fergusem jí ukáže, že v pravém vztahu může zůstat člověk sám sebou. To jí dodá odvahu znovu radikálně změnit svůj život a jít za svými sny. Tentokrát je ale opravdu všechno jinak. Tess pokračuje v tradici své rodiny a stane se oblíbenou návrhářkou kabelek. A vrátí se i skutečná láska.
Vypredané
12,45 € 13,11 €

Láska z Paříže


Pařížský byt, co zůstal sedmdesát let zavřený. Balíček dopisů, v nichž si milenci slibují věčnou lásku, vůně starého parfému, gramofonová deska s nostalgickým šansonem J´attendrei (Budu na tebe čekat). Tajemství, které čeká, až je někdo odhalí. Tajemství, které čeká na Ruby Millerovou, přijíždějící do Paříže s dvojí misí: 1. zapomenout na čerstvé zklamání v lásce; 2. morálně podpořit kamarádku Harriet, co má samoty už plné zuby. Paříž ji vtáhne do svého kouzla hned první večer a Ruby už ví, že sem nepřijela náhodou. Osud ji zavedl do Paříže, aby odhalila jedno velké rodinné tajemství. Čeká ji klopýtání po pařížských uličkách i bulvárech, pátrání ji zavede až do Provence, ale nakonec je klíčem k záhadě něco úplně obyčejného. Velký plyšový medvěd, který jde do aukce. Co na tom, že se vyvolávací cena vyšplhá na patnáct tisíc euro? Ruby nic nezastaví. Pro lásku by obětovala všechno. Dávní milenci čekali příliš dlouho. Čeká i jedna stará paní s rodinou. Ale je tu i jeden válečný veterán, co celý život čeká na osudový telefonát.
Vypredané
12,45 € 13,11 €

Confessions of a Forty Something F Up


Nell Stevens' life is a mess.When her business goes bust and her fiance with it, Nell's happy ever after in California falls apart and she moves back to London to start over. But a lot has changed since she's been gone. All her single friends are now married with children, sky-high rents force her to rent a room in a stranger's house and in a world of perfect instagram lives, she feels like a f*ck up. Even worse, a forty-something f*ck-up.But when she lands a job writing obituaries, Nell meets the fabulous Cricket, an eighty-something widow with challenges of her own, and they strike up an unlikely friendship. Together they begin to help each other heal their aching hearts, cope with the loss of the lives they had planned, and push each other into new adventures and unexpected joys.Because Nell is determined. Next year things are going to be very different. It's time to turn her life around.A book for anyone who's ever worried life isn't going to plan, Confessions of a Forty-Something F##k Up by Alexandra Potter will make you laugh and it might even make you cry. But most importantly, it will remind you that you're not alone, because we're all in this together.Time to fall in love with your life.
Vypredané
15,68 € 16,50 €