Vašu objednávku vám stihneme (podľa vybranej dopravy) doručiť do Vianoc, ak si objednáte do tohto dátumu:

Packeta - Doručenie na adresu

19. 12.

Balík na poštu

19. 12.

Balikobox

19. 12.

Slovenská pošta - na adresu

19. 12.

Kuriér SPS

18. 12.

balíkovo (Alzaboxy)

18. 12.

Doručenie na predajňu

18. 12.

Osobný odber v sklade

22. 12.

Packeta - Výdajné miesto a Z-BOX

19. 12.

Milena Pozzoli

autor

Zámky na Loiře


V čarovnom prostredí údolia Loiry sa tiahne rad zámkov, ktoré môžeme navštíviť jeden za druhým, rovnako, ako to robili stredovekí trubadúri, keď putovali od jedného sídla k druhému, spievali a recitovali legendy o tajomstvách, rytierskych cnostiach a láskach. Tok slávnej rieky Loiry spájal francúzske dejiny celé storočia. V nádherných zámkoch na jej brehoch bývali princovia, kráľovia, kráľovné, vojvodcovia, dvorania a samozrejme aj ich milenky a milenci. V plesových sálach akoby dodnes hrali lutny a mandolíny a v izbách cítiť pochmúrne tajomno zahaľujúce celý rad úkladných vrážd a intríg. Prepychové zámky a sídla rozprávajú o osudoch a udalostiach, ktoré sú neodmysliteľne spojené s dejinami Francúzska. Knihu preložila Marcela Nejedlá.
Vypredané
16,30 € 17,16 €

Paříž


Paríž je mesto, ktoré nikdy neľutovalo žiadne náklady na to, aby posilnilo svoju povesť a históriu. Neustály vývoj, v ktorom toto mesto zručne mieša minulosť, súčasnosť a budúcnosť, znamená spojenie spomienok, nadejí a novú formuláciu role večnej kráľovnej a milenky. Paríž je súčasťou všeobecného vzdelania, uvedením do života. Nechajte sa zviesť, okúzliť a pohltiť jeho nekonečnou krásou.
Vypredané
14,16 € 14,90 €

Zámky na Loiře


Zámky na Loiře, s půvabnými parky, honosně zařízenými místnostmi, s mnohdy bouřlivou historií, oparem tajemství a legend, který je halí, jsou výtvorem jedné z nejvytříbenějších evropských civilizací.
Vypredané
14,16 € 14,90 €

Párizs - A világ legszebb helyei


ŰŰEgyik híres versében Victor Hugo felteszi a kérdést: mit veszítene az emberiség, ha Párizs hangja egyetlen napra elnémulna? Senki sem tudná elképzelni, hogy milyen is lenne a világ Párizs, álmaink és vágyaink városa nélkül. Életünkben legalább egyszer látnunk kell ezt a ragyogó, szépségéből mindenkinek bőkezűen osztogató várost, a legendás örökéletű "Fény Városát". Amint Hemingway mondta, Párizs emberré nevelődésünk eszköze, az életbe való beavatás. Engedjük hát, hogy elbűvöljön és átöleljen minket áradó szépségével.
Vypredané
20,09 € 21,15 €