% Zľavy na hry %

Sylvie Samsonová

autor

SPOLU – Partnerský manuál


"SKUTOČNÉ PRÍBEHY PÁROV Z PARTNERSKEJ PORADNE, KTORÉ SÚ NAPÍSANÉ NEOŠÚCHANÝM, OTVORENÝM A VTIPNÝM SPÔSOBOM. Dozviete sa, ako je primárne nastavený muž a ako žena a prečo robia to, čo robia. V knižke nájdete aj tipy, ako prekonať krízu vo vzťahu, ako spestriť každodenný stereotyp, ako vďaka vzťahovým rituálom oživiť iskru vo vzťahu, a otvorene sa porozprávame aj o sexe. Inšpirujte sa na vašej spoločnej ceste, aby ste boli šťastní a aby to vaše SPOLU vydržalo naveky. "
Na sklade 3Ks
13,49 € 14,20 €

dostupné aj ako:

SPOLU


Dozviete sa, ako je primárne nastavený muž a ako žena a prečo robia to, čo robia. V knižke nájdete aj tipy, ako prekonať krízu vo vzťahu, ako spestriť každodenný stereotyp, ako vďaka vzťahovým rituálom oživiť iskru vo vzťahu, a otvorene sa porozprávame aj o sexe. Inšpirujte sa na vašej spoločnej ceste, aby ste boli šťastní a aby to vaše SPOLU vydržalo naveky.
Na stiahnutie
9,90 €

dostupné aj ako:

Spolu


Pojďte načerpat energii zvládnout všechny překážky, které před nás partnerský život klade, pojďte se naučit, jak si partnerský život užívat a jak zůstat SPOLU. SPOLU ne kvůli dětem, ne kvůli tomu, co řekne okolí, ne kvůli tomu, že to finančně vychází lépe nebo že se bojíte, abyste nezůstali sami.SPOLU, protože SPOLU být chcete, protože si užíváte každou chvilku, kdy můžete být SPOLU, protože víte, že i když přijde výměna názorů, tak to usmíření bude stát za to a že výměna názorů je běžným projevem soužití, která vztah neoslabuje, ale posiluje, když se držíte určitých pravidel. Prostě proto, protože SPOLU jste rádi, že SPOLU chcete být.
Na stiahnutie
9,99 €