Marissa Stapleyová

autor

Čo sa dá robiť, keď prší


Mae Summersová má milujúceho snúbenca Petra, prácu v jeho prosperujúcej spoločnosti a nádherný byt v centre New Yorku. V jedno ráno sa však jej dokonalý život rozsype na kúsky. Peter zmizne, zanechá iba čudný odkaz, a Mae s hrôzou zistí, že snúbencovo podnikanie bol bezohľadný podvod. Jediné miesto, kam sa Mae môže uchýliť, je hostinec jej starých rodičov v Alexandria Bay, turistickom mestečku v severnej časti štátu New York. Lenže ani tam nie je všetko v poriadku. Maeina stará mama bojuje s demenciou, a keď sa nechtiac preriekne, manžel sa od nej odvráti a na staré kolená ju opustí. Mae v mestečku nečakane narazí na svojho najlepšieho priateľa z detstva. Z Gabriela, jej prvej lásky, sa stal príťažlivý muž, ale tiež si akosi nevie poradiť so životom. Domov je tam, kde je naše srdce, a občas treba veľkú dávku lásky, odpustenia a vôle, aby sa staré rany zacelili. A čo sa dá robiť, keď prší? Maeina matka zanechala celý zoznam dobrých rád. Dá sa napríklad zakúriť v kozube, pritiahnuť si kreslo a vziať do ruky knihu. Urobte si pohodu!
Na sklade > 5Ks
2,90 € 10,90 €

Co dělat, když prší


Oba potřebovali ochranu. Ona přišla v šesti letech o rodiče, on potřeboval zachránit od svého otce-alkoholika. Ujali se jich prarodiče. Netušili však, že Mae a Gabriel k sobě budou cítit něco víc. Stačilo jen málo a hluboké přátelství se vyvinulo v první lásku. Lásku, která byla náhle přerušena Gabrielovým odchodem. Uplyne deset let a Mae s Gabrielem se ocitají zpátky na místě svého dětství. Budou schopni navázat tam, kde kdysi dávno přestali? Nebo je dožene jejich minulost a historie jejich rodiny? Dojemný příběh o lásce a odpuštění v mnoha podobách. Kanadská verze Jojo Moyes nebo Nicka Sparkse.
U dodávateľa
13,35 € 14,05 €

Lucky


What if you had the winning lottery ticket that would change your life forever, but you couldn't cash it in? Lucky Armstrong is tough, talented and in real trouble. Having just pulled off a million-dollar heist with her boyfriend, she's preparing to start a brand new life, complete with new identity, when everything goes sideways. Suddenly Lucky finds herself completely alone, without the help of either her father or her boyfriend, the two figures from whom she's learned the art of the scam. When Lucky discovers that a lottery ticket she bought on a whim is worth millions, her elation is tempered by one big problem: cashing in the winning ticket means she'll be arrested for her crimes. As Lucky tries to avoid capture and make a future for herself, she must find a way to confront her own past and learn what it means to be independent and honest . . . before her luck runs out.
Vypredané
11,35 € 11,95 €