Jozef Štefko

autor

Dřevěné stavby


Dřevěné domy u nás mají svou tradici - v minulosti bylo nejdostupnějším materiálem na stavbu domů. Dnes se domy ze dřeva staví málokdy. Tato kniha poskytuje komplexní pohled na svět dřeva. Nechybí ani analýza příčin poruch dřevěných staveb, návrhy způsobů jejich ochrany a rady na opravu a sanaci.
Vypredané
13,35 € 14,05 €

Dřevěné stavby


Dřevěné domy u nás mají svou tradici – v minulosti bylo dřevo nejdostupnějším materiálem na stavbu domů. Dnes se domy ze dřeva staví málokdy, ačkoliv v mnohém předčí klasické stavební materiály. Tato kniha poskytuje komplexní pohled na svět dřeva. Nechybí ani analýza příčin poruch dřevěných staveb, návrhy způsobů jejich ochrany a rady na opravu a sanaci.
Vypredané
13,35 € 14,05 €

Dřevěné stavby


Po obrovskom úspechu prvých dvoch vydaní knihy Dřevěné stavby prichádza vydavateľstvo JAGA už s tretím vydaním úspešného diela. Drevené domy majú u nás tradíciu, ale dnes sa stavajú iba zriedkavo. Aké výhody poskytuje drevo v porovnaní s inými materiálmi, v čom je, naopak, horšie? To, že drevený dom môže byť veľmi úspešným nízkoenergetickým pasívnym domom, dokazuje časť venovaná realizácii drevených stavieb. Samozrejme, nechýba ani analýza príčin porúch drevených stavieb, návrhy spôsobov ich ochrany a rady na opravu a sanáciu.
Vypredané
13,35 € 14,05 €

Moderné drevodomy


Moderné drevostavby z pohľadu energetickej hospodárnosti - Pasívny drevoslamený dom - Moderný drevený zrub - Konštrukcie krovov - TZB a rodinný dom na báze dreva - "Aktívny" dennodenne užívaný dom - Nie dom experiment!
Vypredané
6,65 € 7,00 €