Marije Tolman

autor

Lišiačik


Nádherný, vizuálne pútavý príbeh je jedinečnou oslavou života a všetkých malých veľkých vecí a zázrakov Keď mladý Lišiačik spadne počas hry v piesočných dunách, začne sa mu snívať zvláštny sen. Pred očami sa mu odvíja celý život so všetkými krásnymi i menej príjemnými príbehmi a zážitkami, a to od čias, keď bol maličký ako jabĺčko. Znovu sa po prvý raz dostane uprostred noci von z líščej nory. V lese a v dunách sa hrá so svojimi líščími súrodencami. Zasa stretne srnku, ale aj chlapca, ktorý mu zachráni život pri hre v záhrade. Vidí sám seba, ako leží v piesku, a nerozumie, čo sa deje. Pomoc je však nablízku – opäť sa zjaví chlapec, ktorý ho privedie späť k životu na dunách a k jeho milovanej líščej rodine. Holandské duo, spisovateľ Edward van de Vendel a ilustrátorka Marije Tolman, vytvorili nádherný príbeh, v ktorom sa striedajú jedinečné koláže s textom ako snový film a vizuálna poézia v jednom. Pre deti od 4 rokov
Na sklade > 5Ks
9,41 € 9,90 €

The Tree House


Pure picture-book magic. A polar bear rides a whale to a tree rising out of the water. At the top of the tree is a tree house. He's joined by a brown bear in a boat. The bears find that the tree house is the perfect place to read. When the water recedes, they are joined by flamingos, panda bears, and other animals that come by land and air. The tree house is a place of wonder, where a brown bear catches snowflakes in a butterfly net.
Vypredané
14,73 € 15,50 €

The Island


A new wordless picture book that renders you speechless. The award-winning father& daughter team, Marije and Ronald Tolman, conquered the world with their fairy-tale like pictures of The Tree House. Now, this golden team again creates a world without words with a polar bear's dreamy journey along awe-inspiring islands and colourful animal friends.
Vypredané
12,30 € 12,95 €