! Doprava ZADARMO už od 20 € !

Ozan Varol

autor

Mysli ako raketový vedec


Jednoduché stratégie, ktoré môžete využiť na obrovské skoky v pracovnom a osobnom živote Bývalý raketový vedec prezradí spôsoby, nápady a stratégie, aby ste zdanlivo nemožné veci dokázali zmeniť na možné. Raketová veda sa často považuje za najväčší úspech modernej technológie, no nie je to pravda. Ide skôr o zložitý myšlienkový proces, spôsob, ako si predstaviť nepredstaviteľné a vyriešiť nevyriešené. Ten istý myšlienkový proces, ktorý navnadil Neila Armstronga, aby spravil ten obrovský skok pre ľudstvo, dovolil rakete vzlietnuť milióny kilometrov do vesmíru. Našťastie nemusíme byť raketovými vedcami, aby sme mysleli ako oni. V tejto prístupnej a praktickej knihe jej autor Ozan Varol prezrádza deväť jednoduchých stratégií z oblasti raketovej vedy, ktoré vám pomôžu spraviť obrovský skok v práci a v živote. Nezáleží na tom, či pôjde o váš biznis, zdokonalenie novej zručnosti, alebo vytvorenie prevratného produktu, myslieť v súčasnosti ako raketový vedec je nevyhnutnosťou. Nachádzame sa v zložitom období a iba tí, ktorí sa vedia popasovať s problémami, majú výnimočnú výhodu. Kniha Mysli ako raketový vedec vás bude inšpirovať a pomôže vám vzlietnuť.
Na sklade > 5Ks
3,90 € 15,90 €

dostupné aj ako:

Mysli ako raketový vedec


Bývalý raketový vedec prezradí spôsoby, nápady a stratégie, aby ste zdanlivo nemožné veci dokázali zmeniť na možné. Raketová veda sa často považuje za najväčší úspech modernej technológie, no nie je to pravda. Ide skôr o zložitý myšlienkový proces, spôsob, ako si predstaviť nepredstaviteľné a vyriešiť nevyriešené. Ten istý myšlienkový proces, ktorý navnadil Neila Armstronga, aby spravil ten obrovský skok pre ľudstvo, dovolil rakete vzlietnuť milióny kilometrov do vesmíru. Našťastie nemusíme byť raketovými vedcami, aby sme mysleli ako oni. V tejto prístupnej a praktickej knihe jej autor Ozan Varol prezrádza deväť jednoduchých stratégií z oblasti raketovej vedy, ktoré vám pomôžu spraviť obrovský skok v práci a v živote. Nezáleží na tom, či pôjde o váš biznis, zdokonalenie novej zručnosti, alebo vytvorenie prevratného produktu, myslieť v súčasnosti ako raketový vedec je nevyhnutnosťou. Nachádzame sa v zložitom období a iba tí, ktorí sa vedia popasovať s problémami, majú výnimočnú výhodu. Kniha Mysli ako raketový vedec vás bude inšpirovať a pomôže vám vzlietnuť.
Na stiahnutie
11,90 €

dostupné aj ako:

Think Like a Rocket Scientist


Think Like a Rocket Scientist : Simple Strategies You Can Use to Make Giant Leaps in Work and Life
Vypredané
17,05 € 17,95 €

Think Like a Rocket Scientist


New ways to think in unprecedented times. Named a "must read" by Susan Cain, "endlessly fascinating" by Daniel Pink, and "bursting with practical insights" by Adam Grant. In this accessible and practical book, Ozan Varol reveals nine simple strategies from rocket science that you can use to make your own giant leaps in work and life -- whether it's landing your dream job, accelerating your business, learning a new skill, or creating the next breakthrough product. Today, thinking like a rocket scientist is a necessity. We all encounter complex and unfamiliar problems in our lives. Those who can tackle these problems -- without clear guidelines and with the clock ticking -- enjoy an extraordinary advantage. Think Like a Rocket Scientist will inspire you to take your own moonshot and enable you to achieve lift-off.
Vypredané
13,25 € 13,95 €