! Doprava ZADARMO už od 20 € !

Joe Vitale

autor

V nulovom stave


V predchádzajúcej knihe Svet bez obmedzení Joe Vitale predstavil jednoduchú, no zároveň jedinečnú metódu osobnej vnútornej premeny, ktorá má pomôcť prepracovaným a vystresovaným ľuďom prekonávať životné prekážky a dosahovať vytýčené ciele. V nej prvýkrát vysvetľoval, ako kedysi tajná havajská metóda s názvom Ho’oponopono pomáha ľuďom k zdraviu, bohatstvu, šťastiu a naplneným snom. Vyrozprával príbeh o nezvyčajnom terapeutovi, ktorý vyliečil celé oddelenie duševne chorých zločincov. Desaťtisíce čitateľov po celom svete našli v jeho knihe kľúč k dosiahnutiu svojich snov. Kniha V nulovom stave začína presne tam, kde Svet bez obmedzení skončil. Prináša nové príbehy, vysvetľuje myšlienkové procesy, oboznamuje s ďalšími liečiteľmi a poskytuje návod na dosiahnutie štvrtého stupňa prebudenia: samotné osvietenie. Táto jednoduchá liečebná metóda vám zmení život. Pomocou procesu „očisťovania“ – opakovaním viet Mám ťa rád; Prepáč/Mrzí ma to; Prosím, odpusť mi a Ďakujem ti – mažeme z mysle programy a presvedčenia, ktoré v sebe máme, hoci si to neuvedomujeme. Čím viac sa očisťujeme, tým viac sa približujeme k nulovému stavu, keď miznú všetky obmedzenia a začnú sa diať čarovné veci a zázraky. Život je plný výziev. Praktizovaním Ho’oponopono sa vyzbrojíme na cestu životom, zbavíme sa tak všetkých prekážok a otvoríme sa nekonečným možnostiam. Autor bestsellerov Joe Vitale vám odhalí životné múdrosti, ktoré vás privedú do dokonalého stavu jednoty s Bohom, ktorý nazýva nulový stav.
Na sklade 1Ks
13,21 € 13,90 €

Kurz precitnutia


Čo by ste si trúfli urobiť, keby ste nemali čo stratiť? Čím by ste chceli byť, keby ste mali zaručený bezpodmienečný úspech? Čo by ste sa odvážili vlastniť, keby neexistovali žiadne limity? Na čo by ste sa odhodlali? Je čas urobiť niečo, čo stojí za to. Vitajte na Kurze precitnutia. Jeho autor, Joe Vitale, žil mnoho rokov ako bezdomovec a dnes patrí k najväčším guru internetového marketingu. No nielen to; Joe Vitale je jedným z najznámejších motivačných rečníkov súčasnosti, tvorcom tzv. s pirituálneho marketingu, svetoznámym propagátorom zákona príťažlivosti a čistenia podvedomia od škodlivých myšlienok z minulosti. Kurz precitnutia je jeho 18. knihou, z ktorých sa mnohé stali medzinárodnými bestsellermi a učí nás, ako sa oslobod iť od toho, čo nás v minulosti nútilo zápasiť so životom. Kurz precitnutia nás presvedčí, že môžeme byť bohatí, úspešní, žiť romanticky a v blahobyte. Všetko, čo len chceme. Navyše bez toho, aby sme s tým museli zápasiť. Nemusíte sa zbytočne namá hať, životom môžete preplávať ľahko, tvrdí Joe Vitale.
Vypredané
9,49 € 9,99 €

Svet bez obmedzení


Ste vystresovaní a prepracovaní? Tvrdo pracujete, ale profesionálny úspech sa stále nedostavil a váš život akoby strácal cieľ a smer? Možno to, čo vás brzdí, nie sú obmedzenia prichádzajúce z okolia ale z vášho vnútra. Svet bez obmedzení rozpráv a úžasný príbeh lekára, ktorý vyliečil oddelenie mentálne postihnutých recidivistov bez toho, aby sa s nimi stretol. Kniha predstavuje starodávnu, vekmi overenú metódu ako prelomiť nevedome či dobrovoľne prijaté obmedzenia, aby ste dosiahli v ži vote viac, než ste sa kedy odvážili snívať.
Vypredané
10,44 € 10,99 €

Síla přitažlivosti


Doktor Joe Vitale, autor světového bestselleru KLÍČ a spoluautor světového bestselleru TAJEMSTVÍ tentokrát předkládá ještě účinnější a praktičtější plán, jak každý může v 5 krocích přilákat do života bohatství, štěstí a úspěch. Radí, jak ovládnout s vou víru a soustředit se takovou silou až nakonec oživíte své sny. Pokud budete dělat jen to, co Joe Vitale říká v této knize, vytvoříte hojnost všeho daleko přesahující vaši momentální představu. Kniha obsahuje nový test přitažlivosti, pracovní sešit, cvičení a mnoho příkladů ze života.
Vypredané
7,99 € 8,41 €

Návod na šťastný život


Kniha, kterou jste měli dostat při narození I když Návod na šťastný život nikomu do kolébky nevložili, nikdy není pozdě se s jeho pomocí znovu narodit! Nová kniha Joea Vitaleho Návod na šťastný život shrnuje a rozvíjí zásadní myšlenky autorových předchozích publikací, které vedou čtenáře k úspěchu, štěstí a duševní vyrovnanosti. Tentokrát přizval ke spolupráci i přední odborníky zabývající se rozvojem osobnosti člověka. Vzniklo tak úžasné dílo, které pomůže zvládnout složité životní situace a všechna úskalí života.
Vypredané
6,65 € 7,00 €

Svět bez hranic


Svět bez hranic je jednou z nejúchvatnějších knih, která kdy vůbec byla napsaná. Vypráví o neobyčejném terapeutovi, který vyléčil celé oddělení mentálně postižených recidivistů, aniž by kteréhokoliv z nich viděl. Kniha popisuje jeho metodu a skutečnou příčinu všeho, co se vám přihodí a jak "očistit" negativitu.
Vypredané
14,11 € 14,85 €

Klíč


Po celém světě se tato kniha prodává pod heslem "Jestliže jsi četl The Secret a chceš jít dál, odpovědí ti bude The Key". Bestseller Klíč, se kterým dostane váš život nový rozměr - zbohatnete, budete mít dobrou práci, pevné zdraví a spokojený život, stejně jako autor knihy dr. Joe Vitale.
Vypredané
6,65 € 7,00 €

Kľúč


Odhaľte tajomstvo zákona priťažlivosti a získate, po čom túžite Tajný kľúč ako odhaliť svoj potenciál od spoluautora svetového bestselleru Tajomstvo. "Kľúč" odhaľuje ako môžete získať čokoľvek, čo od života chcete - bohatstvo, zdravie, úspech v práci, šťastie.Kniha ukazuje ako sa musí človek v prvom rade vysporiadať s vlastnými internými hodnotami, ktoré môžu byť sebalimitujúce v otázkach dosiahnutia vytúženého cieľa. V každom z nás sa nachádzajú "póly", ktoré môžu spôsobovať, že priťahujeme neželané veci a naopak odpudzovať tie, ktoré chcem dosiahnuť. Kniha odhaľuje dokázané cesty ako riešiť takúto situáciu a skončiť so sabotovaním vlastného šťastia raz a navždy. Dozviete sa psychologické a podvedomé obmedzenia, ktoré nám bránia posunúť sa vpred a ako iné knihy od tohto autora kniha prináša praktické rady, ako byť naozaj šťastný.
Vypredané
7,99 € 13,99 €

Sila príťažlivosti


SILA PRÍŤAŽLIVOSTI je tajomstvom, ktoré vám TAJOMSTVO /The Secret/ neprezradilo. Doktor Joe Vitale, autor svetového bestsseleru KĽÚČ a spoluautor svetového bestsseleru TAJOMSTVO tentoraz predkladá ešte účinnejší a praktickejší plán, ako každý môže v 5 krokoch prilákať do života bohatstvo, šťastie a úspech. Radí, ako ovládnuť svoju vieru a sústrediť sa takou silou, až nakoniec oživíte svoje sny. Pokiaľ budete robiť len to, čo Joe Vitale hovorí v tejto knihe, vytvoríte hojnosť všetkého ďaleko presahujúcu vašu momentálnu predstavu. Kniha obsahuje nový test príťažlivosti, pracovný zošit, cvičenia a veľa príkladov zo života.
Vypredané
7,99 € 15,99 €

Sedem stratených tajomstiev úspechu


Vášnivá kniha plná nadčasových, inšpiratívnych, vnímavých, silných a úprimných myšlienok, ktoré kdesi vyslovil dejinami zabudnutý génius Bruce Barton. V tridsiatych rokoch minulého storočia mu hovorili mesiáš biznisu, pretože Amerike pomohol vyviaznuť z Veľkej hospodárskej krízy. Joe Vitale rozvíja jeho dielo tak, aby ho bolo možné využiť pri prekonávaní súčasnej ekonomickej recesii. Každá zo šestnástich kapitol je veľkým ponaučením, tentokrát o živote v konkurencii a úspechu v podnikaní.
Vypredané
1,99 € 13,99 €

Sedm ztracených tajemství úspěchů


Vášnivá kniha plná nadčasových, inspirativních, vnímavých silných a upřímných myšlenek, které kdysi vyslovil dějinami zapomenutý génius Bruce Barton. Ve třicátých letech minulého století mu říkali mesiáš byznysu, protože Americe pomohl vyváznout z Velké hospodářské krize. Joe Vitale (spoluautor titulu "The Secret" - Tajemství) rozvíjí jeho dílo tak, aby je bylo možno využít při překonávání nynější ekonomické recese. Každá ze šestnácti kapitol je velkým poučením, tentokrát o životě v konkurenci a úspěchu v podnikání.
Vypredané
6,65 € 7,00 €

Návod na šťastný život


Ďalšia úžasná kniha Joea Vitaleho. Autor, ktorý je jedným z tvorcov filmového i knižného bestselleru TAJOMSTVO (The Secret), sa tentoraz zaoberá všetkými stránkami života. Radí, ako by každý mal pracovať sám na sebe, premyslene budovať vzťahy s ostatnými ľuďmi, aj ako riešiť svoje problémy, aby si mohol naplánovať úspešnú budúcnosť a prežiť šťastný život. Ako hovorí sám autor, je to kniha, ktorú by mal každý dostať vo chvíli, keď sa narodí.
Vypredané
7,99 € 13,99 €

Attractor Factor


Vitale combines principles of spiritual self-discovery with proven marketing principles to show how anyone can live a happy life in and outside of business. This updated second edition provides worksheets, tip sheets, suggestions, and goal planning i deas, all to help readers achieve their dreams.
Vypredané
22,90 € 24,10 €

Na Nule


Ohlasy: „Joeho nová kniha splnila beze zbytku moje očekávání, je naprosto SKVĚLÁ! Strhující příklady i hluboké myšlenky mi zvedly náladu a naplnily duši láskou. Je to vskutku cesta k zázrakům!“ – Janet Bray Attwood, spoluautorka knihy The Passion Test, bestselleru New York Times. „Tato kniha by si zasloužila filmové zpracování. Skvělé vyprávění a informace o principech, na kterých havajský léčebný systém Ho’oponopono pracuje.“ – Barnet Bain, filmový producent, Jak přicházejí sny a Celestinské proroctví.
Vypredané
14,37 € 15,13 €

Probuzený milionář


O autorovi 7 Řekli o knize 8 Slibte si 11 Krédo Probuzeného milionáře 12 Předmluva 14 Úvod 18 Poděkování 20 Prolog 21 PRVNÍ ČÁST: MY 25 Pravda 26 Probuzení milionáři 33 Probuzení
Vypredané
11,81 € 12,43 €

Számíts a csodára


Akárhány tréningen veszel is részt, és akárhány önsegítő könyvet vásárolsz is meg, csak addig juthatsz el, ameddig önkorlátozó hiedelmeid engedik. Előfordult-e már, hogy le akartál adni tizenöt kilót, de csak hetet sikerült? Megtörtént-e már, hogy nagy lelkesedéssel belevágtál valamibe, de hamar kifulladt a lendületed? A csodavárás lényege abban áll, hogy nyitottá válunk a korlátlan lehetőségekre, és olyan célokat valósítunk meg, amelyek idáig elérhetetlennek tűntek. A Vonzás Törvénye szerint azt kapjuk, amire célzottan gondolunk, és aminek figyelmet szentelünk. Ez igaz - de csak részben. Mert a folyamat fontos része, hogy fölismerjük és fölszámoljuk ellentörekvéseinket, vagyis azokat a negatív gondolatokat, amelyek miatt nem hisszük el, hogy elérhetjük a célunkat. Joe Vitale segít felismerni és fölszámolni korlátozó hiedelmeinket, hogy azt az életet élhessük, amelyről mindig is álmodtunk. Lehet, hogy kételkedsz, hogy csalódtál, vagy éppen a tudatosság következő lépcsőfokára próbálsz felkapaszkodni. Mindegy, milyen indokból, de te is dönthetsz úgy, hogy megváltozol, és teret engedsz a csodának az életedben.
Vypredané
10,93 € 11,50 €