Catriona Ward

autor

Posledný dom na Zbytočnej ulici


Každý vie, že poslednému domu na Zbytočnej ulici sa treba vyhnúť oblúkom. Žije v ňom Ted Bannerman, čudák s mačkou a dcérou, ktorú nikto nikdy nevidel. Pred jedenástimi rokmi bol Ted hlavný podozrivý v prípade uneseného dievčatka. Hoci polícia uňho doma nič neobjavila, nedokáže sa zbaviť stigmy vraha. Je len obyčajný muž, ktorý dopláca na predsudky okolia? Alebo nepotrestaný zločinec s dobre pochovanými tajomstvami. Dee sa nikdy nevzdala nádeje, že vypátra pravdu o sestrinom zmiznutí. Rozhodne sa vziať veci do vlastných rúk a presťahuje sa do susedného domu na Zbytočnej ulici. Je odhodlaná odhaliť Teda za každú cenu. Napätie stúpa a prvé tajomstvá začnú vychádzať na povrch. Ukáže sa, že všetko je inak a skutočnosť môže byť oveľa desivejšia.„Rozruch okolo románu Catriony Wardovej Posledný dom na Zbytočnej ulici je odôvodnený. Čítal som ho, a ohromil ma. Poriadne vám ponapína nervy a odhalenie šokujúcich tajomstiev si nechá až na samý koniec. Naposledy ma takto zaujalo Stratené dievča od Gillian Flynnovej.“ Stephen KingZ anglického originálu The Last House on Needless Street (VIPER, part of Serpent’s Tail, an imprint of Profile Books Ltd, London 2021) preložila Jana Melcerová.
Na sklade > 5Ks
13,51 € 15,90 €

dostupné aj ako:

Posledný dom na Zbytočnej ulici


Každý vie, že poslednému domu na Zbytočnej ulici sa treba vyhnúť oblúkom. Žije v ňom Ted Bannerman, čudák s mačkou a dcérou, ktorú nikto nikdy nevidel. Pred jedenástimi rokmi bol Ted hlavný podozrivý v prípade uneseného dievčatka. Hoci polícia uňho doma nič neobjavila, nedokáže sa zbaviť stigmy vraha. Je len obyčajný muž, ktorý dopláca na predsudky okolia? Alebo nepotrestaný zločinec s dobre pochovanými tajomstvami. Dee sa nikdy nevzdala nádeje, že vypátra pravdu o sestrinom zmiznutí. Rozhodne sa vziať veci do vlastných rúk a presťahuje sa do susedného domu na Zbytočnej ulici. Je odhodlaná odhaliť Teda za každú cenu. Napätie stúpa a prvé tajomstvá začnú vychádzať na povrch. Ukáže sa, že všetko je inak a skutočnosť môže byť oveľa desivejšia.
Na stiahnutie
11,10 €

dostupné aj ako:

Poslední dům na Needless Street


Ústřední postavou románu Catriony Ward je vrah. Není to však ledajaký vrah. Je to vrah, jehož identita uniká nejen nám čtenářům, ale i jemu samému. Příběh vypráví o pohřešovaném dítěti. A o pomstě. Je to příběh Teda, který žije s dcerou Lauren a s kočkou Olivií v obyčejném domě na konci obyčejné ulice.Všechno v tomto příběhu je pravdivé. Jenže něco z toho jsou ve skutečnosti lži. Připadá vám, že dobře víte, co se děje v posledním domě v Needless Street. Připadá vám, že podobný příběh jste už přece četli.V temném lese na konci Needless Street je cosi pohřbené. Jenže to není to, co si myslíte…
Predpredaj
17,81 € 18,75 €