! Doprava ZADARMO už od 20 € !

Angela Wilkes

autor

Hrajeme si celý rok


U dodávateľa
8,60 € 9,05 €

Prvá kniha pre šikovné ruky


Kniha prináša zábavné a jednoduché návody, podľa ktorých sa dajú vyrobiť kartónové masky, šperky z cestovín, papierové kvety, ozdoby na vianočný stromček, kartónové klobúky či tekvicové lampáše. Naučíte sa, ako zabaliť darčeky do vlastnoručne vyrobeného papiera. Na konci knihy nájdete obrázkové papiere, ktorými môžete ozdobiť svoje výrobky.
Vypredané
8,50 € 8,95 €

Prvá kniha hier s prírodou


Príroda je krásna a zaujímavá! Deti môžu objaviť a preskúmať všelijaké druhy živočíchov a rastlín pomocou zábavných a jednoduchých úloh, vypestovať si žeruchové hlavičky, zostrojiť bezpečnú pascu na hmyz, urobiť si mini záhradku vo fľaši alebo si založiť herbár.
Vypredané
8,50 € 8,95 €

Prvá kniha o záhradke


V tejto knihe sa dozvieš, ako pestovať rastliny, a nájdeš tu projekty, ktoré dokážeš realizovať. Môžeš si vysadiť pestrofarebnú okennú debničku podľa vlastných predstáv, vypestovať perfektné rastliny z kôstok a semienok, vytvoriť si púštnu minizáhradku, ktorú netreba polievať, alebo vysadiť atraktívnu kombináciu jarných kvetín.
Vypredané
7,55 € 7,95 €

Zvieratá Zabijaci


Navštívte fascinujúci svet zvieracích zabijakov! V knihe plnej úchvatných fotografií sa zoznámite s najjedovatejšími a najdravšími zvieratami z celého sveta. Spoznáte smrtiace zbrane, ktorými sú zvieratá vyzbrojené, a zistíte, aké osudné môžu byť zranenia, ktoré nimi spôsobujú. Dočítate sa o premene veselých šimpanzov na krvilačných lovcov, o technike, ktorú používajú dravé vtáky na ulovenie koristi, aj o nesmiernej sile svalov medveďa grizlyho. Vydajte sa čítaním za poznaním.
Vypredané
9,43 € 9,93 €

Kniha na celý rok


Ponúkame vám prekrásnu knihu, s ktorou sa nikdy nebudete nudiť. Jar, leto, jeseň, zima - vždy je tu nejaké ročné obdobie a každé ponúka toľko nádhery a zaujímavostí! Táto knižka vám pomôže mnohé z nich odhaliť a dokonca aj vlastnoručne vytvoriť. Máte radi zvieratká, pozorujete radi prírodu a nočnú oblohu? Alebo radšej pestujete kvety, vyrábate darčeky pre kamarátov, pečiete netradičné koláčiky, či zostavujete pestrofarebné obrázky? Chceli by ste si uchovať príjemné plážové spomienky či šperky z jesenných vychádzok? V tejto knižke je všetko: recepty na sezónne maškrty, nápady na originálne darčeky, návody na pestovanie kvetov, postupy na vytvorenie vlastných obrázkov, mapy nočnej oblohy i jedinečné obrázky z prírody v každom ročnom období. Knižka je navyše doplnená farebnými ilustráciami, fotografiami, dvojstránkou užitočných informácií a registrom.
Vypredané
8,80 € 9,26 €

Zvířata Zabijáci


Navštivte fascinující svět zvířecích zabijáků! V knize plné úchvatných fotografií se seznámíte s nejjedovatějšími a nejdravějšími zvířaty z celého světa. Poznáte smrtící zbraně, jimiž jsou zvířata vyzbrojena - zuby a drápy, a zjistíte, jak osudná mohou být jejich kousnutí. Dočtete se o proměně veselých šimpanzů v krvelačné lovce, o technice, kterou používají draví ptáci k dopadení své kořisti i o nesmírné síle svalů medvěda grizzlyho. Vydejte se čtením za poznáním.
Vypredané
11,12 € 11,70 €

Začíname s angličtinou


Táto zábavná a vtipná knižka Ti pomôže naučiť sa ľahko najpotrebnejšie slová a zvraty každodennej angličtiny. Texty pri obrázkoch Ti zrozumiteľným spôsobom naznačia, čo sa hovorí v rôznych bežných situáciách. Okrem toho sa dozvieš niečo o anglickej gramatike, výslovnosti a o anglickom spôsobe života.
Vypredané
0,95 € 1,00 €

Začíname s francúzštinou


Táto zábavná a vtipná knižka Ti pomôže naučiť sa ľahko najpotrebnejšie slová a zvraty každodennej francuzštiny. Texty pri obrázkoch Ti zrozumiteľným spôsobom naznačia, čo sa hovorí v rôznych bežných situáciách. Okrem toho sa dozvieš niečo o francúzskej gramatike, výslovnosti a o francúzskom spôsobe života.
Vypredané
0,95 € 1,00 €

Začíname so španielčinou


Táto zábavná a vtipná knižka Ti pomôže naučiť sa ľahko najpotrebnejšie slová a zvraty každodennej španielčiny. Texty pri obrázkoch Ti zrozumiteľným spôsobom naznačia, čo sa hovorí v rôznych bežných situáciách. Okrem toho sa dozvieš niečo o španielskej gramatike, výslovnosti a o španielskom spôsobe života.
Vypredané
4,65 € 4,89 €

Začínam s ruštinou


Táto zábavná a vtipná knižka Ti pomôže naučiť sa ľahko najpotrebnejšie slová a zvraty každodennej ruštiny. Texty pri obrázkoch Ti zrozumiteľným spôsobom naznačia, čo sa hovorí v rôznych bežných situáciách. Okrem toho sa dozvieš niečo o ruskej gramatike, výslovnosti a o ruskom spôsobe života.
Vypredané
4,49 € 4,73 €

Young Reading 2: Robinson Crusoe


Young Reading Series Two is aimed at children whose reading ability is beginning to grow, and helps build confidence and ability. Six popular titles in Usborne Young Reading Series Two are re-issued in luxurious hardback editions with ribbon markers. The
Vypredané
7,13 € 7,50 €

Môj prvý slovník slovensko-nemecký


Môj prvý slovník je zábavná obrázková knižka pre vás a vaše deti. Iste budete mať spoločne radosť z farebných fotografií a ilustrácií, znázorňujúcich bežné, známe i menej známe veci. Ukazujte svojmu dieťaťu jednotlivé obrázky a pomenúvajte ich. – pomôžete mu takto osvojiť si nové slová v cudzom jazyku a podnietite jeho aktívny záujem o čítanie. Každá strana veľkého obrázkového slovníka predstavuje širokú paletu možností pre hru s jazykom – od „čítania“, spájania, až po porovnávanie známych predmetov a výjavov. Knižka hravým spôsobom vzbudzuje záujem najmenšieho dieťaťa o jazyk a čítanie.
Vypredané
7,86 € 8,27 €

Szólalj meg bátran németül


Egy újabb szórakoztatva tanító, színes képekkel, rajzokkal illusztrált könyv kínálkozik a nyelvet tanulni vágyóknak. Az angol Usborne Kiadó népszerű "Szólalj meg bátran..." című sorozata a nyelvtanulás legnehezebb és legkeservesebb első lépéseit könnyíti meg. Olyan mindennapi ... Folytatás ›› feladatokat segítenek megoldani, mint a köszönés, ismerkedés, tájékozódás, vásárlás, stb., amelyekkel a leggyakrabban találkozunk, azokat az alapvető beszédhelyzeteket tárják a nyelvtanulók elé humorosan, könnyed párbeszédes formában, rövid olvasmányokban, amelyek elengedhetetlenül szükségesek a társalgáshoz, egyáltalán az élethez. Külön erénye és újdonsága a könyvnek, hogy a hagyományos (és iskolaszerű) gyakorlatokat ötletes rejtvényfeladatokkal helyettesítik. Ezek révén a tudás elmélyítése kellemes időtöltéssé válik. Végül a praktikusan egyszerű nyelvtan és szótár olyan szerkezetűvé teszi a köteteket, hogy egyéni és csoportos tanulásra egyaránt alkalmasak. Akár önállóan, akár az Usborne Kezdők képes nyelvkönyveivel együtt használja, a "Szólalj meg bátran..." sorozat segítségével az első akadályokat sikerrel veheti. A(z) Szólalj meg bátran németül (Könyv) szerzője Angela Wilkes, John Shackell.
Vypredané
7,68 € 8,08 €

German for Beginners + CD


A guide for the complete beginner and anyone wanting to improve their German. It includes Internet links offering opportunities to hear the language spoken by native German speakers. Grammar is clearly explained and puzzles and exercises are provided. For primary and secondary school students.
Vypredané
12,83 € 13,50 €

Spanish for Beginners + CD


This title has been revised, with Internet links offering opportunities to hear the language spoken by a native speaker. Grammar is clearly explained, and puzzles provide plenty of practice. This title is part of a series providing a thorough grounding in useful, basic foreign language skills.
Vypredané
12,83 € 13,50 €