Rachel Williams

autor

Illuminature


Explore ten of the world's most diverse environments and reveal their hidden secrets with a magic, three-coloured lens that illuminates each page in a kaleidoscope of colour. Discover the dark and mysterious creatures of the night, whose super-sensory powers allow them to live and survive in the shadows, then switch the lens to step into daylight, where the heat of the sun supercharges the secret lives of creatures big and small. Finally, use the third lens to reveal the luscious plant life of every habitat as you travel through a jungle, a reef, grasslands, woodland and uncover a world that never sleeps with Milan-based design-duo, Carnovsky.
Vypredané
26,55 € 27,95 €

Hravá příroda - 3 obrázky v 1


Probuďte se uprostřed přírody a objevte deset nejrozmanitějších přírodních prostředí v kaleidoskopických barvách od umělecké dvojice Carnovsky žijící v Miláně. Pomocí kouzelných čoček pozorujte džungli, oceány, pláně, lesy a mnoho dalšího. Jaká zvířata objevíte při své cestě divočinou?
U dodávateľa
22,28 € 23,45 €

Spomaľ a ... dobrú noc


Spomaľ a zastav sa na konci dňa. Zababuš sa do periny a nechaj sa unášať do snov s knihou plnou pôvabných veršov uspávaniek, ktoré spieva sama príroda. Kniha z radu Spomaľ, ktorá učí deti vnímavosti k okolitému svetu, je trochu iná ako ostatné. Stále upozorňuje na jedinečné javy odohrávajúce sa v prírode, ale robí to vo veršoch. Akoby spievala večnú uspávanku o tom, čo sa odohráva vonku, keď sa my ľudia chystáme spať. Môžete si ju s deťmi čítať spoločne pred spaním, alebo im nechať voľnosť, aby jej kúzlo objavovali samy, trebárs s baterkou pod perinou. Jemnými ilustráciami a veršami smeruje pozornosť čitateľov na upokojenie ich vlastnej mysli. Stačí sa nadýchnuť, vydýchnuť... stále pomalšie a pomalšie. Dobrú noc, kuviky, lekná, Mesiac.
Na sklade > 5Ks
9,41 € 9,90 €

Láss csodát!


Ez a könyv a természet mindennapos eseményeit meséli el. Néhány történet lassan, napok, hetek alatt játszódik le. Ilyen a lepke kibújása a bábból, vagy az ahogy a mókus bespájzol magának télire. A napfelkelte vagy egy felhő születése viszont a pillanat műve. Hagyd, hogy magaddal ragadjanak a természet meséi, lassulj le, figyelj, és láss csodát! Mesés illusztrációk, sok-sok ismeret. Lépj közelebb a természethez! Lassíts, és láss csodát! - Színes ismeretek 6 éves kortól
Vypredané
16,15 € 17,00 €