Bella Younger

autor

Nechcená influencerka


V roku 2016 Bella získala 75-tisíc followerov zo dňa na deň a stovky lajkov za minútu. Onedlho zarábala tisíce libier za to, že ukázala návod, ako upiecť tortu, a vymetala tie najviac opulentné párty pre influencerov. Emotikony ako reakcie na jej príspevky lietali vľavo, vpravo aj v strede. Ale byť nonstop zahltená notifikáciami si vyžiada svoju daň. Bella síce v online svete hviezdila, ale jej zdravie sa v offline realite rúcalo. Skutočný príbeh Nechcená Influencerka, ktorý vychádza v slovenskom preklade, je vtipný, úprimný a odvážny zároveň. Opisuje neisté balansovanie medzi online a offline svetom, ktoré sa týka takmer každého z nás.

Myslela som si, že môžem byť influencerkou bez toho, aby som naozaj bola influencerkou.

Myslela som si, že môžem mať veľa sledovateľov bez toho, aby som ich potrebovala.

Myslela som si, že môj účet bude zarábať bez toho, aby som sa zapredala.

Myslela som si, že som iná, že nie som ako ostatné dievčatá.

Bella Youngerová je spisovateľka, komička a senzácia sociálnych médií, kde vystupuje ako jej alter ego Deliciously Stella. Magazín Glamour ju zaradil medzi top 8 ženských komičiek a Evening Standard ju dvakrát zahrnul do skupiny najvplyvnejších londýnskych influencerov.
Na sklade
15,19 € 18,99 €

Bella Youngers Deliciously Stella


Deliciously Stella is the world's latest Instafoodie to take the chia seed-eating yoga-pant-wearing health world by storm. Here she tells all on how to get that elusive glow without breaking sweat and shares the #cleaneating life hacks she swears by to achieve a #strongnotskinny look and a #blessed outlook on life. Deliciously Stella is not your average superfoodie; she would rather turn her pictures upside down than brave a headstand and she thinks that Fruit Pastilles are one of your five-a-day. She's not a chef or a nutritionist, but in this day and age who needs to be? Anything can be a recipe if you put the right filter on it. Her first book is packed full of recipes, words of inspiration and yoga poses to help you #gettheglow in the time it takes you to massage your kale. This book will leave you feeling energised, happy and ready to hashtag your way to health.
Vypredané
12,34 € 12,99 €