Kníhkupectvo Panta Rhei otvorilo brány v Topoľčanoch

pútač topolčany

 

Najväčšia sieť kníhkupectiev na Slovensku Panta Rhei sa opäť rozrastá. Siedmu desiatku na zozname svojich predajní začína v Topoľčanoch, kde na Námestí M. R. Štefánika otvára nové kníhkupectvo s poradovým číslom 61. Priamo v srdci Topoľčian svoje brány otvorilo nové knižné kráľovstvo Panta Rhei.

„Sme radi, že sa nám aj v tejto nie úplne ľahkej dobe podarilo rozšíriť sieť našich kníhkupectiev o nový chrám kníh v Topoľčanoch. Vďaka patrí predstaviteľom mesta, ktorí nám vyšli v ústrety a boli nápomocní. Veríme, že aj v našom 61. kníhkupectve budeme zákazníkom prinášať radosť vďaka knihám, ktoré si u nás kúpia. Samozrejme, že v ponuke bude aj neknižný sortiment a hračky. V Panta Rhei sme hrdí na to, že Topoľčany pribudli na našej knižnej mape,“ hovorí generálny riaditeľ Panta Rhei Michal Rajter.

Zákazníci v Topoľčanoch sa tak môžu tešiť na najnovšie kníhkupectvo Panta Rhei na Slovensku, ktoré je zariadené podľa najmodernejších trendov a okrem knižných noviniek, bestsellerov, klasík a detskej literatúry prinesie do Topoľčian aj neknižný tovar, hračky a napríklad aj kávu z pražiarne Café Dias.

„Topoľčany sme mali v hľadáčiku už dlhší čas a keď sa naskytla možnosť otvoriť nové kníhkupectvo v centre mesta, tak sme neváhali. Verím, že knihami potešíme všetkých čitateľov v tomto krásnom meste. Od tých najmenších až po tých najstarších. Každý si u nás nájde tú správnu knihu,“ povedala riaditeľka nákupu Panta Rhei Ľudmila Magurová.

Nové kníhkupectvo, ktoré svoje brány zákazníkom otvorilo v pondelok 21. augusta, sa nachádza na centrálnom Námestí Milana Rastislava Štefánika. Obyvatelia Topoľčian nemusia nové miesto na nákup kníh hľadať dlho, pretože Panta Rhei sa nachádza na rovnakom mieste, kde aj roky predtým pôsobilo kníhkupectvo.

Nové knižné kráľovstvo Panta Rhei nájdete v Topoľčanoch na adrese Námestie Milana Rastislava Štefánika 1/3.

Tešíme sa na Vás!

 

Panta Rhei Topoľčany

Adresa: Námestie M. R. Štefánika 1/1

Otváracie hodiny:

Pondelok – Piatok 8:30 – 17:00

Sobota 9:00 - 12:00

 

← Predchádzajúci blog

Posledná šanca! Koniec letného výpredaja a akciový bonus

Nasledujúci blog →

Literárna revue 16/2023