Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Dick Francis: Expert

Počet strán: 223

Väzba: mäkká, brožovaná

EAN: 9788070339916

Jazyk: český

ISBN: 978-80-7233-991-6

Dátum vydania: 14. februára 2007

Vydavateľstvo:  Nakladatelství Olympia

Orig. vydavateľstvo: 

Rozmery: 130 cm x 199 cm x 15 cm

Expert

Autor: Dick Francis

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Dodanie do kníhkupectva na osobný odber žiaľ nie je možné.
Cena v e-shope: 8,88 
Bežná cena: 9,35 €
Zľava 5%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 15 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: Tony Beach obchoduje s nápoji, skvěle rozumí vínu, whisky rozezná jednu od druhé, s pitím navíc prodává i svůj zájem o problémy zákazníků. K tomu docela dobře vypadá, ale dobře se necítí. Ještě se nevzpamatoval z nedávné ženiny smrti, ještě se nevyrovnal s odkazem předků. Vždy a všude projevovali nezměrnou odvahu a statečnost, maminka při honech, tatínek a dědeček při překážkových dostizích i na bitevním poli. Tony si proti nim připadá méněcenný. A zcela nepřipravený se ocitá v situaci, kdy by potřeboval být po nich, mít jejich odvahu a statečnost, neboť se rozhoduje o jeho bytí či nebytí.

Narodil sa ako Richard Stanley Francis v mestečku Lawrenny v južnom Walese.

Otec bol džokej a syn pokračoval v jeho šľapajach. Ešte predtým však narukoval k pozemným službám anglického letectva Royal Air Force (1940), čím vstúpil prvý raz do služieb kráľovnej. Neskôr sa stal pilotom. Lietal aj na stíhačkách, ale najviac času strávil v kokpite bombardérov. Počas svojej dvanásťročnej džokejskej kariéry vyhral vyše 350 dostihov a stal sa šampiónom profesionálnych jazdcov. V rokoch 1953 - 1957 jazdil aj pre kráľovnú matku. Práve vtedy sa zranil počas pretekov v liverpoolskom Aintree na favoritovi Devon Lochovi, majetku kráľovnej. Ešte 50 metrov pred cieľom viedol, potom sa koňovi podlomili nohy a dodnes nie je úplne ... viac

Odporúčame tieto knihy