Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Arthur Conan Doyle: Návrat Sherlocka Holmese

Počet strán: 288

Väzba: tvrdá

EAN: 9788072420094

Jazyk: český

ISBN: 80-7242-009-7

Dátum vydania: 27. augusta 2005

Vydavateľstvo:  Jota

Orig. vydavateľstvo: 

Rozmery: 136 cm x 206 cm x 25 cm

Návrat Sherlocka Holmese

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Dodanie do kníhkupectva na osobný odber žiaľ nie je možné.
Cena v e-shope: 11,52 
Bežná cena: 12,13 €
Zľava 5%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 15 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: Pátý svazek klasické série Příběhů Sherlocka Holmese je důkazem ohromného tlaku, který dokázali vyvinout Holmesovi fanoušci na Sira Artura Conana Doyla. Z jeho rozhodnutí byl Holmes mrtev. Ale davové šílenství milovníků jeho hrdiny na obou březích Atlantiku jej přimělo, aby Holmese oživil a dále se věnoval jeho mysteriózním příběhům. Nejde však o jakkoli nastavovanou kaši, všechny zápletky jsou vytvořeny se stejnou suverénní jistotou jako dříve.

Sir Arthur Conan Doyle bol škótsky spisovateľ, ktorý sa preslávil poviedkami o Sherlockovi Holmesovi. Jeho ďalšie veľmi známe dielo je Stratený svet.

Narodil sa 22. mája 1859 ako druhý syn z desiatich detí Charlesa Altamonta a Mary Foley Doyleovej. V roku 1868 začal študovať na jezuitskej škole v Lancashire. Na Edinburgskej univerzite študoval medicínu, kde získal v roku 1885 titul doktor medicíny. Potom slúžil ako lodný lekár na plavbe k západnému africkému pobrežiu, po ktorej nasledovala v roku 1882 príprava lekárskej praxe v Plymouthe. Počas štúdia ho zaujali schopnosti jeho profesora Dr. Josepha Bella pri detailnej diagnóze pacientovho stavu. Toto majstrovstvo diagnostickej ... viac

Odporúčame tieto knihy