Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Laurelin Paigeová: Závislá od teba

Počet strán: 304

Väzba: tvrdá

EAN: 9788055143682

Jazyk: slovenský

Pôvodný názov: Fixed on You

ISBN: 978-80-551-4368-2

Dátum vydania: 11. augusta 2015

Vydavateľstvo:  Ikar

Orig. vydavateľstvo:  Mandevilla Press

Rozmery: 2,8 cm x 12,5 cm x 20 cm

Hmotnosť: 0,37 kg

Závislá od teba

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Dodanie do kníhkupectva na osobný odber žiaľ nie je možné.
Cena v e-shope: 11,31 
Bežná cena: 11,90 €
Zľava 5%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 15 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: Krásna Alayna Withersová vie, čo znamená prenasledovanie a zákazy približovania, ale to už aj s pomocou terapeutky azda prekonala. V ruke má novučičký vysokoškolský titul a premyslenú celú budúcnosť – získa lepšiu pozíciu v nočnom klube, kde pracuje, a vyhne sa každému mužovi, ktorý by mohol spustiť jej obsedantnú poruchu. Dokonalý plán! Alayna však vôbec nerátala s Hudsonom Pierceom, novým majiteľom klubu. Je inteligentný, bohatý a neuveriteľný fešák – presne typ muža, od ktorého by sa mala držať čo najďalej, ak sa chce vyhnúť prízrakom z minulosti.

Lenže osud to chcel inak a Alayna je už stredobodom Hudsonovho záujmu. Chce ju dostať do postele a vôbec sa tým netají. Keď jej Hudson dá neodolateľnú obchodnú ponuku, už sa mu viac nemôže vyhýbať a jeho magnetizmu sa nedá ubrániť. ..

Keď zistí, že aj Hudson má svoju temnú minulosť, je už neskoro. Alayna si uvedomuje, že s problematickejším chlapom sa ani zapliesť nemohla. Je však možné, že práve ich minulosť im dá šancu navzájom sa vyliečiť a konečne nájsť skutočnú lásku.

Odporúčame tieto knihy

Marika
Marika
9. mája 2019
recenzia

Autorka píše veľmi precítene, každý jej príbeh je pre mňa jeden veľký emocionálny zážitok. Taký je aj tento román. Je nádherný, plný lásky, citov, krásnych myšlienok, a samozrejme ukrýva v sebe posolstvo. Učite prečítajte aj vy, vrelo odporúčam – neoľutujete!

Marika
Marika
9. mája 2019
recenzia

Veľmi dobre napísaná kniha. Od začiatku ma zaujala. Autorka píše veľmi precítene, každý jej príbeh je pre mňa jeden veľký emocionálny zážitok. Taký je aj tento román. Je nádherný, plný lásky, citov, krásnych myšlienok, a samozrejme ukrýva v sebe posolstvo. Určite prečítajte aj vy, vrelo odporúčam – neoľutujete!

petra
petra
7. apríla 2019

Páčilo sa, že mi kniha nebola príliš presladená a celkovo bola romantika podaná takým iným, akoby drsným spôsobom. Nejedná sa teda o typický romantický vzťah, ale aj Alayna a Hudson mali veľa pekných momentov, takých čo zahrejú pri srdiečku a vy máte chuť niekoho objať.Už keď som sa do knihy púšťala, mala som akýsi dobrý pocit, že to bude kvalitné dielko. Laurelin štýl je naozaj chytľavý, píše naozaj živo . Pokiaľ však hľadáte niečo dobré z erotického žánru, určite siahnite po tomto dielku.