Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Jana Pronská: Krvavý erb

Počet strán: 216

Väzba: tvrdá

EAN: 9788022017763

Jazyk: slovenský

ISBN: 978-80-220-1776-3

Dátum vydania: 29. apríla 2014

Vydavateľstvo:  Slovenský spisovateľ

Orig. vydavateľstvo: 

Hmotnosť: 0,19 kg

Krvavý erb

Autor: Jana Pronská

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Cena v e-shope: 9,45 
Bežná cena: 9,95 €
Zľava 5%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 35 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: Najnovší, ôsmy román našej úspešnej autorky sa odohráva na území stredovekého Slovenska a vychádza zo skutočnej historickej udalosti. Keď vo vyšehradskom paláci zneuctia krásnu Kláru, dcéru veľmoža Feliciána Zacha, zúfalý otec s mečom v ruke zaútočí na panovníka a jeho rodinu. Rozzúrený kráľ vyhlási Zacha za vlastizradcu a vydá rozkaz pozabíjať všetkých jeho príbuzných. Klárinej sestre Eliz, krásnej, bystrej a odvážnej dievčine, sa vďaka šťastnej náhode podarí krvavý masaker prežiť, no jej šance na záchranu sú mizivé. V poslednej chvíli jej prichádza na pomoc záhadný muž, ktorého rodinu v minulosti postihol podobný osud. ..

Jana Pronská patrí medzi najúspešnejšie slovenské autorky píšuce historické romance. Písať začala už ako deväť ročná.

Miluje romantické príbehy a svoje inšpirácie čerpá najmä zo stredoveku. Dvorným vydavateľom Jany Pronskej je Slovenský spisovateľ. Medzi najznámejšie patria historické romance: Bosorkina déra (2008, 2015), Kliatba (2013),  Krvavý erb (2014),  Rytierova česť (2014),   Prekliata láska (2012),  Verenica (2015).

... viac

Odporúčame tieto knihy

Miroslava
Miroslava
25. augusta 2018

Prenasledovaný muž a prenasledovaná žena. Dva rovnaké osudy. Spoločný útek do bezpečia. Ako to môže skončiť? Jedine láskou. Klasický historický romantický príbeh... Vyzdvihnúť však chcem autorkin spôsob písania, bohatú slovnú zásobu a skvelú štylistiku. Dokáže čitateľky preniesť do obdobia, v ktorom sa odohráva dej a nie je to len taký úbohý románik so slovnou zásobou "300 slov" ako mnohé iné. Oceňujem tiež, že dej zasadila do domáceho prostredia. Palec hore!

Zuzka
Zuzka
31. júla 2018
Recenzia Krvavý erb

Krásne spracovanie romantického príbehu a historického obdobia. Napínavé momenty a sila lásky nenechá knihu nedočítanú. Ja som ju prečítala už 2krát.