Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Alexandra Potter: Dokonalé rande

Počet strán: 344

Väzba: tvrdá

EAN: 9788081111198

Jazyk: slovenský

ISBN: 978-80-8111-119-8

Dátum vydania: 30. mája 2013

Číslo vydania: 1

Vydavateľstvo:  Noxi

Orig. vydavateľstvo: 

Hmotnosť: 0,44 kg

Dokonalé rande

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope
Cena v e-shope: 11,31 
Bežná cena: 11,90 €
Zľava 5%

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 35 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: Po niekoľkých nevydarených vzťahoch sa Emily Albrightová rozhodla načas si oddýchnuť od dnešných mužov. Schúliť sa niekde do bezpečia s obľúbeným románom Pýcha a predsudok a vrátiť sa späť do dôb, keď boli muži ešte šľachetní a hrdo kráčali životom odetí v jazdeckých nohaviciach a v prepotenej košeli. Muži, ktorých však stretáva, nosia obleky, sú neverní a závislí na porne z internetu.

Keď ju jej najlepšia kamarátka pozve na týždennú dovolenku do Mexika plnú margarity a lovu na mužov, Emily dá radšej prednosť poznávaciemu výletu do miest, kde kedysi žila Jane Austenová. Nie sú tam však žiadni muži snov. Autobus je plný penzistov až na Spika Hargrevsa, mizerne naladeného novinára, ktorý píše článok o tom, prečo by väčšina žien chcela stretnúť práve pána Darcyho.

Potom vstúpi do izby a ocitne sa tvárou v tvár pánovi Darcymu. A odrazu sa sen každej ženy začne stávať realitou. ..

Alexandra Potterová v tejto zábavnej a pohodovej rozprávke plní sny o živote, láske a stretnutí s najžiadanejším slobodným mužom literatúry. ..

Alexandra Potterová (1970) sa narodila v Bradforde vo Veľkej Británii. Žila v Austrálii a v USA, pracovala ako prispievateľka a redaktorka britských ženských časopisov. Teraz sa venuje iba písaniu, žije v Los Angeles. Napísala romány Do You Come Here Often?, What´s New, Pussycat?, Going La-La, Who´s That Girl?, Me and Mr. Darcy, Be Careful What You Wish For, You're the One That I Don't Want, Don´t You Forget about Me a kritikou a čitateľmi ocenený román Calling Romeo. Jej vtipné romantické príbehy (na niektoré už predala filmové práva) miestami pripomínajú romány Betty MacDonaldovej, príhody Bridget Jonesovej alebo Sophie Kinsellovej. Má množstvo verných čitateliek po celom svete – od USA a Veľkej Británie až po Rusko, Poľsko a Indonéziu. V slovenčine jej už vyšli romány Daj si pozor na želania a Kto je to dievča?

Odporúčame tieto knihy

Pridaj svoj názor
Anonym
Anonym
Pridaj svoje hodnotenie
Anna
Anna
21. decembra 2015

Kniha sa mi páčila. Musím sa priznať,že som sa celkom nasmiala aj keď sa určite nedá porovnať s Jane Austinovou ktorú keď máte v rukách už ju nepustite...Pre človeka ktorý rád číta romantické príbehy je kniha Dokonalé rande príjemným relaxom :-)

Ružová knižnica
Ružová knižnica
23. septembra 2014
dobré, ale mohlo byť aj lepšie

Kto by sa nechcel vyrovnať písaním románov slávnej Jane Austenovej? A nad čím premýšľajú autorky, aby bola ich kniha atraktívnejšia? Spojitosť s Jane Austenovou a pánom Darcym je nesmrteľná a táto šablóna sa dá využiť naozaj pestro:

Emily Albrightová sa po neúspešných vzťahoch rozhodne dať si pohov od dnešných mužov, ich závislosti na porne, a ustavičnej nevery. Podnikne netradičnú cestu naprieč Anglickom. Konkrétne navštívi miesta, kde sa odohráva Austenovej najznámejší román, Pýcha a predsudok.

Príbeh naberá na obrátkach, keď sa vydáva na cestu v rozheganom autobuse plnom žien v rozličnej vekovej kategórii. V poslednej chvíli sa situácia zdramatizuje tým, že k tejto čisto ženskej posádke sa pridá žurnalista, Spike Hargreaves. Jeho úlohou je objaviť, aký je vlastne ideál novodobého pána Darcyho. Avšak Spike ju úplnym opakom Darcyho a zdá sa, že nemá šancu získať srdce hlavnej protagonistky...