Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Osobný odber už na 744 miestach na Slovensku
Jennifer Probst: Manželský omyl

Počet strán: 336

Väzba: tvrdá

EAN: 9788055138404

Jazyk: slovenský

Pôvodný názov: The Marriage Mistake

ISBN: 978-80-551-3840-4

Dátum vydania: 10. júna 2014

Číslo vydania: 1

Rok vydania originálu: 2012

Vydavateľstvo:  Ikar

Orig. vydavateľstvo: Gallery

Hmotnosť: 0,39 kg

Manželský omyl

Autor: Jennifer Probst

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope
Cena v e-shope: 11,31 
Bežná cena: 11,90 €
Zľava 5%

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 35 € máte doručenie kuriérom zadarmo.

Pri nákupe nad 15 € máte doručenie do predajní Panta Rhei zadarmo.

O knihe: Carina Conteová sa ešte ako dospievajúce dievča doma v Taliansku zaľúbi do Maxa Greya, najlepšieho priateľa svojho brata Michaela. Po skončení štúdií prichádza do Ameriky, aby začala pracovať v Michaelovom novom podniku, sľubne sa rozvíjajúcej pekárenskej firme, kde sa s ňou počíta na vedúcu funkciu. No niektoré veci sa jednoducho nikdy nezmenia: zdá sa, že jej rodina sa k nej nikdy neprestane správať ako k malému dievčatku. Popri troch absolútne úžasných a úspešných súrodencoch prischla Carine úloha škaredého kačiatka. Max, teraz už ako riaditeľ veľkej firmy, si ju aj naďalej takmer vôbec nevšíma. Max vie, že ak si chce zachovať svoje postavenie a Michaelovo priateľstvo, na Carinu Conteovú by nemal ani len pomyslieť. No spaľujúca túžba, ktorá ich oboch ovládne, nad nimi zvíťazí na služobnej ceste v Las Vegas, kde spolu strávia noc plnú vášne – a kde ich hneď na druhé ráno nájde v posteli Carinina matka! Dávno nemoderná, no stále platná talianska tradícia prikazuje, že Max musí Carinu čo najskôr odviesť ku oltáru, hoci on sa na to vôbec necíti a ona zúri. Je ich manželstvo naozaj iba omyl, alebo to, čo si nechcú priznať, je skutočná láska?

Jennifer Probstová je americká autorka eroticko-romantických príbehov zo súčasnosti. Úspech jej kníh svedčí o pravidelnom umiestnení v prestížnych bestselerových rebríčkoch New York Times, USA Today a Wall Street Journal.

Dohodnuté manželstvo (Ikar 2013) je prvým dielom voľnej série Manželstvo s miliardárom. Veľký úspech v predaji zaznamenali aj ďalšie pokračovania: Manželská pasca, Manželský omylManželský zväzok (všetky Ikar 2014).  

Zdroj: www.jenniferprobst.com

... viac

Odporúčame tieto knihy

Pridaj svoj názor
Anonym
Anonym
Pridaj svoje hodnotenie
Ružová knižnica
Ružová knižnica
23. septembra 2014
nie tak celkom košér

V tretej časti úspešnej série Manželstvo s milionárom sa stretávame s Maxom a Carinou. Okrajovo sme sa s nimi zoznámili v dvojke, v Manželskej pasci. Niektoré z nás už vtedy šípili, kto bude hrdinami trojky

Autorka nám, ako som spomenula, naznačila už v dvojke, že Carina bola zaľúbená už od detstva zaľúbená do najlepšieho kamaráta svojho brata, Michaela – do Maxa. Max si samozrejme nič nevšímal a ženy striedal ako ponožky. Uvedomoval si, že sa nemusí extra snažiť aby mu samé padali k nohám.

Čo však milý Max ale vážne nečakal, je Carinina dospelosť. Tón, akým rozpráva, štýl obliekania a ako sa vlní pri chôdzi s ním začne mávať, akoby bol v puberte. Samozrejme, odoláva a pripomína si, že Michael by ho zabil, keby sa s Carinou, najmladšou sestričkou zaplietol. Ako vo všetkých talianskych rodinách platí, Carina musí zostať pannou až do svadby.

Pche, ale to sa aj vlastne stane. Po tom, ako dorazia do Vegas a zablbnú si spolu, ich prichytí in flagranti Carinina matka a nabáda ich k sobášu. Aj poslúchnu matku, no nečakajú, že ich manželstvo je tým najväčším, aký kedy urobili...

Túto recenziu nájdete aj na stránke Ružovej knižnice na FB :)