Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Osobný odber: 965 miest na Slovensku
M. J. Summersová: Rozchod

Počet strán: 416

Väzba: tvrdá

EAN: 9788055142883

Jazyk: slovenský

Pôvodný názov: Break in Two

ISBN: 978-80-551-4288-3

Dátum vydania: 4. júna 2015

Číslo vydania: 1

Vydavateľstvo:  Ikar

Orig. vydavateľstvo: 

Rozmery: 2,7 cm x 13,2 cm x 20,7 cm

Hmotnosť: 0,38 kg

Rozchod

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope
Cena v e-shope: 13,21 
Bežná cena: 13,90 €
Zľava 5%

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 35 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: Vášnivý milostný príbeh pre všetky romantické duše! Tridsaťjedenročná Claire zistí, že ju priateľ podvádza s mladučkou kolegyňou. V tej chvíli sa jej zrúti svet. Hnevá sa naňho, no najmä na seba, lebo toľké roky prehliadala, že žila po boku sebca. Potupená Claire si zbalí kufre a zamieri na turistický ranč do Colorado Springs, uchádzať sa o miesto šéfkuchárky. Keď zbadá svojho nového šéfa Cola, rozbúši sa jej srdce. Je to ten najpríťažlivejší muž, akého videla. Rozum jej hovorí, aby od neho dala ruky preč, len pred pár dňami jej podobný krásavec zničil všetky ideály. Claire si však nedá povedať a vrhne sa do náruživého milostného vzťahu. Nepotrvá dlho a minulosť sa jej kruto pripomenie, až napokon zasadí najtvrdší úder.

Z anglického originálu Break in Two preložila Ivona Mertusová.

Zdvihol ruky k jej lícam a chvíľu sa jej uprene díval do očí. „Teraz skontrolujem zreničky, aby som sa uistil, že sú rovnako veľké a nie sú rozšírené. Vyzerajú dobre. “ Postavil sa za ňu a potom jej jemne prehmatal hlavu. „Nekrvácaš, ale máš tam slušnú hrču. Prinesiem ti na to ľad, dobre?“

Claire prikývla, príliš rozrušená, aby prehovorila. Vzal balíček mrazeného hrášku z mrazničky a zabalil ho do utierky.

Claire chlipkala čaj a po chvíli pozrela na Cola. „Nuž, od tých chlapíkov sa asi nedočkáme dobrej recenzie na webe. “

Chcela sa zasmiať, no rozplakala sa. Cole jej opatrne vzal čaj z rúk, položil ho na stolík, vzal ju do náručia a pevne si ju pritískal na hruď. Cítila jeho vodu po holení a jeho teplo, keď ju držal. Jeho tlkot srdca ju uspával a uvedomila si, že sa so žiadnym mužom nikdy necítila tak bezpečne, ani len s Antoniom, keď ešte boli spolu šťastní. Nepochybovala, že by Cole urobil čokoľvek, aby ju ochránil. Hnev, ktorý k nemu pociťovala v posledných dňoch, úplne vymizol, lebo pochopila, prečo tak konal.

Odporúčame tieto knihy

Pridaj svoj názor
Anonym
Anonym
Pridaj svoje hodnotenie
Ružová knižnica
Ružová knižnica
26. januára 2016
konečne fajn knižka