Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

-10% na nákupy od 25€ s kupónom ABCDEF
James Dashner: Labyrint 2 Zhorenisko

Počet strán: 344

Väzba: mäkká, brožovaná

EAN: 9788055144078

Jazyk: slovenský

Pôvodný názov: The Scorch Trials

ISBN: 978-80-551-4407-8

Dátum vydania: 8. septembra 2015

Vydavateľstvo:  Ikar

Orig. vydavateľstvo: Delacorte Press

Rozmery: 2 cm x 14,5 cm x 22,7 cm

Hmotnosť: 0,43 kg

Labyrint 2 Zhorenisko

Autor: James Dashner

-10% na nákupy od 25€ s kupónom ABCDEF
Dostupnosť:
Vypredané v e-shope
Nedostupné
Cena v e-shope: 13,21 
Bežná cena: 13,90 €
Zľava 5%

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 35 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: Thomas veril, že útek z Labyrintu prinesie Flekárom slobodu, ale nemohol sa väčšmi mýliť. Život nie je ani zďaleka taký jednoduchý a ukazuje sa, že to, čo spočiatku vyzeralo ako koniec trápenia, je iba jeho začiatkom. Po krátkom oddychu sa Flekári stretávajú s mužom, ktorý výzorom pripomína potkana, a dozvedajú sa, že testovanie vstupuje do druhej fázy. Ich úlohou je za dva týždne prejsť cez najhorúcejšiu časť sveta – Zhorenisko. No Thomasova priateľka Teresa záhadne zmizne.

Na Zhorenisku neexistujú žiadne pravidlá. Flekári sa musia spoľahnúť iba na seba, nijaká pomoc nepríde a trestom za zlyhanie je smrť. CHAOS sa prostredníctvom nových premenných postaral, aby ich šance čo najväčšmi znížil.

Skúška v Zhorenisku otestuje silu priateľstva aj súdržnosti. Flekári musia čeliť aj novému nepriateľovi, ktorý je rozhodnutý prežiť aj za cenu toho, že by mal Thomasa a jeho priateľov zničiť.

Odporúčame tieto knihy

Pridaj svoj názor
Anonym
Anonym
Pridaj svoje hodnotenie
Adam
Adam
29. júla 2019
Veľká spokojnosť

niela
niela
20. januára 2016
Dominik
Dominik
28. septembra 2015
Skvelé pokračovanie

Keď som sa prvýkrát začítal do tejto série, bol som ohromený všetkými prvkami, ktoré bol autor schopný do knihy zakomponovať. Vytvoril originálne prostredie, množstvo nových slov, ktoré boli typické pre obyvateľov Labyrintu, a v neposlednom rade napísal strhujúci príbeh, pri ktorom som sa ani na okamih nenudil. Autor si v Zhorenisku pripravil pre svojich hrdinov ďalšie náročné úlohy a Flekári sú prinútení za dva týždne prejsť najhorúcejšiu časť sveta. Dashnerova fantázia nemá hraníc a všetky svoje myšlienky dokáže za krátky čas odovzdať svojim čitateľom. Opisy, ktoré do deja vkladá, zároveň nepôsobia umelo a každý si môže jednotlivé prvky predstaviť po svojom. Aj to je dôvod toho, prečo sa v určitých momentoch nedokážem od jeho diel odtrhnúť a na konci kapitoly si túžim prečítať aj ďalšiu. Veľkým plusom tohto románu bolo nové prostredie, ktoré úplne zmenilo atmosféru knihy. Určite ale treba povedať, že druhý diel na rozdiel od toho prvého disponuje menším množstvom akcie. Síce sme sa posunuli iba o kúsok ďalej, je jasné, že nás čaká vynikajúce finále. Minimálne ja sa naň už neskutočne teším! :-)