Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Doručenie zadarmo na nákupy od 25€
A.G. Riddle: Odlet

Počet strán: 296

Väzba: tvrdá

EAN: 9788081640605

Jazyk: slovenský

ISBN: 978-80-8164-060-5

Dátum vydania: 1. októbra 2015

Vydavateľstvo:  Motýľ

Orig. vydavateľstvo: 

Hmotnosť: 0,45 kg

Odlet

Autor: A.G. Riddle

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope
Nedostupné
Cena v e-shope: 12,26 
Bežná cena: 12,90 €
Zľava 5%

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 25 € máte doručenie kuriérom zadarmo.

Pri nákupe nad 25 € máte doručenie do predajní Panta Rhei zadarmo.

O knihe: Keď motory lietadla letu 305 z Londýna do New Yorku prestanú záhad-ne fungovať, lietadlo musí núdzovo pristáť uprostred anglického vidieka. Začína sa tajomné dobrodružstvo, ktoré bude mať následky pre celé ľudstvo. V boji o holý život si hŕstka preživších pasažierov uvedomí, že svet, v ktorom sa po páde lietadla ocitla, nie je ten, z ktorého odlietala. Kde sú teda? Prečo sú tam? A ako sa dostanú späť domov? Vyriešiť túto záhadu sa pokúša päť ľudí: spisovateľka Harper Laneová, investor rizikového kapitálu Nick Stone, nemecká genetická výskumníčka Sabrina Schröderová, počítačový génius Yul Tan a syn miliardára Grayson Shaw. Nové skutočnosti okolo havárie lietadla, ktoré vyplávajú na povrch, prezradia, že niektorí pasažieri vedia viac ako ostatní. Tieto odpovede privedú Harper a Nicka k odhaleniu obrovského sprisahania, ktoré sa týka aj ich životov. Dieliky skladačky začnú postupne do seba zapadať a Harper spolu s Nickom si uvedomia, že majú moc ovládnuť budúcnosť i minulosť - zachrániť svet. .. alebo ho zničiť.

ODLET je nesmierne vzrušujúci príbeh plný nečakaných zvratov, v ktorom sa moc, ambície, osud, spomienky a láska stretnú na jednej križovatke.

Odporúčame tieto knihy

Pridaj svoj názor
Anonym
Anonym
Pridaj svoje hodnotenie
DomiNika
DomiNika
29. apríla 2019

Skvelá kniha s ešte napínavejším príbehom, ktorá nás pri čítaní neraz prinúti rozmýšľať o našich činoch, skutkoch, prianiach, ale hlavne o našej minulosti a budúcnosti, ktoré by sme mohli aj sami nejako ovplyvniť.
Vďaka tejto knihe si človek uvedomí svôj rebríček hodnôt v jeho živote. Kniha je písaná "typickým Riddleovským" štýlom - na začiatku nenápadný dej, ktorý sa nečakanou zápletkou stane strhujúcim až napínavým, mnohokrát i prekvapujúcim.
Miestami nám poskytne sci-fi pohľad, nad ktorým by sme sa zamyslieť prečo je taký v knihe a čo k nemu dospelo. Už len kvôli niektorým okolnostiam, ktoré sa dejú vo svete a môžu byť pre nás ostatných potenciálnym nebezpečenstvom - inšpiráciou z príbehu by sme mohli prísť na vyriešenie mnohých konfliktov a tak zvrátiť osud..

Mne osobne sa príbeh veľmi páčil, inšpiroval ma a v mnohých ohľadoch ma prinútil o ňom viesť dlhé myšlienkové pochody a rozmýšľať nad sebou, minulosťou i budúcnosťou všetkého možného, čoho mi napadlo. A tak odporúčam si prečítať túto knižku, som si istá, že každý človek si v nej nájde "to svoje".