Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Jude Deveraux: Levanduľové ráno

Počet strán: 328

Väzba: tvrdá

EAN: 9788055121352

Jazyk: slovenský

Pôvodný názov: Levanduľové ráno

ISBN: 978-80-551-2135-2

Dátum vydania: 1. januára 2010

Vydavateľstvo:  Ikar

Orig. vydavateľstvo: 

Levanduľové ráno

Autor: Jude Deveraux

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Dodanie do kníhkupectva na osobný odber žiaľ nie je možné.
Cena v e-shope: 9,41 
Bežná cena: 9,90 €
Zľava 5%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 35 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: Jocelyn Mintonová žije v rozporuplnom svete. Jej matka študovala na súkromných školách, po skončení štúdia sa stretávala s dámami z lepšej spoločnosti na popoludňajších posedeniach pri čaji, no vydala sa za údržbára. Zomrela v mladom veku – Jocelyn mala vtedy iba päť rokov. Keď sa jej otec znova oženil, našiel si partnerku, ktorá pochádzala z jeho spoločenskej triedy, a Jocelyn sa cítila v jeho svete cudzo. Jedného dňa však stretla Edilean Harcourtovú a všetko sa zmenilo. .. Hoci slečna Edilean bola od nej o šesťdesiat rokov staršia, Jocelyn cítila, že je to jej spriaznená duša.

Po smrti slečny Edilean zdedí Jocelyn celý jej svetský majetok vrátane starobylého domu a príde na to, že osoba, ktorá pre ňu tak veľa znamenala, skrývala pred ňou veľa tajomstiev. Presťahuje sa do starého domu a usiluje sa pochopiť, čo sa za tými tajomstvami skrýva. A, samozrejme, stretne muža, ktorý má tiež tajomnú minulosť.

Odporúčame tieto knihy