Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Marino Restrepo: Z temnôt do svetla

Počet strán: 143

Väzba: mäkká, brožovaná

EAN: 9788096900053

Jazyk: slovenský

ISBN: 978-80-969000-5-3

Číslo vydania: 1

Rok vydania originálu: 2009

Vydavateľstvo:  Vydavateľstvo sv. Bystríka

Orig. vydavateľstvo: 

Rozmery: 1,3 cm x 13,4 cm x 19,9 cm

Z temnôt do svetla

Autor: Marino Restrepo

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Dodanie do kníhkupectva na osobný odber žiaľ nie je možné.
Cena v e-shope: 6,65 
Bežná cena: 7,00 €
Zľava 5%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 35 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: Kniha, ktorú budete čítať je výsledkom života naplneného drámou, mystikou a zážitkami, ktoré sa môžu tým, čo sú ďaleko od Boha zdať plné protirečenia. Objavíte život zapletený do najzávažnejšich omylov a nebezpečenstiev, ktoré sú výsledkom existencie bez duchovného poznania život zaplavený slepými ambíciami a zameraný na pominutľné ciele. V diele nájdete aj ovocie autorovho stretnutia s jeho Stvoriteľom, v ktorom ho Jeho milosrdenstvo a odpustenie zachráni z popola hriechu a premárneného života a premení na chlieb evanjelizácie celého sveta. Popritom všetkom sa knihou ako zlatá niť vinie známa biblická veta podľa ktorej si Boh vyberá jednoduchých na to, aby pokoril múdrych.

Marino Restrepo nikdy neštudoval teológiu ani náboženské vedy. Napriek tomu prednášal vysokoučeným teológom v Katolíckej cirkvi a v akademickom svete. Jeho jednoduchý spôsob prezentácie Kristovho učenia, plynúci z jeho srdca umožnilo vzdelancom vypočuť si jednoduchosť evanjeliového posolstva vliateho Duchom Svätým.

Ste pozvaní kráčať po chodníčkoch Božieho milosrdenstva.

Odporúčame tieto knihy