Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Boris Filan: Posledný Tam Tam

Počet strán: 256

Väzba: tvrdá

EAN: 9788055107691

Jazyk: slovenský

Pôvodný názov: Posledný Tam Tam

ISBN: 80-551-0769-6

Číslo vydania: 1

Rok vydania originálu: 2004

Vydavateľstvo:  Ikar

Orig. vydavateľstvo: 

Rozmery: 2 cm x 15 cm x 23,3 cm

Posledný Tam Tam

Autor: Boris Filan

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Dodanie do kníhkupectva na osobný odber žiaľ nie je možné.
Cena v e-shope: 8,80 
Bežná cena: 9,26 €
Zľava 5%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 15 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: Aj v piatej knihe tam tamov sú pre Filana zaujímavé nielen krajiny, kde sa ocitol, ale najmä ľudia a ich osudy. ..

Boris Filan (1949) je známy slovenský textár, cestovateľ, scenárista, dramaturg, moderátor a spisovateľ. Jeho texty si spievame v pesničkách od Elánu, nezabudnuteľné sú však aj jeho knihy.

Cestoval po svete a svoje zážitky opísal v šiestich knihách série Tam Tam. Je držiteľom prestížnej ceny E. E. Kischa za publicistiku. V televízii mal svoju talkshow Gala-Gala, v rozhlase pätnásty rok vysiela rozhlasovú Pálenicu,  program pre tých, ktorým to páli. Vydal tri zbierky poézie a svojich pesničkových textov (Túlavý psík,  69 textov a Kamalásky). Vo Vydavateľstve SLOVART mu vyšla čitateľsky úspešná próza Wewerka, román Klimtov bozk, ktorý získal cenu Kniha roka 2010, poviedkové knižky Bratislavské krutosti,  PrešpoRock,  Raba Suli a Zabíjačka a iné rozkoše, kniha duchovných dialógov Rozhovor Majstra s hlúpym žiakom. Z cestovateľských zážitkov a postrehov sú zostavené knihy Vodka, ... viac

Odporúčame tieto knihy

Literárna revue. Kniha do vašich uší. Recenzie a rozhovory. Všetko, čo vám pomôže zorientovať sa medzi knihami.

Miroslava
Miroslava
8. augusta 2018

Ak máte radi rozhlasové Pálenice Borisa Filana a cestovanie, je to kniha práve pre Vás. Na Filanovi ma fascinuje to, že dokáže napísať pútavý článok, či vytvoriť zajímavú hodinovú reláciu doslova o čomkoľvek.