Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Osobný odber už na 643 miestach na Slovensku
Kolektív autorov: Top stavebné materiály, služby, technológie jar 2013

Počet strán: 148

Väzba: mäkká, brožovaná

EAN: 9788089470099

Jazyk: slovenský

ISBN: 978-80-89470-09-9

Dátum vydania: 10. apríla 2013

Vydavateľstvo:  UV Group

Orig. vydavateľstvo: 

Top stavebné materiály, služby, technológie jar 2013

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope
Nedoručíme do Vianoc
Cena v e-shope: 1,55 
Bežná cena: 1,63 €
Zľava 5%

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 35 € máte doručenie kuriérom zadarmo.

Pri nákupe nad 15 € máte doručenie do predajní Panta Rhei zadarmo.

O knihe: Obsah je tak ako v minulosti zameraný na určitú oblasť stavebnej výroby, kde jednotlivé články nadväzujú na seba a pomáhajú tak vytvárať ucelený obraz o danom probléme.

V kapitole Architektúra prináša niekoľko reportáži z architektonicky zaujímavých letovísk.

V časti Stavebné materiály sme dali veľký priestor najmä novým trendom vo výstavbe a rekonštrukcii športovísk a športových povrchov vrátane možnosti ich umiestnenia. Napríklad moderný trend výstavby ľahkých montovaných oceľových hál. Poskytujeme priestor pre prezentáciu niekoľkým významným výrobcom a distribútorom športovísk a športových povrchov.

Veľa miesta dostáva aj téma výstavby rodinných domov, pričom sa tentoraz sústreďuje pozornosť na úsporné stavby a najmä na zdravé bývanie v takýchto stavbách. Ide hlavne o využitie prírodných materiálov, ekologické riešenia pre trvalo udržateľnú výstavbu, a to všetko pre dosiahnutie čo najlepšej mikroklímy v interiéri, aby sa v našich domovoch zdravo a kvalitne žilo.

Rozsiahly priestor dostávajú aj distribútori prevetrávaných fasád ako progresívneho spôsobu riešenia fasád a zaujímavých architektonických kreácií. V neposlednom rade sme venovali časť aj strešným záhradám, zeleným fasádam a iným trvalo udržateľným riešeniam pre výstavbu.

Jarné číslo iste prinesie mnoho inšpirácií, rád a riešení problémov a bude nielen praktickým, ale i príjemným spoločníkom.

Odporúčame tieto knihy

Pridaj svoj názor
Anonym
Anonym
Pridaj svoje hodnotenie
Darujte knihy!

Zabudnite na elektroniku.
Tipy na darčeky →

×