Kníhkupectvo PANTA RHEI na skvalitnenie služieb používa cookies podľa pravidiel, ktoré sú Vám k dispozícii v Obchodných podmienkach. Ďalším používaním stránky s uvedenými pravidlami súhlasíte.

Kolektív autorov: Repetitórium občianskeho hmotného práva
Počet strán: 270
Väzba: mäkká, brožovaná
EAN: 9788089635177
Jazyk: slovenský
ISBN: 978-80-89635-17-7
Dátum vydania: 25. marca 2015
Vydavateľstvo: Iuris Libri
Hmotnosť: 0,64 kg

Repetitórium občianskeho hmotného práva

Dostupnosť:
Vypredané
Naša cena: 17,86 
Bežná cena: 19,00 €
Zľava 6%

Titul je vypredaný a nemáme ani informáciu o dotlači. Pre informáciu o dotlači sledujte prosím našu stránku.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 35 € máte poštovné zadarmo.

O knihe: Tátoučebnápomôcka, ktoránadväzujenavysokoškolskúučebnicuobčianskehoprávahmotného, bolavypracovaná s cieľomuľahčiťvšetky´mštudentomprávaoboznamovaniesa s jehojednotlivy´miinštitútmia poskytnúťimry´chlyprehľad o jednotlivy´chinštitútoch a vzťahochmedzinimi. Pomáhapochopiťzložity´ systémobčianskehohmotnéhopráva a jehovzťah k ostatny´mprávnymodvetviam.

Repetitóriumnie je zamerané´ navy´kladobčianskoprávnejmatérie, ale heslovite, s maximálnoumieroujazykovejúspornostipoukazujenazákladnéaspektyjednotlivy´chobčianskoprávnychinštitútov a súčasnevychádza z predpokladu, žeštudentuždisponujepoznatkamizískany´miz učebníc, prednášokčiseminárov a toutoučebnoupomôckousilenupevníužzískanévedomosti.

Repetitórium je určenénajmäposlucháčomprávnicky´ch, ekonomicky´chčiiny´chvysoky´chškôl, využiť ho všakmôžekaždy´, ktomázáujemzískaťzákladny´ prehľad v oblastiobčianskehohmotnéhopráva.

Odporúčame tieto knihy

Pridaj svoj názor
Anonym
Anonym
Pridaj svoje hodnotenie