Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Michal Pataky: Potravinový podvod páchaný na vašich deťoch

Počet strán: 144

Väzba: mäkká, brožovaná

EAN: 9788057002505

Jazyk: slovenský

ISBN: 978-80-570-0250-5

Dátum vydania: 5. októbra 2018

Vydavateľstvo:  ProTraining

Orig. vydavateľstvo: 

Hmotnosť: 0,21 kg

Potravinový podvod páchaný na vašich deťoch

Autor: Michal Pataky

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Dodanie do kníhkupectva na osobný odber žiaľ nie je možné.
Cena v e-shope: 14,24 
Bežná cena: 14,99 €
Zľava 5%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 15 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: Kniha Mgr. Michala Patakyho Potravinový podvod páchaný na vašich deťoch odhaľuje zaujímavé fakty a súvislosti o tzv. detských potravinách. Dozviete sa v nej prečo sú hormonálnou manipuláciou, zistíte, kto spôsobuje závislosť na ich konzumácií, aké nevhodné suroviny sa nachádzajú takmer vo všetkých detských (p)otravinách. Odhalíte skutočnosť o bežných výrobkoch a podvodných praktikách (p)otravinárskeho priemyslu.

Po prečítaní knihy zistíte, že obľubené detské menu v reštauráciách, či raňajkové cereálie môžu byť zodpovedné za mnohé problémy a pritom im vôbec nepripisujeme vinu. Problematickými môžu byť aj potraviny, ktoré bežne ľudia považujú za zdravé a pritom majú viac negatívneho ako pozitívneho vplyvu na ľudský organizmus.

Vďaka knihe získate aj návod na to, ako sa vymaniť z tohto podvodu a žiť zdravším životným štýlom, či jesť oveľa zdravšie alternatívy bežných detských (p)otravín.

Záver knihy obsahuje bonusy, ktoré vám a vašim deťom pomôžu žiť a jesť kvalitnejšie a pochopiť hlbšie problematiku detských potravín.

Prečítajte si názory a odporúčania pre skvalitnenie stravovania našej budúcej generácie nie len od autora knihy, ale aj od iných popredných odborníkov.

Odporúčame tieto knihy

Viliam
Viliam
21. novembra 2019
Topka

Vrelo odporúčam túto knihu je písaná rozumnou laickou a zároveň zábavnou formou...Dozviete sa v nej dôležité fakty o tom, ako aj zdanlivo neškodné potraviny určené pre deti spôsobujú rôzne "stavy".

Marianna T
Marianna T
28. októbra 2019
super kniha

Super knižka, Ďakujeme za dôležité informácie , vrelo odporúčam všetkým, ktorý chcú aby ich rodina žila zdravo.