Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Becky Albertalli, Saeed Aisha: Yes No Maybe So

Počet strán: 368

Väzba: mäkká, brožovaná

EAN: 9781471184666

Jazyk: anglický

Dátum vydania: 4. februára 2020

Vydavateľstvo:  Simon & Schuster

Orig. vydavateľstvo: 

Hmotnosť: 0,3 kg

Yes No Maybe So

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Dodanie do kníhkupectva na osobný odber žiaľ nie je možné.
Cena v e-shope: 10,40 
Bežná cena: 10,95 €
Zľava 5%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 15 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: From New York Times bestselling authors Becky Albertalli and Aisha Saeed comes a heart-warming, hilarious story about the power of love and resistance.

Jamie Goldberg is cool with volunteering for his local state candidate - as long as he's behind the scenes. There's no way he'd ever knock on doors to ask people for their votes. .. until he meets Maya.

Maya Rehman's having the worst Ramadan ever. Her best friend is too busy to hang out, her summer trip is cancelled, her parents are separating and now her mother thinks the solution to her problems is political canvassing - with some awkward guy she hardly knows . ..

Going door to door isn't exactly glamorous, but maybe it's not the worst thing in the world. After all, the polls are getting closer - and so are Maya and Jamie. Mastering local activism is one thing. Navigating the cross-cultural crush of the century is another thing entirely.

Odporúčame tieto knihy

Literárna revue. Kniha do vašich uší. Recenzie a rozhovory. Všetko, čo vám pomôže zorientovať sa medzi knihami.

Becky Albertalli: Molly vo svete neopätovaných lások

Tinna Bartová

štvrtok, 20. júna 2019 v sekcii Recenzie

Každej knihe dám vždy šancu a stalo sa mi iba párkrát, že som nejakú knihu položila a nedočítala. Bolo to však práve pri knihách od Becky Albertalli. Jej prvé dve knihy – Ja, Simon a Leah mimo rytmu - sa mi vôbec nepáčili a ani jednu z nich som nedočítala. Na túto knižku som sa však veľmi tešila a mala som z nej dobrý pocit. čítať viac...

Kniha vs. Film - Ja, Simon

Andrea Gálová

pondelok, 25. júna 2018 v sekcii Recenzie

Dospievanie je ťažké. O to viac, keď nepatríte k tej „bežnej“ väčšine. Simon je mladý chlapec, ktorý sa vyrovnáva so svojou homosexuálnou orientáciou. Snaží si nájsť spriaznenú dušu a silu zveriť sa so svojím tajomstvom najbližším. Na internete nadviaže kontakt so spolužiakom zo školy skrývajúcim svoju identitu. Pozná len jeho prezývku Blue a jeho najtajnejšie pocity. čítať viac...