Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

John Green: Papierové mestá, 3.vydanie

Väzba: tvrdá

EAN: 9788055145402

Jazyk: slovenský

Pôvodný názov: Paper Towns

Dátum vydania: 7. júla 2015

Vydavateľstvo:  Ikar

Orig. vydavateľstvo: Penguin Books

Rozmery: 1,8 cm x 14,5 cm x 22,7 cm

Hmotnosť: 0,37 kg

Papierové mestá, 3.vydanie

Autor: John Green

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Dodanie do kníhkupectva na osobný odber žiaľ nie je možné.
Cena v e-shope: 9,41 
Bežná cena: 9,90 €
Zľava 5%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 15 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: Margo Rothová-Spiegelmanová. Jej bláznivé dobrodružstvá sa zakaždým prehnali školou ako letná búrka: na gitare ju naučil hrať nejaký starký v polorozpadnutom dome v mississippskom Hot Coffee. Tri dni kočovala s cirkusantmi, lebo ich presvedčila, že by z nej mohla byť artistka. Na koncert The Mallionaires v St. Louis sa dostala tak, že sa vydávala za basgitaristovu frajerku, a keď ten s ňou naozaj chcel chodiť, poslala ho kadeľahšie. Jej najneuveriteľnejšie príhody sa vždy ukázali ako skutočné!

Tak do tejto dobrodružnej duše sa beznádejne zamiloval Quentin-Kvéčko Jacobsen, trochu zakríknutý chlapec z dobrej rodiny. Keď mu pojašená maturantka jednej noci vlezie do izby prezlečená za nindžu a odhodlaná vykonať jedenásť bodov neľútostnej pomsty nevernému frajerovi a bývalým kamarátom, Kvéčko neodmietne. To, čo povystrájajú, Quentina rovnako nadchne ako vyľaká. Lenže na druhý deň je Margo preč a zanechá po sebe len indície určené práve jemu. Vydáva sa teda na cestu plnú odbočiek, a čím bližšie je k cieľu, tým lepšie spoznáva skutočnú tvár priateľky – a možno aj svoju vlastnú.

Odporúčame tieto knihy

Literárna revue. Kniha do vašich uší. Recenzie a rozhovory. Všetko, čo vám pomôže zorientovať sa medzi knihami.

Will Grayson a Will Grayson

Zuzana Tkáčová

pondelok, 11. apríla 2016 v sekcii Recenzie

Od Johna Greena som čítala viacero kníh pre teenagerov a musím priznať, že táto z nich možno nie je najlepšia, ale určite ju hodnotím ako skvelý román. Najprv ma miatlo, prečo sa jedna kapitola píše malými písmenkami a druhá veľkými, ale v priebehu knihy som na to prišla. čítať viac...

Andrea
Andrea
11. apríla 2019
Nemastné neslané

Titul určený hlavne adolescentom. Staršie ročníky si pri tejto knihe smú zaspomínať aké to bolo, keď mali cca 17 rokov. Ako každý niekde začínal, robil absurdnosti a hľadal sa. Oceňujem, že neobsahuje akty a vulgarizmy, ktoré sú dnes v teenegerských dielach už skoro samozrejmosťou bohužiaľ. No napriek tomu som od autora čakala viac.