Haba

vydavateľstvo

Moja prvá hra Na Stavbe


Jednoduchá hra pre deti od 2 rokov. Táto hra umožní vášmu dieťaťu vyvíjať sa v hravom prostredí a otvorí mu mnoho tém. Hra stimuluje rôzne schopnosti a zručnosti vášho dieťaťa: priradzovanie, pamäť, jemnú motoriku, koordináciu ruka-oko a vyjadrovacie schopnosti. Staviteľ medvedík Bruno potrebuje pomôcť so stavbou domu. Hráči musia nájsť zodpovedajúce časti a odviesť ich na stavenisko pomocou sklápačky. Postupne vznikajú základy, steny, strecha a záhrada. Obsah balenia: sklápačka Kullerbü, medvedík Bruno (drevená postava), plán stavby, stavenisko, 4 drevené kocky (základy, murivo, strecha, krovie), 4 plániky (základy, murivo, strecha, krovie), 12 dlaždíc s dopravným kužeľom, pravidlá hry. Hru možno napojiť na guľôčkovú dráhu Kullerbü, ktorá nie je súčasťou balenia. Možno dokúpiť samostatne. UPOZORNENIE: Vhodné pre deti od 2 rokov.
Vypredané
20,99 €

Haba Baterka na svietenie od 4 rokov


Takže slnko zapadlo? Žiadny problém! Baterka osvetľuje cestu pre deti aby bola jasná a bezpečná, ktoré sa chcú vydať na nočnú výpravu. Batérie (3 x 1,5 V AAA) nie sú súčasťou balenia. Materiál: hliník, plast.
Vypredané
14,83 €

Haba Ďalekohľad kovový od 5 rokov


Pomocou tohto ďalekohľadu môžu mladí prieskumníci podrobne pozorovať svet zvierat a rastlín. Tiež sa dá super využiť aj pri hre na pirátov. Možnosť priblíženia 30 krát. Vhodné pre deti: od 4 rokov. Rozmer produktu: 37 cm.
Vypredané
19,07 €

Hra Ticho ako myška


Myšiak Morris sa po špičkách vkradne do syrového hradu, aby ukradol nejaký kráľovský syr. Ale pozor: Kráľovské poplachové zvony nesmú zvoniť! Opatrne sa snažíte zasunúť svoje drevené palice cez otvory syrového hradu bez toho, aby ste sa ho dotkli. Ostatní hráči medzitým musia byť ticho ako myši! Ak sa hráč pohybuje príliš odvážne, okamžite zazvonia poplašné zvončeky a ich ťah je u konca. Obsah: 1 syrový hrad (v štyroch častiach), 2 zvončeky, 2 farebné kocky, 16 drevených palíc, návod na použitie UPOZORNENIE: Nevhodné pre deti do 3 rokov.Obsahuje malé časti. Nebezpečenstvo udusenia.
Vypredané
13,99 €

Terra Kids Vreckový kompas


Tráviť čas vonku je lepšie než doma. Vonku čaká toľko dobrodružstva. Kompas je nevyhnutná pomôcka na cesty do batohu pre všetkých malých prieskumníkov. Kompas je ľahučký, má šnúrku, vďaka ktorej možno jednoducho uchytiť na opasok či pútko batohu. Kompas je uložený v plstenom obale. UPOZORNENIE: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti. Nebezpečenstvo udusenia.
Vypredané
7,99 €

Haba Fúkacia pištoľ so šípkami 4 ks


Vložte šípku do fúkacej pištole, zhlboka sa nadýchnite a fúkajte šípku vlastným vzduchom! Táto tvrdá plastová tuba od značky Terra kids má 4 šípky, ktoré môžete strieľať kdekoľvek. Terra Kids fúkacia pištoľ je skvelá športová hračka pre staršie deti od 8 rokov. . Obsahuje bezpečnostné šípky s mäkkými prísavkami a skvelými letovými vlastnosťami. Darček je vhodný pre outdoorových športovcov. Šikovná športová hračka pre deti sa skladá z 38,8 cm. dlhej fúkacej trubice a 4 bezpečnostných šípok s veľkým dosahom (cca 10 m) a skvelými letovými vlastnosťami. Fúkacie potrubie jednoducho naplňte šípkou, krátko a energicky fúknite a šípky poletia vzduchom. Vhodné pre deti: od 8 rokov. Materiál: plast.
Vypredané
15,89 €

Rodinná hra Karuba


Konečne! Po dlhej plavbe loďou sa hľadači pokladov dostali na ostrov Karuba a môžu sa vydať na lov skrytých pokladov. Kto povedie ich expedičný tím po najchytrejšej trase cez chodníky džungle, bude dávať pozor na ostatných hráčov a bude dávať pozor na zlato a kryštály na ceste? Najdôležitejšie je začať behať včas! Prví hráči si zabezpečia najcennejšie chrámové poklady. Obsah: 4 ostrovy, 64 kryštálov, 16 zlatých nugetov, 16 chrámových pokladov, 16 dobrodruhov, 16 chrámov, 144 dielikov džungle, 1 návod UPOZORNENIE: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti. Nebezpečenstvo udusenia.
Vypredané
34,99 €

Moja prvá hra Ide sa spinkat!


Moja prvá hra Ide sa spinkať od Haba. Zajačik, medveď a mačka sa však nemôžu uložiť, pretože ich postele, vankúše a prikrývky sú rozhádzané. A čo viac, každé zvieratko chce svoju obľúbenú plyšovú hračku. Ak majú deti dobrú pamäť a trochu šťastia pri obracaní dielikov, môžu uspieť v tom, že dostanú svoje zvieratko do postele ako prvé. Veľmi dôležitá téma rodič – dieťa je spracovaná hravou formou. Hra obsahuje: 3 figúrky zvierat, 3 plyšové hračky, 3 postele, 3 vankúše, 3 prikrývky, 20 kartičiek, 1 tabuľka a pravidlá hry. UPOZORNENIE: Vhodné pre deti od 2 rokov.
Vypredané
10,99 €

Moja prvá hra U Lekára


Hra rozvíjajúca spoluprácu pre hráčov od 2 rokov. Pripravte malé deti na návštevu u doktora pomocou tejto hry. U pána doktora v ordinácii sa stále niečo deje. Malý chlapec prišiel na očkovanie, dievčatko Grétka malo nehodu a malá Ema kašle. Pomocou hry sa zábavnou formou naučia ako prebieha návšteva u lekára. Hráči pomáhajú pánovi doktorovi liečiť malých pacientov a zoznamujú sa s nástrojmi. Dieťa, ktoré si najlepšie zapamätá, kde sa nachádza náplasť, teplomer a ďalšie nástroje, získa najviac medvedíkov. Hra má jednoduché pravidlá pre 4 malých hráčov od 2 rokov. Doba jednej hry je cca 10 minút. Hry zo série Moje prvé hry umožnia vášmu dieťaťu vyvíjať sa v hravom prostredí. Doskové hry stimulujú rôzne schopnosti a zručnosti dieťaťa: jemnú motoriku, koordináciu ruka-oko, rozvoj reči, rozpoznávanie predmetov. Spoločná hra a rozprávanie sa o rôznych situáciách môžu pomôcť odstrániť strach z neznámeho. Obsah hry: 4 karty pacienta, 1 figúrka doktora, 1 lekárnička, 1 doktorský kufrík, 6 lekárskych nástrojov (z kartónu), 2 samolepky náplasti, 2 samolepky masti, 20 dielikov farebných medvedíkov, 1 pravidlá hry. UPOZORNENIE: Vhodné pre deti od 2 rokov.
Vypredané
20,99 €

Spoločenská hra Ovocný sad


Kooperatívna hra Ovocný sad od firmy Haba je nádherne prepracovaná a zábavná hra pre deti. Cieľom je pozbierať ovocie skôr ako priletí havran. Zvládnete to?Táto kooperatívna hra pre predškolské deti bude veľkou zábavou. Kto vyhrá? Vy alebo havran?V ovocnom sade je veľa zrelého ovocia - čerešne, jablká, slivky aj hrušky. Ale niekto ich chce ukradnúť. Blíži sa havran Theo. Je potrebné rýchlo zbierať. Hráči za pomoci tímovej spolupráce potrebujú zvíťaziť nad havranom. Hádže kockou. Ak im padne ovocie, zoberú dané ovocie zo stromu, pokiaľ na strome ešte nejaké je. Pokiaľ padne na kocke košíček, môžu vziať akýkoľvek kúsok ovocia z akéhokoľvek stromu. Pokiaľ však padne na kocke symbol havrana, musí pridať jeden dielik skladačky havrana. Zvládnu deti pozbierať všetko ovocie, než bude havran celý? Hra Ovocný sad je veľmi populárna hra s jednoduchými pravidlami, ktoré zvládnu malé aj predškolské deti. Podporuje vzájomnú spoluprácu hráčov, pozornosť aj logické myslenie. V balení nájdete: základnú hraciu dosku, 10 jabĺk, 10 čerešní, 10 hrušiek a 10 sliviek, 4 košíky, 1 skladačku havrana z 8 kusov, hraciu kocku a pravidlá k hre UPOZORNENIE: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti. Nebezpečenstvo udusenia.
Vypredané
39,99 €

Moja prvá hra Ovocný sad


Zábavná hra pre najmenšie deti. Hra je veľmi pekne spracovaná. Pravidlá sú prispôsobené malým deťom a herný materiál je prispôsobený pre malé detské ruky. Hra je určená pre deti od 2 rokov. Počet hráčov je 2 až 4, doba jednej hry je cca 10 minút. Úlohou hráčov je pozbierať ovocie zo stromov predtým, než dôjde havran na koniec cesty. Hra podporuje rozvoj jemnej motoriky a spoluprácu. Obsah balenia: 1 havran, 1 ovocný kôš, 4 zelené jablká, 4 červené jablká, 4 žlté hrušky, 4 modré slivky, 5 kariet cesty, 4 stromy, 1 hracia kocka, pravidlá hry. UPOZORNENIE: Vhodné pre deti od 2 rokov.
Vypredané
25,99 €

Haba Lepiaca tavná pištoľ od 6 rokov


Pozor - horúce! Tepelná lepiaca pištoľ Terra Kids je ideálna na rýchle a pohodlné lepenie rôznych materiálov, napríklad vlnitej lepenky, korku a dreva. Okrem toho je vybavený vypínačom a kontrolkou. Poskytuje pevné uchopenie pre pohodlnú a presnú prácu. Deti môžu začať ihneď, pretože spotrebič je dodávaný so štartovacím balíčkom piatich lepivých tyčiniek. Materiál: bavlna, plast.
Vypredané
20,13 €

Terra Kids Vetroň


O nekonečnú zábavu sa postará Terra Kids Vetroň, ktorý jednoducho vezmete za trup lietadla pod krídlami medzi palec a ukazovák a pustíte ho. Lietadlo sa bude rýchlo a elegantne pohybovať vzduchom... Firma Haba patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Všetky jej hračky pomáhajú u detí rozvíjať tvorivosť, fantáziu, zručnosti a sú vyrobené zo 100 % prírodných, nezávadných a pre deti bezpečných materiálov. Zároveň venuje vysokú pozornosť ochrane životného prostredia. Zostavenie vetroňa je veľmi jednoduché a rýchle, všetky dieliky sú vopred pripravené. UPOZORNENIE: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti. Nebezpečenstvo udusenia.
Vypredané
14,99 €

Kto som - hra v plechovke


Kto alebo čo som? Pekár, lev alebo dokonca kanvica? Na výhru tejto hry potrebujete chladnú hlavu, pretože víťazom môže byť iba ten, kto kladie správne otázky a kombinuje ich správnym spôsobom. Obsah: 1 čelenka, 1 otáznik, 40 kariet, 10 počítadiel a návod na hru. UPOZORNENIE: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti. Nebezpečenstvo udusenia.
Vypredané
11,99 €

Moja prvá hra Hladný ako macko


Postarajte sa o hladného macka a pripravte mu tanier s rôznymi pochúťkami. Čo mu ponúknete ako prvé? To vám napovie veľká drevená kocka. Je možné zahrať si až tri variácie hry a čo je úžasné, pri tejto hre sa neprehráva! Je ideálna na rozvoj reči, pamäti, spoznávanie farieb a jedla. Firma Haba patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Všetky hračky Haba pomáhajú rozvíjať deťom tvorivosť, fantáziu, zručnosti a sú vyrobené zo 100% prírodných nezávadných a pre deti neškodlivých materiálov. Zároveň venuje vysokú pozornosť ochrane životného prostredia. UPOZORNENIE: Vhodné pre deti od 2 rokov.
Vypredané
12,99 €

Terra Kids Ďalekohľad v púzdre


Detský plastový ďalekohľad do prírody a na výlety. Ďalekohľad je uložený v neoprénovom puzdre, ktorá sa dá jednoducho pomocou hliníkovej karabíny pripnúť na bundu alebo nohavice. Ďalekohľad má možnosť priblíženia 4x. Vhodné pre deti: od 3 rokov. UPOZORNENIE:Nevhodné pre deti do 3 rokov.Obsahuje malé časti. Nebezpečenstvo udusenia.
Vypredané
25,99 €