Haba

vydavateľstvo

Haba spoločenská hra Malý vtáčik s veľkým hladom od 3 rokov anglická


Aha, čo tam vylihuje? Štyri malé drzé kuriatka začínajú prehrabávať škrupiny a okamžite majú obrovskú chuť do jedla. Pomôže len jedno - jedlo! Ale pozor. O tom, čím môžu byť kuriatka kŕmené a ako rýchlo budú rásť, rozhodne hádzanie kocky. Z ktorého z nich vyrastie ako prvý vychýrený vtáčik?Obsah: 4 sady kariet (1 sada = 4 karty), 20 riadov na kŕmenie, 1 matrica, 1 hárok so 6 nálepkami a mávod na hru.Vhodné pre deti: od 4 rokov. Filozofia značky HABA je založená na jednoduchom princípe: Deti sú tá najdôležitejšia vec v živote! Vštepovanie základných životných hodnôt, pomoc deťom v ich rozvoji a nezávislosti, podpora ich kreativity a predstavivosti nie je úloha len pre rodičov. HABA ponúka hračky a hry špeciálne navrhnuté pre jednotlivé vekové štádiá vývinu detí. HABA rozvíja a stimuluje vnemy, predstavivosť, kreativitu, motoriku, sociálnu hru. Hračky HABA sú pravidelne oceňované nielen za kvalitu a funkcionalitu, ale aj za svoj krásny dizajn.
Vypredané
9,53 €

Haba spoločenská hra pre deti Karuba junior


Hráči spolu vyrazia na vzrušujúce hľadanie pokladov v džungli na ostrove Karuba! Podarí sa im usporiadať karty tak, aby sa dostali ku všetkým pokladom skôr, ako na ostrov vpadnú zlí piráti? Hráči budú musieť spolupracovať a dávať pozor na tigre, ktoré blokujú cesty. Vďaka zručnosti a kúsku šťastia môžu byť rýchlejší ako piráti! Hra obsahuje: 28 herných kariet, 2 ks hracích dosiek, 3 dobrodruhovia, 1 pirátska loď a návod na hru. Počet hráčov: 2 - 4 Trvanie hry: od 20 min Vhodné pre deti: od 4 rokov. Materiál: kartón.
Vypredané
22,25 €

Cestovná magnetická hra Písmená


Vitajte vo svete písmen! Táto veselá hra na aranžovanie písmen hravou formou zavedie vaše dieťa do sveta písmen a písania. Veľký výber motívov pozýva deti ísť na kolotoči s písmenkami. Obsah: 1 krabička, 3 obrázky na pozadí, 5 perforovaných kariet so 147 magnetickými dielikmi.UPOZORNENIE: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti. Nebezpečenstvo udusenia.
Vypredané
13,99 € 19,99 €

Magnetická hra Farma


Tento box prináša maximálne záhadné potešenie pre všetkých začínajúcich farmárov. Rôzne scenérie na pozadí a množstvo obyvateľov farmy, zvierat a rastlín pozýva priateľov Petra a Pauline, aby vytvorili a znovu vytvorili život na farme. Obsah: 1 krabica, 4 scény na pozadí, 122 magnetických dielikov puzzle.UPOZORNENIE: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti. Nebezpečenstvo udusenia.
Vypredané
13,99 € 19,99 €

Haba Magnetický labyrint s perom Farma Čísla


Drevený labyrint s guľôčkami, ktoré je potrebné pomocou paličky s magnetom doviesť podľa farby a množstva k správnemu zvieratku. Koľko je na obrázku kravičiek? Akú farbu má číslica 1? Koľko bielych vajíčok zniesli sliepočky ? Hra s týmto labyrintom je zábavná, a zároveň zlepšuje motorické schopnosti. Vhodné pre deti: od 2 rokov. Rozmer produktu: 23x 23 cm. Materiál: drevo.
Vypredané
23,31 €

Haba Magnetický labyrint s perom Mesto


Drevený labyrint s guľôčkami, v ktorom je potrebné pomocou paličky s magnetom previesť guličku cestičkami rušného mesta do správneho domčeka, rovnakej farby.Tento guľôčkový labyrint od nemeckého výrobcu firmy Haba, šikovným spôsobom naučí chlapcov aj dievčatá schopnosť koncentrácie, trpezlivosti a zlepší ich jemnú motoriku. Vhodné pre deti: od 2 rokov. Rozmer produktu: 25 x 21,5 cm. Materiál: drevo.
Vypredané
23,31 €

Terra Kids Mikroskop


Neexistuje nič také, že by bolo príliš malé na to, aby sme to videli. Aká je štruktúra stebla trávy a ako vyzerá žilnatina listov? Pre mladých výskumníkov a prieskumníkov, ktorí sa chcú zblízka pozrieť na svoje prostredie, je mikroskop Terra Kids dokonalým darčekom. Vďaka praktickej funkcii zväčšenia možno zblízka pozorovať aj tie najmenšie detaily prírody a nášho prostredia.UPOZORNENIE: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti. Nebezpečenstvo udusenia.
Vypredané
11,19 € 15,99 €

Hra v plechovke Kapitán Sudoku


Pripravte si svoje mozgové závity. Magnetická hra je ideálna na cesty autom, loďou, lietadlom, vlakom, autobusom. Herný materiál stabilne drží na kovovom obale hry. Hra je určená pre 1 hráča od 5 do 99 rokov. Hráč si vyberie jednu logickú kartu, umiestni ju doprostred kovového veka a snaží sa zaplniť prázdne polia tak, aby každý obrázok bol iba raz v každom riadku a v každom stĺpci. Cieľom hry je vyplniť všetky políčka na karte pomocou dielikov, a pritom dodržať pravidlá hry sudoku. Pred prvou hrou opatrne vyberte magnety (dieliky sudoku) a zvyšky kartónu vyhoďte. Rozmery hry sú 24 x 16 x 3 cm.Obsah hry: 2 magnetické hracie dosky, 36 magnetických dielikov, 25 obojstranných kariet so zadaním, 1 návod k hre.UPOZORNENIE: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti. Nebezpečenstvo udusenia.
Vypredané
9,79 € 13,99 €

Haba mini hra v kovovej krabici Ovocný sad


V ovocnom sade visia najšťavnatejšie čerešne, jablká, slivky a hrušky. Ale niekto iný ich chce ukradnúť. Havran Theo je na ceste! Teraz hráči potrebujú šťastie na hod kockou a tímovú prácu, aby sa pokúsili nazbierať ovocie skôr, ako drzý havran vstúpi do sadu. Je to cestovná verzia populárnej klasickej hry. Hra obsahuje: 4 stromy, 4 zelené jablká, 4 červené čerešne, 4 žlté hrušky, 4 modré slivky, 8 dielikov cesty, 1 havrana (Theo), 1 kocka s farebnými symbolmi, 1 návod a kovovú krabičku. Vhodné pre deti: od 3 rokov.
Vypredané
9,53 €

Haba mini hra v kovovej krabici Zviera na zviera


Hneď ako žaba vyskočila na chrbát klokana, tak už sa ježko pripravuje vyskočiť a pridať sa k nej. Pretože dnes sa stavia veľká pyramída zvierat! Hráči hodia kockou, aby videli, ktoré zo svojich zvierat musia najbližšie umiestniť na tie ostatné. Prvý hráč, ktorý bezpečne umiestni všetky svoje zvieratá na pyramídu, vyhráva. Hra obsahuje: 2 kengury, 2 žaby, 2 kačice, 2 ježkov, 2 motýle, 2 ľadové medvede, 1 krokodíl, 1 herný plán Vhodné pre deti: od 5 rokov.
Vypredané
9,53 €

Hra Dračí dych


Dračie mláďatá našli neobvyklý poklad: ľadový stĺp so šumivými kameňmi zamrznutými vo vnútri. Každý ich samozrejme potrebuje. Spolu s otcom drakom hráči odstránia jeden ľadový krúžok za druhým a roztavia ľadový stĺp. To spôsobuje, že šumivé kamene padajú. Ale pozor: Zhromažďovať sa môžu iba šumivé kamene. Kto bude mať najviac šumivých kameňov na konci? Obsah: 1 dračí otec, 1 základňa so 4 priečkami, 1 hracia doska, 4 dračie mláďatá, 9 ľadových krúžkov, 90 šumivých kameňov (18 v každej z 5 farieb), 5 šumivých kamenných dlaždíc, 1 dlaždica ľadovej flóry, 1 sada inštrukcii.UPOZORNENIE: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti. Nebezpečenstvo udusenia.
Vypredané
12,59 € 17,99 €

Haba spoločenská hra pre deti Pu-Pu Pitstop


3, 2, 1 - pedál až na doraz! Ale pozor, o šampionát sa uchádzajú iba tímy, ktoré sú rýchle pri zastávkach v boxoch. Počas závodu musia hráči pravidelne stavať jamy a odložiť svoje dieliky zastávok. Kocky rozhodujú o tom, ako dlho trvá zastávka v boxe. Preteky vyhráva prvý jazdec, ktorý absolvoval všetky zastávky v boxoch. Hra obsahuje: 1 herný plán, 4 autá, 36 dielikov pitstopu ( 9 ks z každej farby: modrej, červenej, zelenej a žltej farbe), 2 farebné kocky a návod. Vhodné pre deti: od 3 rokov.
Vypredané
11,65 €

Haba spoločenská hra Súboj rytierov


Chcete byť rovnako silní, odvážni a slávni ako rytier Brandon Statočný? Originálna spoločenská hra pre všetky deti s udatným srdcom a zmyslom pre dobrodružstvo! Vstúpte do sveta legiend plného drakov a iných mýtických netvorov. Aby sa rytieri stali rytiermi, musia najskôr zvládnuť kráľovské úlohy a dokázať, že majú dobrú intuíciu. Vašou úlohou je vyhľadať obrov, drakov, čarodejnice a ďalšie nebezpečenstvá! Hráč, ktorý dokáže šikovne umiestniť dieliky vedľa seba, a tým zvládnuť úlohy, bude na konci hry šampiónom. Hra obsahuje: 36 dielikov trojuholníkovej krajiny, postavičku rytiera, 18 kariet rytierských úloh a návod na hru. Počet hráčov: 2 - 4. Dĺžka hry: 10 min. Vhodné pre deti: od 5 rokov.
Vypredané
12,71 €

Haba spoločenská vzdelávacia hra Krajiny sveta


Ktorému štátu patrí vlajka s veľkým červeným kruhom? A ktorý štát má tvar čižmy? V tejto náučnej hre je treba nájsť 51 štátov z celého sveta. Kto spozná štáty s najmenšou nápovedou, vyhrá túto cestu okolo sveta. Napínavá vzdelávacia hra pre 2 - 4 svetobežníkov od 8 rokov. . Na tomto vzrušujúcom svetovom turné musia hráči identifikovať rôzne krajiny podľa ich vlajky, hlavného mesta alebo geografického umiestnenia. Aby sme im pomohli, existujú rôzne indície a žolíkové karty. Dôležité: Čím menej indícií hráč potrebuje, tým rýchlejšie obíde zemeguľu a zvíťazí. Hra obsahuje: 1 veľkoformátový herný plán zobrazujúci mapu sveta, 4 vlajkové mapy, 4 hracie figúry, 59 hracích kariet (51 kariet krajín, 8 kariet žolíkov), 1 hracia kocka, návod na hru. Vhodné pre deti: od 8 rokov. Materiál: kartón
Vypredané
19,29 € 27,55 €

Spoločenská hra Lovci múch


Počítajte, kým tlieskajú: kto chytí muchu najrýchlejšie so správnym výsledkom? V tejto turbulentnej vzdelávacej hre si 2 - 6 hráčov precvičí násobilku. Táto hra podporuje presné pozeranie, sústredenie a násobenie v rozsahu čísel 1-100. Obsah: 6 plácačiek na muchy, 42 kariet na muchy, 5 kariet s kvetmi, 45 drevených mušiek, 2 desaťstranné číselné kocky, 1 sada pokynovUPOZORNENIE: Nevhodné pre deti do 3 rokov.Obsahuje malé časti. Nebezpečenstvo udusenia.
Vypredané
23,09 € 32,99 €

Haba drevená kniha pre najmenších Farma


Táto kniha zavedie tých najmenších do oblasti hospodárskych zvierat. Drevené stránky navlečené na šnúrke sa ľahko uchopia a dajú sa ľahko prevrátiť. Vhodné pre deti: od 6 mesiacov. Rozmer produktu: 12 x 12 cm.
Vypredané
11,65 €