Knižné kamarátstva

Ondrašáková Petra

vydavateľstvo

107 neodolateľných smoothie receptov


Namixuj si zdravšie a krajšie telo!
Výživoví poradcovia doporučujú aspoň 5 porcií čerstvého ovocia a zeleniny denne. Ruku na srdce - dopriavate si to? Nie? Ale aj tak dobre viete, že to vaše telo potrebuje.
Smoothie sú super spôsob, ako si zaistiť dávku, ktorú potrebujete. Sú to bomby plné vitamínov, minerálov a antioxidantov. Každé chutí inak a pritom božsky. 17 českých a slovenských odborníkov sa rozhodlo dať dokopy knihu so 107 najlepšími smoothie receptami pre pevné zdravie, krásnu pleť, štíhlu postavu a dobré trávenie.

Čo v knihe nájdete?

•Praktické rady, ako smoothie pripraviť (...a nezničiť mixér)
•Nutričné hodnoty a fotografie každého receptu (...pretože jeme aj očami)
•Zdravé varianty dosladenia smoothie (...pretože milujeme sladkosti)
•Návody, ako si správne zvolenou stravou pomôcť pri rôznych chorobách (...pretože jedlo je najlepší a najchutnejší liek)
•Tipy ako nahradiť chýbajúce suroviny (...pretože chladnička nemá automatické aktualizácie)
•Príprava rastlinných mliek pre vegetariánov (...pretože ani tráva sa nepodojí sama)
•Rady, ktorým chybám sa pri príprave smoothie vyvarovať (...pretože nikto učený z neba nespadol)
•Tipy pre zdravé stravovanie a krajšiu postavu (...pretože tých nikdy nie je dosť)Ku knihe pre vás autori pripravili 2 bonusy v podobe e-kníh:

10 zdravých RAW DEZERTOV a Ako si správne vytvoriť JEDÁLNIČEK.
Viac o bonusoch.
U dodávateľa
17,96 € 18,90 €

107 neodolateľných fit receptov


Sexy postava a pevné zdravie bez diét a obmedzovania - je to vôbec možné?
Po úspechu nášho bestselleru 107 neodolateľných smoothie receptov sme od mnohých čitateľov, ktorí chceli zmeniť svoje stravovanie, dostávali otázky ako a kde začať. Náš cieľ pri tvorbe knihy bol teda jasný: hľadali sme najjednoduchší spôsob, ako sa zbaviť nezdravých návykov a nadbytočných tukov v našom tele.

Oslovili sme 10 popredných slovenských aj českých odborníkov a našli najčastejšie prehrešky v zdravom stravovaní. Čerpali sme z mnohých rokov skúseností a praxe trénerov, odborníkov na stravovanie a lekárov.
Verdikt bol jednoznačný: naša strava vo väčšine prípadov nie je zdravá. Sýtené limonády, smažené zemiaky v kombinácii so sladkosťami sú jasní vinníci. Tým to ale zďaleka nekončí - väčšina našej stravy je vopred spracovaná, a tak stráca dôležité vitamíny a minerály. Na jednej strane prijímame dostatok jedla, ale na strane druhej nedodávame telu dostatok živín, ktoré naše telo a orgány nutne potrebujú.

Táto kniha je viac než len kuchárka plná receptov. Pripravili sme pre vás kompletného sprievodcu, ktorý vám okrem iného ukáže, ako pomocou chutných receptov z čím najmenej spracovaných potravín, udržať štíhlu postavu a pevné zdravie. Neočakávajte diéty, obmedzovanie alebo hladovky - práve naopak. Pripravte sa na nálož jedla, ktorá vám dodá energiu, vitalitu a zdravie.
Na sklade
17,96 € 18,90 €