Ottovo nakladatelství

vydavateľstvo

Speciality na grilu


Návody, jak nejlépe využít různé druhy grilů. Marinády, příprava všech druhů masa a zeleniny. Zajímavé omáčky ke grilovanému masu. Grilované deserty. Pomazánky - více než 300 výhodných a levných receptů.
Vypredané
2,12 € 2,23 €

Špeciality na grile


Špeciality na grile - to je aj vôňa dreveného uhlia, príjemná atmosféra v záhrade v spoločnosti priateľov... Dobrú chuť!
Vypredané
2,18 € 2,29 €

Zavařujeme ovoce a zeleninu


Různé způsoby konzervace ovoce a zeleniny - sušení, zmrazování, sterilování a konzervování. Recepty vhodné i pro diabetiky. Obsahuje návody i na konzervování masa a hotových jídel.
Vypredané
2,98 € 3,14 €

Mňam aneb prima vařečka 1


V prvním svazku nejoblíbenější české kuchařky najdete pět set receptů na chutná jídla ze všech druhů masa, na pokrmy z rýže, brambor, zeleniny i obilovin z pořadu televize Prima Mňam, aneb Prima vařečka. Inspirujte se novými recepty na polévky, omáčky, přílohy, saláty či dezerty. Vařte zdravě a chutně s televizí Prima!
Vypredané
9,42 € 9,92 €

pearl Harbor 1941


Fakty o napadnutí amerického prístavu PH nepriateľmi. (240x170, 95 s., ČB, TV)
Na sklade 2Ks
5,58 € 5,87 €

Vianočná kuchárka


Kniha jedného z najznámejších slov. kuchárov, vzorové meno na slávnostný, vianočný, silvestrovský a novoročný stôl. 200 receptov rôznych jedál. (280x230, 77 s., FB, TV)
Vypredané
6,28 € 6,61 €

Milovaný a nenávidený


Autobiografia o tomto skvelom slov. futbalistovi.
Vypredané
5,58 € 5,87 €

Ham a mňam 3


Pokračovanie najúspešnejšej slovenskej a českej kuchárskej knihy.
Vypredané
6,94 € 7,30 €

Luz María


Ďalšia kniha od autorky seriálov Esmeralda, Rosalinda, a iných.
Vypredané
7,31 € 7,69 €

Vreckový atlas húb


Titul ponúka: - základná charakteristika, triedenie, zaradenie a názvy húb - poznávanie a určovanie húb podľa vonkajších znakov zrakom, podľa vône či pachu - informácie o najpravdepodobnejšom období rastu a miestach výskytu jednotlivých druhov - dôležité údaje o možnostiach zámeny s nejedlými alebo jedovatýmí hubami - výstižný opis dôležitých poznávacích znakov (napojenie lupeňov na hlúbik,...) - register slovenských a latinských názvov
Vypredané
6,28 € 6,61 €

Štíhlá bez hladovění


Chudnite v pohode s kapustnou polievkou - päť kilogramov preč za jediný týždeň! Cítim sa skvele - knižná séria pre modernú ženu. Aktuálne témy, rady, tipy a recepty pre krásu, dobrú kondíciu, peknú postavu a psychickú pohodu. Súčasné trendy a klasické postupy. Inšpirácie pre všetkých, cenovo dostupné. Vyskúšajte a zamyslite sa!
Vypredané
1,55 € 1,63 €

Potomci slavných žijí mezi námi 3


Třetí svazek knižní série Potomci slavných žijí mezi námi - literárního přepisu populárního dokumentárního cyklu České televize - je věnován rodinám Jana Drdy, Zděnka Fibicha, Miloše Kirschnera, Václava Rabase a Václava Smetáčka. Káždý z rodinných příběhů je doplněn o nové informace, vyprávění, aktualizované rodokmeny a bohatou obrazovou dokumentaci, které nebylo možné do televizního cyklu zařadit
Vypredané
9,42 € 9,92 €

Feng Shui pro šťastný domov


V této knize najdete vše o tom, jak vytvořit domácí harmonii. Každý ze zde uvedených nápadů lze snadno uskutečnit a stačí na to nejdéle dva dny. Naleznete zde návodné informace, jaké používat barvy, materiály a dekorativní triky pro zkrášlení a vylepšení domova.
Vypredané
7,54 € 7,94 €

O Modrom kocúrikovi


Rozprávka pre deti o dobrodružstvách modrého kocúrika. vhodné do 10 rokov.
Vypredané
4,38 € 4,61 €

Civilizácie


desaťtisíc rokov starovekej histórie
Vypredané
11,00 € 11,58 €

Zlatí chlapci z Göteborgu


Pri čítaní knihy sa vrátite a znova budete prežívať cestu k víťazstvu. Budete sledovať slušný rozbeh našich hráčov od "poľskej chuťovky" prebijete sa hustotou " á la Ukrajina" opäť prežijete jedinú našu prehru zistíte že Švédi asi nečítajú noviny. Ten kto nesedel pri televízore zistí čo znamená "rekord rybára Helminena" potom si prídu pre prehru ruskí hráči situáciu vysvetlíme Kanade potom aj domácim no a nakoniec príde..."infarktové" víťazstvo...!!!
Vypredané
12,92 € 13,60 €