Knižné kamarátstva

Pezolt

vydavateľstvo

Ťahák taliančina


Miniatúrny ťahák ohsahuje časť gramatickú, konverzačné frázy a taliansko-slovenský slovník.
Vypredané
1,90 € 2,00 €

Anglicko-slovenský slovensko-anglický slovník Midi


Predkladaný nový všeobecný anglicko-slovenský
a slovensko-anglický slovník je určený širokej verejnosti so záujmom o anglický jazyk. Rozsahom ide o slovník stredného formátu, ktorý obsahuje 135 000 významov a cca 50 000 základných hesiel. Zameriava sa na všeobecnú slovnú zásobu súčasnej britskej angličtiny, ako hovorové
a slangové slová. Jeho dôležitou súčasťou sú ustálené slovné spojenia a frázy. Jeho výhodou môže byť to,
že anglicko-slovenská časť v sebe spája funkciu prekladového a synonymického slovníka, keďže pri väčšine významov uvádzame synonymá, okrajovo i syno-nymické slovné spojenia. Slovník vhodne dopĺňa učebnice New Headway, Project, Streamline atď. v ktorom je použitá medzinárodná fonetická transkripcia.
Vypredané
15,42 € 16,23 €

Rusko-slovenský slovenko-ruský


Slovník obsahující 6300 zkratek a zkratkových slov současné ruštiny. Určen manažerům, překladatelům, pedagogům a studentům vyšších stupňů škol.
Vypredané
8,55 € 9,00 €

Taliansko - slovenský slovensko - taliansky slovník s najnovšími výrazmi


Spoľahlivý sprievodca v bežnej komunikácií, zodpovedá potrebám neustále sa meniacich komunikatívnych nárokov. S najnovšími výrazmi.
Na sklade
8,80 € 9,26 €

Ťahák Angličtina


Miniatúrny ťahák obsahuje časť gramatickú, konverzačné frázy a slovensko-anglický slovník.
Vypredané
1,90 € 2,00 €

Marína


Ľúbostná lyrika od jedného z našich najväščích básnikov. Darčeková väzba v koži.
Vypredané
11,31 € 11,90 €

Ťahák Dejepis


Obsahuje letopočty najdôležitejších udalostí naších i svetových dejín a stručné informácie o nich. Je doplnený prehľadom histórie vedy, techniky a kultúry.
Vypredané
1,48 € 1,56 €

Lentigo morský svet


Vyfarbovanie obrázkov pre deti dvoma postupmi podľa značiek a farebnej legendy. Systém rozvíja logické myslenie, pozornosť a samostatnosť v rozhodovaní. Odporúča psychológ.
Vypredané
1,81 € 1,90 €

Anglicko-slovenský/slovensko-anglický vreckový slovník červený


Nový najrozsiahlejší slovník vreckového formátu, ktorý obsahuje 54 000 hesiel. Slovník je určený širokému okruhu študentov a záujemcov o anglický jazyk, ako základná slovníková príručka. Jeho stavba je orientovaná na praktické každodenné používanie pre tých, ktorí potrebujú rýchlu a presnú informáciu.
Vypredané
10,06 € 10,59 €

Ťahák Španielčina


Miniatúrny ťahák obsahuje časť gramatickú, konverzačné frázy a španielsko-slovenský slovník.
Vypredané
1,90 € 2,00 €

Poľsko - slovenský slovensko - poľský slovník


25.000 hesiel, základná slovná zásoba z rôznych oblastí, určený používateľom, ktorí udržiavajú obchodné a iné kontakty v Poľsku, chcú poznať kultúru, nadväzovať spoluprácu alebo cestovať. Kôli uľahčeniu komunikácie obsahuje slovník aj stručnú konverzáciu.
Vypredané
7,53 € 7,93 €

Ezopove Bájky


K tomuto titulu existuje nové vydanie z roku 2003: Ezopove bájkyEzop bol múdry Grék, ktorý svojimi básňami ľudí učil, ako sa majú chovať, čo robiť a čo nerobiť, hovoril Romulus svojmu synovi. Aby mohol vhodne zobraziť ľudský život a mravy, nechal
vo svojich bájkach účelne hovoriť vtáky, stromy, divoké i domáce zvieratá, vlky, líšky, levy, voly, ovce, kozy alebo iné živočíchy a veci.
Vypredané
9,41 € 9,90 €

Cesta 60 rokov putovania Američana po strednej Európe


Šesťdesiat rokov putovania Američana po strednej Európe je pochopením časti sveta ako je stredná Európa Američanom, ktorý bol vojakom v druhej svetovej vojne. Pred začiatkom vojny bol na prázdninách v Berlíne, Varšave, Viedni, Bratislave a Prahe. Videl, čo dokázal urobiť Hitler s nevinnými ľudskými obeťami po celom svete. Po vojne ostal v strednej Európe, aby pozoroval čo sa bude diať s týmto svetom. Keď stál v Prahe na námestí v roku 1989 a videl pád komunizmu, opísal tieto chvíle ako najkrajšie v jeho živote.
Vypredané
6,28 € 6,61 €

Nemecko - slovenský slovensko - nemecký slovník s najnovšími výrazmi


S najnovšími výrazmi, najpoužívanejšie výrazy, slangové a mládežnícke výrazy, základné gramatické údaje.
Vypredané
8,80 € 9,26 €

Anglicko - slovenský slovník mini


Ideálny slovník pre potreby v škole, úrade aj na cestách. Poslúži všetkým, ktorí potrebujú rýchle a dobré informácie. Takmer 10.000 najnovších slov.
Vypredané
2,81 € 2,96 €

Slovensko - anglický slovník


Ideálny slovník pre potreby v škole, úrade aj na cestách. Poslúži všetkým, ktorí potrebujú rýchle a dobré informácie. Takmer 10.000 najnovších slov.
Vypredané
2,81 € 2,96 €