% Zľavy na hry %

Polygrafické centrum

vydavateľstvo

Recepty pripravené s láskou 2


Zápisník je spojením Vášho sveta s mojím, nakoľko obsahuje 40 najobľúbenejších receptov z mojej tvorby a taktiež 140 strán na zapisovanie tých vašich receptov. Bonus navyše domácu bylinkovú lekárničku. S láskou som ho tvorila a verím, že s rovnakou láskou ho Vy budete brať do rúk. A takto spoločne vytvoríme jeden kuchynský príbeh, ktorý odovzdáme ďalším generáciám.
U dodávateľa
17,58 € 18,50 €

Svadobný deň(ník)


Táto malá knižka je praktickým sprievodcom prípravou na váš svadobný deň. Rozdelená na dve časti prvú, plnú užitočných rád, informácií ale aj tajných tipov a trikov od odborníkov, ktorí majú za sebou stovky a stovky svadieb. A druhú, praktickú sekciu, kde máte priestor si poznačiť a naplánovať všetko dôležité. Termíny skúšky šiat, stretnutia s dodávateľmi, rozpočet, zasadací poriadok a omnoho viac. Denník sa hravo zmestí do kabelky každej nevesty, ktorá sa už nevie dočkať toho najvzrušujúcejšieho obdobia akým je práve príprava na váš Veľký deň. Ak ste hľadali dokonalý plánovač tak ste ho našli a je v ňom všetko pokope. Prehľadne a elegantne usporiadané pre Vašu spokojnosť, doplnené o krásne fotky profesionálnych svadobných fotografov Veroniky a Petra, ktoré vás nie len inšpirujú, ale hlavne naladia na tú správnu svadobnú nôtu.
U dodávateľa
17,59 € 19,90 €

Zdravie na zjedenie!


Novinka, zo sveta zdravej výživy, ktorá pre skvelú postavu vo vašej kuchyni nesmie chýbať! Povedali vám, že sladké počas diéty nesmiete? Ako vyriešiť problém s chudnutím pri neustálej chuti na sladké? Tieto a mnoho iných otázok sa pýtate bez získania tej správnej odpovede. Vidíte sa v tom? Čítajte ďalej… Kuchárska kniha Zdravie na zjedenie! prináša spojenie zdravých a chutných receptov s praktickou prípravou z bežných ingrediencií. V knihe nájdete mnoho obľúbených sladkých dezertov či samotných jedál pretvorených do zdravej verzie. Ako by vám chutila žemľovka s tvarohom a jabĺčkami, ak by ste vedeli, že je taktiež prospešná pre vaše telo? A premýšľali ste už nad tým, aké by bolo dať si aj 3 kúsky koláčika bez výčitiek? Kniha Zdravie na zjedenie! vám neumožní mať len zdravé telo či trávenie. S ňou prídete taktiež na to, že sladkosti môžete jesť prakticky každý deň. Strach z odopierania si toho, čo nám chutí pre lepšiu formu vám s touto knihou nehrozí. Objednajte si ju už dnes! Okrem receptov v knihe nájdete aj: - základy zdravej výživy vysvetlené jednoducho a prakticky - jednoduchý a zrozumiteľný postup ku každému receptu - rady a tipy k použitiu ingrediencií či k samotným receptom - nutričné informácie a čas prípravy jednotlivých receptov - edukačné články o potravinách a zdravom fungovaní trávenia - mnoho ďalšieho…
Na sklade 2Ks
17,01 € 17,90 €