% Zľavy na hry %

Svojtka & Co.

vydavateľstvo

Veľká obrazová encyklopédia zemepisu


Táto publikácia s viac ako 1500 farebnými ilustráciami a fotografiami, podrobnými mapami a aktuálnymi faktami by nemala chýbať v žiadnej doomácnosti. Odborný text je idelánym doplnkom školskej výučby, aj potešením z objavovania nového. Vedomosti o n ašej planéte deťom umožňujú zaradiť svetové udalosti do správneho kontextu, vychovávajú ich k záujmu o životné prostredie a spôsob života rôznych národov. V knihe nájdete prehľadne zoradený súpis všetkých štátov sveta podľa svetadielov s ich mapami a vlajkami, pri každom štáte súhrnnú tabuľku s údajmi o rozlohe, počte obyvateľov, mene, vývoze, štátnom zriadení, jazykoch a náboženstve a množstvo iných podstatných informácií.
Vypredané
28,41 € 29,90 €

dostupné aj ako:

Autá, lietadlá, motorky


Zoznámte sa so zaujímavými faktami o automobiloch, ťažkých nákladných automobiloch, motocykloch a prúdových lietadlách v tejto knihe so supernálepkami. Môžete si hry obohatiť znova použiteľnými nálepkami, ktoré vám pomôžu prežiť skutočne rýchlu jazdu alebo let!
Vypredané
7,51 € 7,90 €

Kniha svätých


Kniha svätých, zostavená podľa sviatkov a významných pamätných dní v priebehu celého kalendárneho roka je aj rozsiahlym prameňom umeleckých zobrazení. Fascinujúce príbehy zo života viac ako piatich stoviek osobností svätých dopĺňa množstvo výtvarných diel historického a súčasného umenia. Publikácia je usporiadaná chronologicky po mesiacoch, od januára až po december. Nájdete v nej aj prehľad a popis všetkých dôležitých symbolov, znakov, atribútov či patronácií zoradených podľa abecedy. Sviatok k onkrétneho svätca si môžete nájsť v prehľadnom registri na konci encyklopédie. Táto vzácna publikácia by vo vašej knižnici určite nemala chýbať.
Vypredané
32,21 € 33,90 €

Čo všetko vieš o prírode?


Nádherná kniha so stránkami plnými faktov o prírode a krásnymi farebnými ilustráciami, ktoré prinášajú nové poznatky o počasí, podnebí, prirodzenom prostredí rôznych živočíchov a životnom prostredí. Pri riešení hádaniek a otázok si môžeš overiť svoje znalosti jednoduchou, ale vzrušujúcou cestou! Farebne rozlíšené oblasti zabezpečujú lepšiu orientáciu a zábavu. Zoznamy rekordérov a odpovede k všetkým tematickým kapitolám v záverečnej časti publikácie Čo všetko vieš o prírode? urobia určite radosť všetkým zvedavým deťom, ktoré túžia po vedomostiach.
Vypredané
9,41 € 9,90 €

Môj skvelý modrý batoh plný samolepiek


S touto perfektnou knižkou zažijete množstvo zábavy - nalepovanie samolepiek, kreslenie a vyfarbovanie. K dispozícii máte viac než 1000 samolepiek, ktoré môžete použiť do knihy, aj kdekoľvek inde.
Vypredané
5,61 € 5,90 €

Rozprávkové skladačky


Patentované vystrihovačky - skladačky v efektnej forme a farebnom prevedení. •trojrozmerné figúrky skrášlia detskú izbu aj kuchynský stôl •krátke texty, s ktorými možno pripraviť pre deti inscenáciu •ušľachtilá a komunikatívna spoločenská zábava na mnoho spôsobov. Kniha si vaše dieťa okamžite získa a vy oceníte, že máme v sérii ďalšie tri diely na udržanie jeho zberateľského záujmu a potešenia z knižky, ktorá v sebe ukrýva príbeh o Červenej čiapočke, Snehulienke a Popoluške.
Na sklade 1Ks
4,40 € 8,80 €

Na statku - Pozri sa pod okienko


S farmárom Františkom a jeh ženou Janou sa naučíš mnoho nových slovíčok, a rozšíriš si tak slovnú zásobu. Otvor knihu a spoločne s Františkom a Janou preži deň na ich statku. Uvidíš zvieratká, ktoré chovajú, aj stroje ,ktoré im uľahčujú každodennú prácu . Vďaka otváracím okienkom odhalíš všetky tajomstvá statku.
Vypredané
9,41 € 9,90 €

Pozri , kto sa skrýva na záhrade


Pozri pod okienko a nájdi toho, kto sa tam schováva. Leporelo pre deti od 1-6 rokov, ktoré ich naučí zábavnou formou poznávať zvieratká.
Vypredané
2,49 € 2,62 €

Sportovní auta


V této knize najdete podrobný přehled více než 45 skvělých sportovních vozů z minulosti i současnosti od značky Alfa Romeo po TVR. Každý detail těchto úžasných strojů vám přiblíží přes 300 barevných speciálně objednaných fotografií. Technické detaily a informace o výkonu vozů najdete na rozsáhlých specifikačních panelech. U každého typu je zmapovaný historický a technický vývoj.
Vypredané
8,88 € 9,35 €

Zábavné úlohy pre prváčikov Testy


Táto knižka, ktorá je zameraná na myslenie, je zo série nazvanej „Zábavné úlohy pre prváčikov“. Táto séria tvorí ucelený kurz prípravy na školskú výuku a zahŕňa precvičovanie základných znalostí a vedomostí, s ktorými by mal každý predškolák vstupovať do prvej triedy. Sériu napísali skúsení odborníci pracujúci s deťmi predškolského veku. Knihy - zošity pre predškolákov a prvákov - pomôžu rozvíjať pozornosť, pamäť, myslenie či vyjadrovacie schopnosti dieťaťa, urýchlia vytváranie matematických predstáv a návykov písania. Dieťa sa tak v prvej triede stane sebavedomejšie a sústredenejšie.
Vypredané
4,66 € 4,90 €

128 strán zábavných úloh


Poď sa zoznámiť s Dominikou, Janou, Leou, Laurou, Lukášom, Matejom, Tomášom a Dávidom. Naši kamaráti sa na stránkach tejto knižky s tebou zúčastnia mnohých veľmi zaujímavých hier. A pritom sa budeš učiť, ako zachrániť našu planétu pred nebezpečenstvom, ktoré jej hrozí. Čítaj, pozoruj, hraj sa, počítaj, a predovšetkým sa poriadne bav s novými kamarátmi a staň sa naozajstným ekoobčanom.
U dodávateľa
5,61 € 5,90 €

Začíname hrať na klavíri


Knižka ponúka živý, pestrofarebný úvod do hry na klavíri pre úplných začiatočníkov. Sú tu názorne a zrozumiteľne vysvetlené základy čítania nôt a teórie hrania. Len čo žiak zvládne hranie prvých nôt, pomáhajú mu priateľské kreslené bytosti hrať aj jednoduché melódie. Každý nový pojem sprevádza pesnička na precvičenie a mnoho ďalších pesničiek je pripravených na hranie v poslednej časti knihy. Sú medzi nimi známe melódie, ľudové piesne a vianočné koledy. Navyše je výklad doplnený hádankami a rôznymi zaujímavosťami o klavíri.
Vypredané
6,18 € 6,50 €

Najlepší futbalisti


Univerzálna publikácia pre každého futbalového fanúšika plná portrétov najslávnejších futbalistov, aj s informatívnym textom. Obsahuje detailné informácie o každom hráčovi: kluby, majstrovstvá, góly a dôležité prestupy v kariére. Futbalové legendy ako Pelé, Beckenbauer a Maradona, aktuálni svetoví hráči ako Ronaldinho, Ballack a Ronaldo sú predstavení od A po Z.
Vypredané
13,21 € 13,90 €

Kypr


Prozkoumejte svahy masivu Troödos, nebo se potápějte k vrakům ve Středozemním moři; pochutnejte si na meze nebo kávě ve vesnickém kafeneiu; sever, jih nebo obojí průvodce Lonely Planet vám pomůže užít si Kypr tak, jako byste byli místní. Autoři prů vodců Lonely Planet jsou odborníci, kteří proniknou k jádru každé destinace, kterou navštíví. Toto plně aktualizované vydání je napěchované výstižnými, praktickými a upřímnými radami a informacemi uspořádanými tak, abyste si ze svého výletu či dovole né odváželi jen ty nejpříjemnější prožitky a zážitky. VYČERPÁVAJÍCÍ informace na téma děti na Kypru vyzdvihují nejvhodnější aktivity pro rodiny na ostrově JEDINEČNÝ pohled na kulturu z obou stran kyperské hranice TIPY a názory místních lidí v b arevné příloze.
Vypredané
13,35 € 14,05 €

Detský atlas


Tento prehľadný a ľahko použiteľný atlas obsahuje mapy spracované najmodernejšou grafickou technikou, ktoré sú využiteľné pri tvorivej práci a zábave doma i v škole. Obrázkové symboly znázorňujú prírodné javy, rastliny a živočíchy, priemyselné odvetvia a poľnohospodárske plodiny typické pre jednotlivé regióny. Mapy sú farebné a prehľadné a umožňujú deťom ľahšiu orientáciu. Sú doplnené nádhernými farebnými fotografiami a obrázkami, ktoré názorným spôsobom informujú o ďalších zaujímavostiach. Sprievodné texty k mapám sviežim spôsobom popisujú kultúrne a prírodné zaujímavosti jednotlivých krajín. Obsiahly register umožňuje ľahké a rýchle vyhľadávanie.
Vypredané
12,54 € 13,20 €

Saláty


Vybrali jsme pro vás rozmanité recepty na přípravu klasických salátů a také specialit z různých zemí světa. Můžete si vybrat z lehkých jarních salátů, přes osvěžující letní salátové kreace se zeleninou plnou slunce a s voňavými bylinkami, až po podzimní variace s lesními nebo pěstovanými houbami.
Vypredané
13,35 € 14,05 €