% Zľavy na hry %

Svojtka & Co.

vydavateľstvo

SAS príručka ako prežiť


Táto kniha vám umožní zvládnuť akúkoľvek situáciu tak, ako špeciálne vycvičení vojaci jednotiek SAS. Obsahuje rady napr. z oblastí: stratégia, táborenie, výklad máp, katastrofy, podnebie a terén a mnohé ďalšie.
Na sklade > 5Ks
16,06 € 16,90 €

500 zaujímavostí, ktoré by ste mali vedieť o zvieratkách


Kniha otvára dvere do úžasného sveta zvieracieho kráľovstva. V knihe sa stretnete s pravekými dinosaurmi ako aj s hrôzostrašnými predátormi.
Vypredané
11,32 € 11,92 €

dostupné aj ako:

Veľký ilustrovaný atlas sveta a vesmíru


Táto kniha naučí deti aktívne študovať a používať rôzne typy máp. Obsahuje veľké množstvo máp a ilustrácií svetových miest, ľudí a spôsobu života. S pomocou farebných obrázkov a nákresov sa vydávame i na zábavný výlet naprieč vesmírom. Knižka obsahuje aj praktické cvičenia.
Vypredané
37,46 € 39,43 €

dostupné aj ako:

Barcelona do vrecka - To najlepšie.. Lonely Planet


Barcelona, prímorská metropola s výbornou katalánskou kuchyňou, veselými butikmi v stredovekých uliciach Barri Gotic. Po vystúpení na La Sagrada Família pohľad na mesto aký sa naskytá anjelovi. Harmónia chorálov v Palau de la Música Catalana. Či lesknúce sa ryby , šťavnatý jamón a čerstvé ovocie v tržnici La Boqueria. S naším sprievodcom nestratíte čas: - pestrofarebné mapy a detailné plány okolia pre ľahkú navigáciu, - autor, obyvateľ mesta, odporúča to najlepšie, - výber toho zásadného vám pomôže stihnúť väčšinu za krátky čas
Vypredané
9,42 € 9,92 €

dostupné aj ako:

Benátky - To najlepšie.. Lonely Planet


Neuchopiteľné a tajomné, to je len veľmi neúplné priblíženie Benátok, mesta ako zo sna. Nekonečný zástup umelcov svojím perom a štetcom skúšal zachytiť ligotajúcu sa lagúnu s jej štíhlymi zvonicami. Je to oblažujúca vízia, ktorú je takmer nemožné naplno oceniť medzi šalejúcimi zástupmi na námestí sv. Marka, ale my vám v tom najlepšom z Benátok ukážeme, ako na to.
Vypredané
6,28 € 6,61 €

dostupné aj ako:

Florencia - To najlepšie... Lonely Planet


Vreckový sprievodca s plánmi. Odhaľte zázraky renesancie, urobte nájazd do obchodov, štýlovo sa vyspite a vychutnajte najlepšie toskánske jedlá. Farebné mapy vám pomôžu pri objavovaní mesta a jeho okolia. Špeciálna väzba pre extrémne namáhanie.
Vypredané
6,28 € 6,61 €

dostupné aj ako:

Joga - Príručka


Táto kniha je ideálnou príručkou pre začiatočníkov alebo pre opakovacie kurzy. Venuje sa témam: -filozofické základy jogy a niektoré z jogových ciest a techník -tradičné, klasické a na Západe obľúbené polohy s podrobnými návodmi, tipmi a radami -rad programov zostavených z rôzne náročných jogových polôh - námety na zaradenie jogy do vášho životného štýlu
Vypredané
11,00 € 11,58 €

Zvuky na farme - Kniha s reálnymi zvukmi!


Poznáš hlasy všetkých zvieratiek z farmy? *Stlač tlačidlo a budeš počuť naozajstné hlasy zvierat! *Otvor vráta na stodole a uvidíš, kto sa za nimi skrýva! *Dozvieš sa zaujímavé informácie o zvieratách z farmy. Ilustrácie: Laura Ovresat
Vypredané
12,58 € 13,24 €

dostupné aj ako:

Veľký lexikón kvetov Záhradné kvety od A do Z


V našom okolí žije nespočetné množstvo okrasných rastlín. Tak bolo aj v dávnej minulosti a veríme, že to tak zostane dovtedy, kým na Zemi bude žiť človek. Aj množstvo nádherných rastlín je svedectvom našej ľudskej podstaty, každá z nich je prejavom našej lásky a nášho citu pre krásu.
Vypredané
14,16 € 14,90 €

Včielka Maja - Knižka so samolepkami


Knižka plná zábavy ponúka množstvo motívov, ktoré treba vyfarbiť alebo domaľovať, rébusy na riešenie alebo výrobu pekných vecí. Príloha 2 strany samolepiek.
Vypredané
3,75 € 3,95 €

Kreslím a počítam s medvedíkom


V tejto knihe nájdete množstvo aktivít pre deti v predškolskom veku. Pomocou veselých úloh sa deti zdokonalia a pripravia na školské vyučovanie hravou ale náučnou formou.
Vypredané
2,84 € 2,99 €

Záhrada kvitnúca celý rok


V knihe nájdete 20 príkladov ako vysadiť záhradu, či už v malej predzáhradke v radovej zástavbe, alebo v rozsiahlej reprezentatívnej záhrade. Cenné záhradnícke nápady, odporúčania a názorné opisy vám určite pomôžu pri výbere a rozhodovaní ako záhony usporiadať. Oboznámi vás s vlastnosťami jednotlivých rastlín a ich nárokmi na pestovanie. V knihe je vyše 350 farebných fotografií.
Vypredané
12,58 € 13,24 €

Kniha o prírode s nálepkami - stromy, vtáky, kvety


Táto príťažlivá detská knižka s viac než 350 ilustráciami a výstižnými popismi stromov, vtákov a kvetín sa stane ideálnym pomocníkom pre každého, kto sa chce dobre orientovať v prírode. Obsahuje viac než 350 nálepiek.
Vypredané
14,16 € 14,90 €

Pozri, kto sa skrýva v lese


Pozri pod okienko a nájdi toho, kto sa tam schováva. Leporelo pre deti od 1-6 rokov, ktoré ich naučí zábavnou formou poznávať zvieratká.
Vypredané
2,47 € 2,60 €

Zippy vyráža na preteky!


Písaný príbeh, ktorého súčasťou je malé pretekárske autíčko a čarovné cesty.
Vypredané
14,16 € 14,90 €

V noci - Knižka s hrkálkou


Krásne ilustrovaná knižka s hrkalkou.
Vypredané
2,76 € 2,90 €