% Zľavy na hry %

The Vision s.r.o.

vydavateľstvo

3 kroky k pokojnému životu


Kto by nechcel žiť kľudný život? Len si to predstavte. Žiadna nervozita, žiadny nepokoj, žiadne hádky, žiadne zdravotné problémy spôsobené stresom, žiadne starosti o to, čo by bolo keby... Nič. Len kľud a pohoda a to za každých okolností.Možno si kladiete otázku, ako sa v dnešnej dobe dá žiť bez stresu a predpokladáte, že je to možné dosiahnuť iba užívaním antidepresív.V knihe 3 kroky k pokojnému životu sa dozviete, že na každú situáciu sa dá reagovať podľa vzorca, ktorý dodá človeku kľud. Tento vzorec pozostáva z troch jednoduchých krokov, ktoré sú dopodrobna opísané v tejto knihe.
Vypredané
11,31 € 11,90 €

dostupné aj ako:

Total Recall


Jeho príbeh je jedinečný a jedinečne zábavný. Arnold osobne ho brilantne rozpovie na stranách knihy Total Recall.Narodil sa v časoch hladomoru v malom rakúskom meste ako syn prísneho policajného náčelníka. Sníval o tom, ako odíde do Ameriky a stane sa šampiónom v kulturistike a filmovou hviezdou.Keď mal 21 rokov, žil v Los Angeles a získal titul Mr. Universe.Počas piatich rokov sa naučil anglicky a stal sa najlepším kulturistom na svete.Počas desiatich rokov získal vysokoškolský titul a stal sa milionárom vďaka podnikaniu s realitami, záhradnou architektúrou a kulturistikou. Taktiež sa stal víťazom Zlatého Glóbu za svoj debut ako herec vo filme Stay Hungry (Zostaň hladný).Počas dvadsiatich rokov sa stal najväčšou filmovou hviezdou, manželom Marie Shriver a objavujúcim sa lídrom Republikánov, pričom bol členom rodiny Kennedyovcov.Po tridsiatich šiestich rokoch po tom, čo prišiel do Ameriky, bol mužom, ktorého priatelia kulturisti prezývali ako “rakúsky dub”, bol zvolený za guvernéra Kalifornie, siedmej najväčšej ekonomiky sveta.Viedol tento štát počas rozpočtovej krízy, prírodných katastrof a politických nepokojov, bojoval za lepšie životné prostredie, volebné reformy a riešenia dvoch politických strán.S Mariou Shriver vychoval štyri úžasné deti. Po prepuknutí škandálu o nevere sa priznal a pokúšal sa udržať rodinu pohromade.Až doteraz nikdy nerozpovedal celý svoj životný príbeh svojimi vlastnými slovami.
Vypredané
20,81 € 21,90 €

Jak si vybudovat MLM stroj na peníze


Randy Gage, světový expert na síťový marketing, v této knize, která představuje milník, odkrývá to, jak můžete vytvořit z přetrvávajícího pasivního příjmu naprostou finanční svobodu . Randy se prořezává přes klamy a nadsázky, aby vám přesně ukázal, jak vytvořit úspěch v tomto úžasném obchodě. Objevíte: • Proč je síťový marketing řešením dnešní ekonomie • Jak si vybrat tu správnou společnost • Rozdíl mezi podvodníky a legálním MLM • Jak vyhledat nejlepší kandidáty • Jak udělat působivé prezentace • Jak zdokonalit lídry ve vašem týmu • Pochopíte, proč se tato kniha nazývá „Bible síťového marketingu" „Randy Gage je profesionálem světového formátu, který vyučuje síťový marketing tím správným způsobem, tedy tak, jak se má opravdu síťový marketing dělat. Nastudujte si tuto knihu a váš síťový obchod se vyvine tak, jak tato kniha slibuje. Tedy tak, že vám získá čas, svobodu a neomezený potenciál příjmu." Networking Times http://www.youtube.com/watch?v=sqDyI6-J_fM&feature=player_embedded
Vypredané
18,71 € 19,69 €

Diamantové polia


Ľudia hľadali poklady v každom kúte sveta, ale často si nevšimli, že pred očami, na zadnom dvore svojho domu, majú diamantové polia. Diamantové polia od Russella H. Conwella je pravdepodobne najslávnejšie z amerických rozprávaní. Aj dnes ostáva pravdivé a inšpirujúce ako pred 100 rokmi. Sláva rozprávania súvisí pravdepodobne s metódami a duchom rozprávača. Conwellove metódy boli totiž naozaj jedinečné. Do mesta, kde mal prednášať, prichádzal skoro ráno, najskôr navštívil riaditeľa školy, kňaza, robotníkov v továrňach, alebo zvonil na zvončeky domov a rozprával sa s gazdinkami. Chcel sa tak dozvedieť niečo o meste, do ktorého práve prišiel - o jeho histórii, jeho obyvateľoch (aké mali možnosti, v čom robili chyby) - a keď vystúpil na kazateľňu, ukázal ľuďom "diamantový poklad", ktorý sa "povaľoval na ich dvoroch". A nikdy sa nemýlil. V knihe Diamantové polia k nám prehovára prostredníctvom kázania vo svojej rodnej Filadelfii. Ak však hovorí "tu vo Filadelfii", čitateľ by mal vedieť, že tým myslí "tu u vás" - vo VAŠOM meste. Táto inšpirujúca kniha predstavuje fascinujúce príbehy mnohých ľudí, z ktorých niektorí uspeli a iní neuspeli v spoznaní obrovského potenciálu, ktorý im ležal pri nohách. Klasické rozprávanie autora odolalo skúške času a aj dnešným čitateľom prináša povzbudenie a pomáha im odhaliť a doceniť dané zdroje a možnosti, ktoré ich obklopujú. Ukazuje, že skutočná veľkosť a z nej plynúce zisky sú nedoceniteľné výsledky plynúce zo správneho rozpoznania potrieb ostatných ľudí.
Vypredané
5,61 € 5,90 €

Narodili ste sa bohatí


Zig Ziglar môže byť majstrom motivácie, Mark Victor Hansen - autor Slepačej polievky pre dušu - majstrom rozprávania, Anthony Robbins môže byť guru osobnostného rozvoja, no Bob Proctor je majstrom myslenia. V oblasti systematizácie života sa mu nikto nevyrovná. Je jednoducho najlepší. Bob Proctor zbiera myšlienky, ako Imelda Marcos zbierala topánky. Spája ich a prepletá do úžasných tvarov; kde jedna myšlienka logicky nasleduje po druhej, až kým nevytvoria ucelený systém. V knihe "Narodili ste sa bohatí" sa to Bobovi Proctorovi opäť darí, tentokrát vás krok za krokom dovedie k prekvapujúcemu zisteniu, že úspech neznamená vždy získanie toho, čo nemáte, ale skôr opätovné usporiadanie toho, čo tu už je. So zanietením som čítal, ako sa Bob zhostil svojej úlohy a uvedomil som si, že neustále aplikujem jeho odporúčania či už na prebiehajúce projekty, alebo na vzťahy. V tom spočíva ohromný prínos tejto knihy. Jej závery môžete okamžite uplantiť vo svojom vlastnom živote. Začnú vás ovplyvňovať oveľa skôr, ako dočítate poslednú kapitolu. Predhovor: Doug Wead - bývalý špeciálny asistent prezidenta Busha v Bielom dome.
Vypredané
14,71 € 15,48 €

Čo pred smrťou najviac ľutujeme


Po mnohých rokoch práce, ktorá ju nenapĺňala, začala Bronnie Ware hľadať prácu, ktorá by mala zmysel. Napriek tomu, že nemala žiadnu kvalifikáciu alebo skúsenosti, začala pracovať v oblasti paliatívnej opatery.Kým Bronnie trávila čas starostlivosťou o potreby zomierajúcich, jej život sa zmenil. Neskôr napísala blog o tom, čo najviac ľutovali ľudia, o ktorých sa starala. Článok "Čo pred smrťou najviac ľutujeme" si získal takú pozornosť, že si ho v prvom roku prečítali viac než tri milióny ľudí na celom svete. Na žiadosť mnohých čitateľov sa Bronnie teraz podelila o svoj vlastný príbeh.Bronnie mala farebný a rôznorodý život. Zobrala si ponaučenie od zomierajúcich a pochopila, že každý, kto sa vedome rozhodne, môže zomierať s pokojnou mysľou. V tomto úprimnom rozprávaní odhaľuje, čo ľudia na sklonku života ľutujú. Vysvetľuje, ako sa môžeme v pozitívnom zmysle slova popasovať so životom, kým ešte máme čas.Čo pred smrťou najviac ľutuje: Ako nám naši drahí zmenia život, keď odchádzajú dáva nádej na lepší svet. Bronniine pôvabné memoáre sú odvážna, život meniaca kniha, ktorá vo vás vzbudí súcit a inšpiruje vás prežiť život tak, ako ho skutočne môžete žiť.
Vypredané
14,15 € 14,89 €

Od stresu k úspechu len za 31 dní


Radi by sta sa zbavili stresu len za jediný mesiac? Dr. John F. Demartini, autor bestsellerov Bohatstvo v nás či Prelomová skúsenosť Vám ukáže, ako môžete prostredníctvom niekoľkých jednoduchých krokov a zopár správnych rozhodnutí zmeniť svoje myslenie, duševné rozpoloženie či spôsob života za menej ako päť týždňov. Účinnou kombináciou praktických krokov, afirmácií a vizualizácií, ktoré spoločne utvrdzujú práve to, čo chcete, Dr. Demartini objasňuje:- Ako zmena vzhľadu dokáže ovplyvniť dianie okolo Vás- Ako môže vďačnosť správne nasmerovať vaše zmýšľanie a život- Ako sa naučiť dopriať si oddych a ako ľahšie prekonávať stresujúce situácie.Nech už pre Vás stres predstavuje čokoľvek, týchto 31 tajomstiev "od stresu k úspechu" Dr Demartiniho dokáže stres, ktorý Vám bráni v rozvoji, premeniť na úžasnú energiu a inšpiráciu a umožní Vám tak žiť naplno svoj sen.Dr. John F. Demartini je medzinárodným rečníkom, autorom viac ako 20 bestsellerov a jedným z popredných lídrov osobnostného rozvoja západného sveta. Vystupoval v stovkách rádiových a televíznych relácií, účinkoval v niekoľkých dokumentárnych filmoch, vrátane "The Secret" (Tajmostvo).
Vypredané
11,31 € 11,90 €

Riziko je nová jistota


Kniha Riziko je nová jistota je určena pro ty, kteří se nebojí myslet jinak – jde o provokující a myšlenky podněcující manifest pro čtenáře, kteří se nevyhýbají riziku. Vyzve Vás k tomu, abyste mysleli postranně, přemýšleli o sporných premisách a stali se tím, kdo stojí proti.Průřezová technologie, akcelerující rychlost změn a ekonomický převrat jsou hráči, kteří mění hru. Stejné, staré, únavné a konvenční myšlení vám v dnešní době úspěch nepřinese. Riziko je nová jistota změní způsob, jakým pohlížíte na všechno! Uvidíte výzvy a také příležitosti, které poskytují, zcela jiným, vzrušujícím způsobem. Rozeznáte nové možnosti toho, jak vytvořit blahobyt.V této šokující knize odhalíte:- Jak odlišně myslí lidé, kteří vystavují svoji nezávislost a činy, mezi které patří Steve Jobs, Richard Branson a Mark Cuban — a co se od nich můžete naučit;- Šestiměsíční online kurz, který by vám mohl pomoci získat více než Ph.D.;- Jak sociální média navždy změní výrobní politiku a marketing a co to pro vás znamená;- Co bude, pokud se simulátory a sex ve virtuální realitě stanou skutečností a jak se na to připravit;- Nové náboženství nápadů: Jak se stát,,zdrojem nápadů´´ a prohlásit se za volného agenta;- Co způsobí kolaps Eura, vzácných kovů a nemovitostí v přímořském pásmu a jak se můžete stát díky tomu bohatým!
Vypredané
14,24 € 14,99 €

Áno! Energia


Najsilnejšia energia vždy vyhráva. Tak je to! To je kľúč k tomu, ako sa pohnúť zo svojej súčasnej situácie, nech už je akákoľvek, do života, ktorý ste vždy chceli. Áno! Energia predstavuje silu ,,rovnice energie", ktorú môžete použiť na prilákanie hojnosti vo všetkých oblastiach svojho života. Tento vzorec vám môže pomôcť vo vedení vášho života tak, aby ste dosiahli finančnú slobodu. Sústreďte svoje činy na duchovné jadro istoty a dôvery, pozdvihnite svoj prístup k stálemu optimizmu, zasväťte sa spojeniu s ostatnými na najvyššej, najuspokojivejšej úrovni, vybudujte si podnikanie, o ktorom ste vždy snívali a oprášte svoje sny. To všetko s knihou Áno! Energia. Autorka bestsellerov a podnikateľská hovorkyňa Loral Langemeier vyvinula túto jednoduchú a priamočiaru metodológiu, ktorá je výlučne odhalená na týchto stranách, pretože to sama potrebovala. Počas svojej ťažkej cesty od farmárskeho dievčaťa k multimilionárke bola Loral viackrát zrazená na kolená, vie aké ťažké je bojovať s prekážkami. Aj napriek všetkému, čo stálo proti nej, stále pevne stojí na nohách a stále sa vyvíja. Ak sa chcete naučiť ako získať nekonečnú tvorivú energiu, nesmierny optimizmus a ukľudňujúce, objasňujúce duchovno, ktoré zlepší vás život všetkými spôsobmi, je táto kniha určená pre vás! Osvojte si rovnicu energie a naplňte svoj život!
Na sklade 2Ks
4,90 € 5,16 €

dostupné aj ako:

Aréna jedna


Prˇichází první kniha nové trilogie, zasazené do dystopické budoucnosti, od Morgan Riceové, autorky bestselleru VAMPIRE JOURNALS. New York. Je rok 2120. Amerika je srovnaná se zemí, znicˇená druhou obcˇanskou válkou. V tomto postapokalyptickém sveˇteˇ dokáže prˇežít jen málokdo. A veˇtšina z nich jsou cˇlenové agresivních gangu°, predátorˇi žijící ve velkých meˇstech. Do okolí vysílají hlídky, které hledají otroky, cˇerstvou potravu pro jejich oblíbenou smrtící zábavu: Arénu Jedna. Je to stadion smrti, kde musí souperˇi bojovat na život a na smrt tím nejbarbaršteˇjším zpu°sobem. V aréneˇ existuje jen jedno pravidlo: nikdo neprˇežije. Nikdy. Hluboko v divocˇineˇ, vysoko v horách Catskills se 17leté Brooke Moorové a její mladší sestrˇe Bree darˇí skrývat se a prˇežívat. Jsou opatrné a vyhýbají se otrokárˇu°m, kterˇí v oblasti hlídkují. Jednoho dne však Brooke není tak opatrná, jak by mohla, a Bree padne do zajetí. Otrokárˇi ji unesou ve svém auteˇ, které mírˇí zpeˇt do meˇsta, kde na ni cˇeká jistá smrt. Otec Brooke ale sloužil u námorˇní peˇchoty a vychoval ji, aby byla silná a nikdy se nevzdávala. Když její sestru unesou, Brooke zmobilizuje vše, co má k dispozici, a zacˇne otrokárˇe pronásledovat v nadeˇji, že se jí podarˇí svou sestru prˇivést zpeˇt. Cestou narazí na Bena, kterému je také 17 let a prˇežívá v divocˇineˇ, podobneˇ jako Brooke, se svým bratrem, kterého unesli. Své sourozence se vydají zachránit spolecˇneˇ. Následuje postapokalyptický thriller plný akce, kde ti dva pronásledují otrokárˇe prˇi té nejnebezpecˇneˇjší jízdeˇ, kterou kdy zažili, a sledují je až do samotného srdce New Yorku. Pokud chteˇjí prˇežít, budou muset ucˇinit ta nejteˇžší rozhodnutí ve svém životeˇ, obeˇtovat témeˇrˇ vše, na cˇem jim záleží, a prˇekonat prˇekážky, které by ani jeden z nich necˇekal — vcˇetneˇ svých vzájemných citu°. Podarˇí se jim zachránit své sourozence? Vrátí se domu°??A budou muset sami bojovat v aréneˇ?
U dodávateľa
4,90 € 5,16 €

Strážce času


Od autora Mitcha Alboma, ktorý inšpiroval milióny ľudí po celom svete knihami ako Tuesdays with Morrie ( Utorky s Morrie) a The Five People You Meet in Heaven (Päť ľudí, ktorých stretneš v nebi), prichádza jeho najpôsobivejší román The Time Keeper (Strážca času) - pútavá legenda o prvom mužovi na Zemi, ktorý počítal čas. V najnovšom románe Mitcha Alboma je vynálezca prvých svetových hodín potrestaný za to, že sa pokúšal merať najúžasnejší Boží dar - čas. Je vyhostený na stáročia do jaskyne a prinútený načúvať hlasom všetkých, ktorí ho roky hľadali. Nakoniec, keď bola jeho duša skoro zlomená, Otec čas mu udelil slobodu, spolu s magickými presýpacími hodinami a poslaním: príležitosťou splatiť svoj dlh tým, že naučí dvoch pozemských ľudí skutočnému významu času. Zatiaľ čo počítanie času začalo tak nevinne, dnes už dominuje v našich životoch a nevieme si bez neho predstaviť jediný deň. Vynálezca sa vracia práve do nášho sveta a začína svoju cestu za vlastnou záchranou s dvoma rozdielnymi partnermi: jedným je dospievajúce dievča, ktoré si chce vziať život, pričom druhým je vplyvný starý obchodník, ktorý chce žiť naveky. Aby zachránil sám seba, musí zachrániť oboch. Táto evokujúca próza v sebe nesie neobyčajný príbeh, ktorý inšpiruje čitateľa, aby znovu zvážil svoje vlastné predstavy o čase, ako ho trávi a aký cenný v skutočnosti je.
Na sklade 1Ks
4,90 € 5,16 €

Ako odhaliť lož


Traja bývalí dôstojníci CIA, ktorí patria k najvýznamnejším svetovým odborníkom na rozoznávanie prejavov klamania, predstavujú svoje osvedčené postupy odhaľovania lži.Predstavte si, ako by sa zmenil váš život, keby ste dokázali rozoznať, či vám niekto klame alebo hovorí pravdu. Či už prijímate nového zamestnanca, chystáte finančnú investíciu, hovoríte so svojím dieťaťom o drogách, predkladáte svojej lepšej polovičke podozrenie na neveru, alebo máte rande s niekým novým, schopnosť odhaliť lož môže mať ďalekosiahle dôsledky, ktoré môžu dokonca úplne zmeniť váš život.Philip Houston, Michael Floyd a Susan Carnicerová ako bývalí dôstojníci CIA patria medzi najlepších odborníkov na svete v oblasti rozpoznávania prejavov klamania. Kniha Ako odhaliť lož zachytáva úchvatný príbeh metodiky, ktorú Philip Houston vypracoval na odhaľovanie klamstva v oblasti boja proti terorizmu a vyšetrovania zločinov, a ukazuje, ako sa táto technika dá použiť v našom každodennom živote.Autori nás pomocou úžasných anekdot zo svojej práce v spravodajskej službe učia, ako rozpoznať verbálne aj neverbálne príznaky klamania, ktoré prirodzene prejavujeme keď odpovedáme na otázky nepravdivo. Po prvý raz predstavujú verejnosti svoju metódu a doposiaľ tajné stránky umenia klásť otázky vedúce k odhaleniu pravdy.Ako odhaliť lož je kniha, ktorá môže zmeniť život človeka. Možno ste nikdy predtým nečítali nič, čo by malo dramatickejší vplyv na vašu kariéru, vaše vzťahy alebo vašu budúcnosť.
U dodávateľa
14,24 € 14,99 €

dostupné aj ako:

Ako žiť jednoduchšie pomocou afirmácií


Počujete ten hlas? Presne ten hlas, ktorý číta tieto slová? A s každým ďalším prečítaným slovom ho počujete znova… Áno… To ste vy. Je to váš vnútorný hlas, ktorý číta tieto riadky. Dá sa ho zastaviť? Nie… Beží stále. Stále sa rozprávame sami so sebou, denne našou mysľou prejdú milióny myšlienok. Pozitívne i negatívne. Iste ste už počuli, že pozitívna myšlienka je stokrát silnejšia než negatívna. To je dávno známy fakt. Rovnako tak by mal byť náš vnútorný hlas, ktorým sa sami k sebe prihovárame, pozitívny.Pozitívne afirmácie sú pozitívne presvedčenia o živote, zdraví, láske, peniazoch, vzťahoch – o čomkoľvek chcete. Kniha Ako žiť jednoduchšie pomocou pozitívnych afirmácií je jednoduchým a jasným sprievodcom, ako začleniť pozitívne afirmácie do svojho každodenného života. Funguje to? Zamyslime sa.Poznáte ľudí, ktorí chodia stále smutní či nahnevaní, hovoria o starostiach či bolestiach a dejú sa im v živote samé negatívne situácie? Niekto ich nazýva smoliarmi. A potom je tu druhá skupina, takzvaní šťastlivci – vždy sú vysmiati, plní dobrej nálady a všetko im ide akosi od ruky. Kam patríte vy? K smoliarom či šťastlivcom? Pomocou pozitívnych afirmácií sa z ustarosteného smoliara viete zmeniť na sebavedomého šťastlivca. A šťastlivec si vie ešte viac upevniť to svoje životné šťastie a pohodu. To všetko máte v rukách vy – nikto iný.Pozitívne afirmácie využívajú stovky ľudí po svete. Vďaka nim dosahujú pevné zdravie, láskyplné vzťahy, naplňujúcu prácu, finančnú prosperitu a celkovo – harmonický život. Takú silu majú pozitívne afirmácie. Naučte sa ich používať i vy a budete žiť jednoduchšie a šťastnejšie.
Vypredané
7,51 € 7,90 €

6 návykov úspešných osobností


Kniha 6 návykov úspešných osobností je typ knihy, ktorý je zriedkavý, ale zato veľmi cenný. Je to totiž pracovná kniha, ktorá Vás doslova vedie k tomu, aby ste dané návyky vtesnali do svojho praktického života. Väčšinu kníh prečítate a odložíte. Túto knihu budete mat stále so sebou, pretože je to Vaša kniha úspechu, ktorej autorom sa stanete Vy sami! V knihe sa dozviete: Ako poraziť lenivosť a stať sa aktívnym Ako si plánovať čas efektívne Prečo je postoj dôležitý a ako ho správne zaujať Ako rozviť a úspešne využiť svoj talent Ako zlé zvyky nahradiť dobrými Ako si určiť cieľ a ďalej s ním pracovať Aké vzdelanie je dôležité pre úspech
Vypredané
8,46 € 8,90 €

Jak si vybudovat MLM stroj na peníze


Randy Gage, světový expert na síťový marketing, v této knize, která představuje milník, odkrývá to, jak můžete vytvořit z přetrvávajícího pasivního příjmu naprostou finanční svobodu. Randy se prořezává přes klamy a nadsázky, aby vám přesně ukázal, jak vytvořit úspěch v tomto úžasném obchodě.Objevíte: • Proč je síťový marketing řešením dnešní ekonomie • Jak si vybrat tu správnou společnost • Rozdíl mezi podvodníky a legálním MLM • Jak vyhledat nejlepší kandidáty • Jak udělat působivé prezentace • Jak zdokonalit lídry ve vašem týmu • Pochopíte, proč se tato kniha nazývá „Bible síťového marketingu“„Randy Gage je profesionálem světového formátu, který vyučuje síťový marketing tím správným způsobem, tedy tak, jak se má opravdu síťový marketing dělat. Nastudujte si tuto knihu a váš síťový obchod se vyvine tak, jak tato kniha slibuje. Tedy tak, že vám získá čas, svobodu a neomezený potenciál příjmu.“
Vypredané
15,60 € 16,42 €

dostupné aj ako:

Žiť život podľa svojich predstáv nie je veda, ale zručnosť


Pre niektorých ľudí veda, no pre niekoho zručnosť. Kde by ste sa zaradili Vy? Autor v knihe uvádza, že samotný život nie je veda, ale zručnosť. Je na nás, ako si život zariadime. Je na nás, aký význam budeme prideľovať okolnostiam v našom živote, keď vychádzame z predpokladu, že veci sú neutrálne a len my im prisudzujeme význam. Je užitočné uvedomiť si, že to, aký význam budeme veciam okolo nás prisudzovať, bude určovať, aký život budeme žiť. Autor ukazuje na príkladoch rôzne techniky, ktoré mu pomohli na ceste osobnostného a duchovného rastu a vďaka ktorým získal mnoho zručností, aby žil život podľa svojich predstáv.Kniha "Žiť život podľa svojich predstáv nie je veda, ale zručnosť" patrí medzi knihy, s ktorými je potrebné pracovať. Vyzýva čitateľa k akcii. Do popredia sa dostáva komunikácia nielen slovom, ale aj činom. Výhodou tejto knihy je práve fakt, že si pomocou nej čitateľ osvojí zručnosti, z ktorých si môže vytvoriť návyky, ktoré budú pre neho prospešné a užitočné.
Vypredané
11,31 € 11,90 €